در مقابل

1396/08/29
پدیده

پدیده

پرسپولیس تهران

دوشنبه 29 آبان 1396

ورزشگاه آزادی تهران - 15:00

دل نوشته هواداران

آقای برانکو فراموشکاری های ما را به بزرگی خودت ببخش

برانکوی عزیز چند وقتی است که میخواهم از تو و فراموشکاری های خودمان بنویسم.یادت می آید زمانی که دوباره به ایران آمدی تیممان چه وضعیتی داشت؟ یادت هست چقدر ضعیف شده بودیم؟
آقای برانکو فراموشکاری های ما را به بزرگی خودت ببخش
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۲۳:۲۲ |
کد خبر : ۸۳۶۷ |
مقالات ارسالی هواداران

پرپسولیس کلاب:انقدر ضعیف که مجری برنامه به بازیکنمان گفت: "به نظرت امسال تیمتون تو لیگ می مونه؟!"

تو تیمی را تحویل گرفتی که هیچ نشانی از پرسپولیس نداشت و حالا به قول همان آقای مجری "پرسپولیس برانکو تو این دو سال شهر به شهر میچرخه و همه ی طلسمای باقی مونده از قدیم رو تموم میکنه، همه ی تیمایی که تو روزای بد پرسپولیس رکوردهای بزرگ خلق کردن حالا باید جلوی این پرسپولیسِ آماده تاوان پس بدن" 

اما برانکوی عزیز تاریخ بارها ثابت کرده که ما مردم فراموشکاری هستیم،به تو برچسب دلالی میزنیم و یادمان رفته که کسی جز تو نمیتوانست از بازیکن تستی یک ملی پوش، از یک بازیکن نا آماده بهترین هافیک لیگ و از یک نیمکت نشین گتوزو بسازد! تو حتی شخصیت و بزرگی پرسپولیس را هم احیا کردی و ما چه بیرحمانه فراموشکار شده ایم...

به صفحه شخصی ات میروم،کامنتهای بعضی ها خواندنی است! یکی توهین میکند،دیگری از تو  فلان بازیکن را میخواهد،آن یکی میگوید فلانی را نیمکت نشین کن،یکی پیجش را تبلیغ میکند و دیگری خودش را! من اما بیخیالِ اینهمه هیاهو برایت یک جمله مینویسم:

"we are proud of you"

ما به تو افتخار میکنیم❤️

امیدوارم که بخوانی و بدانی من فراموشکار نیستم؛ من شبیه آنها نیستم!

حامد شیرین جانی- هوادار پرسپولیس

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter