در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

معرفی بازیکنان و مربیان

 حکایت مردی که همچون مروارید می درخشید / 12 بهمن سالروز محراب شاهرخی

پرسپولیس کلاب : قصه زندگی محراب شاهرخی،حکایت های عجیب زیادی دارد؛ مردی که در سالروز حیاتش، چشم به روی جهان فرو می بندد.  

علاقه شاهرخی او را به سمت فوتبال می کشاند و استعداد ناب وی موجب رشد و پیشرفت این پسرک ساده شهرستانی می شود. شاهرخی خیلی زود در میان بزرگان فوتبال سری در میان سرها بر می اورد و تبدیل می شود به مروارید سیاه فوتبال ایران و عجیب انکه او همچون مرواریدی در تلاطم های بی رحم این فوتبال پستی و بلندی های فراوانی را از سر می گذراند و هرگز کسی پی به ارزش واقعی او نمی برد تا روزی که از دست می رود.

 گلر جدید پرسپولیس را بهتر بشناسید

پرسپولیس کلاب :باشگاه پرسپولیس در‌حالی با الکساندر لوبانف قرارداد بست که این دروازه‌بان  دروازه‌بان در حال حاضر دروازه‌بان اول ازبکستان به حساب می‌آید. لوبانف اصالتا‌ روسی است، اما باپاسپورت ازبکستانی در تیم ملی این کشور بازی می‌کند.

 سابقه ملی لوبانف زیاد نیست، چرا‌که ایگانتی نتسروف سال‌ها به عنوان دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ازبکستان در این تیم آقایی می‌کرد، اما به محض این‌که این دروازه‌بان کمی دچار ا‌فت شد، لوبانف جای او را در تیم ملی گرفت و چند ماهی است که دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان است.

 

اختصاصی/معرفی وحید امیری بازیکن جدید پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : بدون شک جنجالی ترین خرید این فصل پرسپولیس کسی نبود جز وحید امیری ستاره ملی پوش نفت تهران زیرا سرمربی تیم حریف هرروز از پیوستن این بازیکن به استقلال به خاطر رفاقتش با او میگفت.

این بازیکن 28 ساله در آخرین روز تعطیلات نوروز سال 67 در خرم آباد متولد شد و فوتبالش رو از تیم داتیس لرستان آغاز کرد و پس از یک فصل حضور در این تیم به تیم بزرگتر استان لرستان یعنی کوثر پیوست که آنجا هم یک فصل بیشتر دوام نیاورد و با اولین باشگاه حرفه ای دوران بازیش یعنی گهر درود قرارداد بست.مقصد بعدی او باشگاه نفت مسجدسلیمان بود که برای اولین بار در این تیم بیش از یک فصل بازی کرد.ثمره دو فصل حضور این بازیکن 182 سانتی متری در این باشگاه 50 بازی و فقط دو گل بود.

 

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter