در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

غیاثی: این بازی کمتر از دربی نبود

داور بازی سپاهان و پرسپولیس را خوب قضاوت کرد

رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: داور بازی سپاهان و پرسپولیس را که کمتر از دربی نبود را به خوبی قضاوت کرد.سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت بیژن حیدری در بازی سپاهان و پرسپولیس گفت: بعداز مدت‌ها قضاوت بیژن حیدری را دیدم. او قبلا جوان و کم‌تجربه بود اما در این بازی مثل یک داور باتجربه و پخته عمل کرد. مسابقه پرسپولیس و سپاهان که جدال تیم‌های دوم و سوم جدول بود دست کمی از شهرآور پایتخت نداشت.
داور بازی سپاهان و پرسپولیس را خوب قضاوت کرد
جمعه | ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۷ |
کد خبر : ۸۱۰۴ |
فوتبال ایران

ی در مورد اینکه چند بار توپ به او برخورد کرد، گفت: او باید بیشتر در قطر زمین حرکت کند تا قضاوت بهتری داشته باشد.

غیاثی با اشاره به اتفاقی که در دقیقه 37 بازی افتاد، گفت: در این دقیقه هنریکه بر روی سیدجلال حسینی خطا کرد و داور هم خطا را اعلام کرد. نمی‌دانم چرا بازیکنان دو تیم در کار داور دخالت می‌کنند. این مسئله جای تاسف دارد. بازیکنان با دخالت در کار داور چیزی را به تیم‌شان اضافه نمی‌کنند. بعد از این خطا هم هنریکه دست به تمارض زد و در حالی که او با سیدجلال حسینی رخ به رخ شده بود هنریکه می‌خواست با تمارض یک کارت زرد برای مدافع پرسپولیس بگیرد.در حالی که سیدجلال هیچ فشاری به صورت او وارد نکرده بود.

وی در مورد صحنه‌ای که توپ به دست مدافع سپاهان برخورد کرده بود، گفت: علیپور در آن صحنه معتقد به پنالتی بود اما در آن صحنه توپ از یک متری شوت شده بود و به هیچ عنوان آن صحنه پنالتی نبود. در اواخر مسابقه هم خطای نویدکیا روی صادق محرمی درست بود وکارت زردی که هم نشان داده شد کاملا درست بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter