در مقابل

1396/08/29
پدیده

پدیده

پرسپولیس تهران

دوشنبه 29 آبان 1396

ورزشگاه آزادی تهران - 15:00

دل نوشته یک هوادار خانم

بررسی وضعیت رامین رضاییان و حسین ماهینی از زبان یک هوادار

با عرض ارادت خدمت همه هواداران پرسپولیس ???? من ی دختر پرسپولیسیم به اندازه جونم پرسپولیس و دوست دارم  این روزها در گپ های پرسپولیسی تلگرام ک چند تاشم من عضو  هستم میبینم بحث رامین کشدار شده با تمام احترامی ک برای  بازیکن تیمم قائل هستم........
بررسی وضعیت رامین رضاییان و حسین ماهینی از زبان یک هوادار
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۰۳:۳۲ |
کد خبر : ۸۵۳۸ |
مقالات ارسالی هواداران

با عرض ارادت خدمت همه هواداران پرسپولیس ????

من ی دختر پرسپولیسیم به اندازه جونم پرسپولیس و دوست دارم این روزها در گپ های پرسپولیسی تلگرام ک چند تاشم من عضو هستم میبینم بحث رامین کشدار شده با تمام احترامی ک برای بازیکن تیمم قائل هستم خواستم چند کلمه ای صحبت کنم انشاللهاین بحث ها خاتمه پیدا کنه 

رامین فصل قبل فیکس تیم بود عالی هم بود و هست,, مشکل از زمانی شروع شد ک رامین از پرسپولیس رفت ن قانونی ن با احترام ، بی حرمتی ها رو همه میدونید .

زمانی ک رفته بود سلطان علی پروین تماس گرفتن دریغ از ی جواب ، مدیریت تیم تماس گرفتن بازم دریغ از ی جواب ، مربی برانکو تماس گرفتن بازم بدون جواب ، دوستانم اینها بی احترامی نیست آیا ؟؟؟ همه میگویند خب جوونه ی اشتباه کرده .

بحث رامین تمام شد, وقتی مدیریت پذیرفت رامین برگرده پرسپولیس

میبینم هنوز بین هواداران جو درست میشه آهای هوادار عزیز کدام بازی ماهینی بد بوده بجز ی پنالت، من بازیکن پرست نیستم من پرسپولیسیم تمام افتخار زندگیم اینه ک اعلام میکنم پرسپولیسیم رامین باید تنبیه میشد ک شد. حالا ما هواداران باید فقط بفکر تیم عزیزمون باشیم تا انشالله ب جام برسیم ، حالا یا با رامین یا با حسین یا با هیچکدام .حاشیه درست کردن مختص کیسه س ما پرسپولیسی هستیم ی پرسپولیسی همیشه هوای تیمش و داره چرا این همه بحث ک چرا رامین بازی نمیدن یا چراهای دیگه... 

رامین ،،، حسین ،،، فرشاد ،،، سید ،،، طارمی ،،، ووووووووووووووو همه بازیکنان  پرسپولیس هستن و تلاش میکنن تیم نتیجه بگیره .ما  باید با حمایت از همه بازیکنان ک در واقع حمایت از تیمه پشتیبان تیم باشیم.

حرف آخر : رامین جان روزی ک برگشتی گفتی من هر مجازاتی رو تحمل میکنم و تا الان اینکار و کردی ، تو یک پدیده هستی و تواناییهای تو پوشیده نیست 

قطعا بزودی ب ترکیب اصلی تیم برمیگردی پس همچنان صبور باش و ب حاشیه نرو

شیرین کریمی هوادار پرسپولیس❤️❤️❤️❤️

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

• سلام و درود
    من هم با نظر ایشون کاملاً موافقم