در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گلر جدید پرسپولیس را بهتر بشناسید

پرسپولیس کلاب :باشگاه پرسپولیس در‌حالی با الکساندر لوبانف قرارداد بست که این دروازه‌بان  دروازه‌بان در حال حاضر دروازه‌بان اول ازبکستان به حساب می‌آید. لوبانف اصالتا‌ روسی است، اما باپاسپورت ازبکستانی در تیم ملی این کشور بازی می‌کند.

 سابقه ملی لوبانف زیاد نیست، چرا‌که ایگانتی نتسروف سال‌ها به عنوان دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ازبکستان در این تیم آقایی می‌کرد، اما به محض این‌که این دروازه‌بان کمی دچار ا‌فت شد، لوبانف جای او را در تیم ملی گرفت و چند ماهی است که دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان است.

 

 گلر جدید پرسپولیس را بهتر بشناسید
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۲ |
کد خبر : ۴۱۰۰ |
معرفی بازیکنان و مربیان

 

 

با آغاز مسابقات مقدماتی جام‌جهانی‌ و جام‌ملت‌های آسیا، لوبانف به دروازه‌بان اول ازبکستان تبدیل شد و این تیم در 5 بازی اخیر خود در این رقابت‌ها 5 پیروزی کسب کرده و 3 گل نیز دریافت کرده است. لوبانف سال‌2012 به عضویت تیم پاختاکور در آمد و این تیم در همان سال قهرمان لیگ برتر ازبکستان شد. پاختاکور ‌در 2 فصل اخیر لیگ ازبکستان  قهرمانی خود را تکرار کرد تا در 4 سال اخیر، لوبانف 3 قهرمانی در رده باشگاهی به دست آورده باشد. این دروازه‌بان‌30 ساله‌‌ 190 سانتی‌متر قد دارد و از دستان بزرگی هم برخوردار است. او فعلا‌ قرارداد 6 ماهه‌ای با پرسپولیس امضا کرده تا در صورت درخشش در این تیم قراردادش تمدید شود. جذب این دروازه‌بان به مراتب کم هزینه‌تر از جذب مهرداد طهماسبی بود که در تراکتورسازی ذخیره بود.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter