در مقابل

1395/11/04
گسترش فولاد تبریز

گسترش فولاد تبریز

پرسپولیس تهران

دوشنبه 04 بهمن 1395

ورزشگاه آزادی - 16:45

تغییر وضعیت نوارکنار
بازخورد
آخرین آلبوم ها
تابلو اعلانات
بروزرسانی های جدید
 • نوشته در حال بررسی است

  تحلیل شکست سنگین فولاد مقابل پرسپولیس

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپوليس كلاب : تیم فولاد مثل همیشه با ترکیب 1_3_2_4 و تیم مهمان با ترکیب 4_4_2 وارد زمین شد.هنوز یک دقیقه از بازی نگذشته بود که تیم پرسپولیس با استفاده از تاکتیک اوت پرتابی با گل به خودی عبدالله کرمی به گل رسید تا آب سردی بر پیکره فولاد ریخته باشد.تیم فولاد خوزستان که مثل همیشه  از حمایت چشمگیر هواداران خود بهره میبرد نتوانست از نظر روحی خود را به تعادل نسبی برساند و با لو دادن توپ ها در میانه زمین و دادن پاس های اشتباه فرصت را به هافبک های بازیساز پرسپولیس می داد و همین موضوع باعث شد که تیم پرسپولیس در دقیقه 11 توسط وحید امیری با غفلت مدافعین و خروج اشتباه طالب لو که روز بدی را پشت سر گذاشت به گل برسد.

   

  تیم فولاد خوزستان بعد از گل دوم انتظار میرفت تا از نظر تاکتیکی تغییراتی را در تیم خود حاصل کند اما اصرار مربی و اطمینان او به ترکیب و همچنین فقر نفری فولاد در نیمکت اجازه کار و اقدامی به کادر مربیگری فولاد نمیداد.فولاد خوزستان با استفاده از سرعت شریفات و ناصری با پشتیبانی چاگو و عبدالله زاده به صورت پراکنده حملاتی را ترتیب دادند اما هیچ کدام راه به دروازه پیدا نکردند.

   

  دو دفاع کناری فولاد یعنی مریدی و سعیدی یکی از ضعیف ترین بازی های خود را انجام دادند و بارها و بارها با دادن فضا به هافبکهای خطرناک پرسپولیس موقعیت های زیادی به این تیم میدادند.

  در کنار آنها عدم تمرکز تیم در بازیسازی در زمین خودی و گرفتار شدن در پرس بازیکنان پرسپولیس راه را برای هنرنمایی تیم بسته بود و حتی بهم ریختگی خط هافبک و سر درگمی دفاع میتوانست در نیمه اول نتیجه ای سنگین تر از سه بر صفر را برای فولاد رقم بزند.

  در نیمه نخست فولاد چند موقعیت خطرناک را بر روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد که با بی دقتی و خودخواهی توپ ها یکی پس از دیگری از دست میرفت.انگیزه بالای شریفات و انصاری برای گلزنی قابل تحسین بود اما این دو بازیکن با توجه به فشار پرسپولیس و عدم تغذیه آنها توسط هافبکها از جریان بازی خارج شده بودند.

   

  در نیمه دوم نعیم سعداوی دست به تغییری عجیب زد و چاگو با تجربه که عملکردی خوبی در نیمه اول داشت را از زمین خارج و مطلق زاده را وارد میدان کرد اما این تغییر کار ساز نبود و همچنان لو دادن توپ ها و فضا دادن به بازیکنان پرسپولیس ادامه پیدا کرد تا نهایتا در اوایل نیمه دوم با شاهکار خط دفاع و طالب لو تیم پرسپولیس به گل سوم رسید تا کار را تا حدودی تمام کرده باشد.تیم پرسپولیس طبعا بعد از گرفتن نتیجه لازم سعی در کنترل بازی و پرسینگ و از کار انداختن بازیکنان کلیدی فولاد داشت که تقریبا تا پایان بازی در این کار موفق بود به گونه ای که فولاد چاره ای جز بردن توپ به کناره ها و سانتر از جناحین نداشت که به غیر از یک صحنه که با واکنش جدی بیرانوند همراه بود در بقیه صحنه ها خطر خاصی روی دروازه پرسپولیس احساس نشد.

  تیم پرسپولیس که رو به ضد حملات و پاس کاری های کوتاه کرده بود به طور کامل فولاد را ناکام گذاشت و در چند صحنه حتی ممکن بود این تیم به گل چهارم نیز دست یابد.در ادامه سعداوی با کم کردن یک هافبک و اضافه کردن ارنست به عنوان پشت مهاجم نیز نتوانست کاری را از پیش ببرد و در روزی تلخ و سیاه تیم فولاد خوزستان با سه گل مغلوب پرسپولیس شد.

   

  نکات بازی :

  باز شدن در ورزشگاه چندین ساعت قبل از بازی. راهکاری برای حضور بی دغدغه و راحت هواداران پرسپولیس که از شهرهای اطراف خود را به غدیر رسانده بودند و دادن بیش از 15 درصد تماشاگر به این تیم و در ادامه هجوم هواداران این تیم به جایگاه از نکات جالب این دیدار بود.

  از بعد تاکتیکی تیم فولاد امروز بدون شک یکی از ضعیف ترین عملکرد های فصل خود را به نمایش گذاشت و این تیم هم در بعد حمله و هم دفاع نمایش  سطح پایینی داشت و شاید خوردن گل در دقیقه یک آن هم گل به خودی شیرازه تیم را از نظر روحی پاشید و کادر فنی نیز نتوانست از نظری روحی و تاکتیکی به تیم کمک شایانی بکند و تیم به راحتی بازی را به حریف واگذار کرد.

   

  عملکرد ضعیف پیستون های فولاد در فاز حمله و دفاع و دادن فضا به حریف این سوال را در ذهن همه ما پدیدار میکند که آیا سعداوی فکری به حال این پاشنه آشیل تیم خود میکند یا خیر؟

  خرید یک دفاع راست و چپ مطمئن در روزهای باقی مانده نقل و انتقالات و یا  بردن عبدالله ناصری به پست قبلی خود با در نظر گرفتن دفاعی مستحکم و قوی مخصوصا در کناره ها میتواند تیم را در دیدارهای مهم و حساس مخصوصا تیمهای پر مهره بیمه کند. با اضافه شدن رحمانی و دورقی چاگو میتواند آزادانه تر به خط حمله و تغذیه آنها کمک کند.با اضافه شدن ارنست به خط حمله تیم میتواند خطرناک تر و زهردار تر از قبل باشد اما همه این سیستم ها و تغییرات به نظر و سلیقه مربی بستگی دارد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  بازگشت حبیب کاشانى به فوتبال

  ارسال شده در مجموعه اخبار مدیران در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپوليس كلاب : حبیب کاشانى بعد از مذاکره طولانى با مالکین خونه به خونه بابل سرانجام نظر آنها را براى بازگشت به فوتبال پذیرفت.

   

  نماینده شوراى شهر تهران در حال حاضر که در سال هاى گذشته که حضورى موفق در فوتبال داشته، قرار است براى صعود تیم فوتبال خونه به خونه به بابلى ها و هواداران این تیم کمک کند.

  کاشانى امشب در جلسه اى که بازیکنان و کادرفنى و مدیریت این باشگاه و همچنین على کریمى حاضر بودند، حضور خود را در این تیم رسمى کرد.

   

  کاشانى در این تیم هیچ سمت رسمى ندارد اما قصد دارد در کنار مسوولان این باشگاه، شرایط لازم را براى صعود این تیم به لیگ برتر فراهم کند. کاشانى از مدیران  باسابقه فوتبال ایران است که سابقه قهرمانى به همراه پرسپولیس را در کارنامه دارد.

   

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  محسن اشرفی یک مطلب جدید اضافه کرد : پيروزي.

  پيروزي

  ارسال شده در مجموعه گیشه روزنامه ها در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  تفاوت بزرگ پرسپولیس با استقلال/ 8 از 12 کجا 1از 12 کجا

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپولیس کلاب : پرسپولیس امروز موفق شد با نتیجه 3-0 فولاد را در اهواز از پیش رو بردارد. این برد پرسپولیس را با 4 امتیاز اختلاف منسبت به فولاد در صدر نگه داشت.

   

  سرخپوشان تهرانی در 4 مصاف با تیمهای جنوبی در لیگ امسال 12 امتیاز کسب کرده است. آنها فولاد و صنعت نفت را شکست دادند و در برابر فولاد و استقلال خوزستان به تساوی رضایت دادند.

   

  از آن طرف استقلال تهران در 4 مصاف با تیمهای جنوبی در لیگ این فصل، یک تساوی از فولاد گرفته و به استقلال خوزستان دو بار و صنعت نفت یک بار باخته است.

   

  7 امتیاز از 13 امتیاز اختلاف دو تیم به خاطر همین تیمهای جنوبی است.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  گل چهارم پرسپولیس آفساید نبود/مدافع فولاد باید اخراج می‌شد/ فولاد پنالتی طلبکار نیست

  ارسال شده در مجموعه اخبار پرسپولیس در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپولیس کلاب :  سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت اکبریان داور بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان گفت:  اکبریان، علی نژادیان و طوسی تیم داوری این بازی بود. مسابقه , بازی پر برخورد وپرتلاطمی بود خطاهای زیادی اتفاق افتاد که در پاره‌ای از آنها تیم داوری بدرستی قضاوت کرد؛ اما در پاره‌ای از موارد هم متاسفانه هم داور و هم کمک داورانش تصمیم درستی نگرفتند .مهم‌ترین اشتباه‌های داور در دقایق٣٠ و٧٠ اتفاق افتاد آنجاکه دوخطای پنالتی اتفاق افتاده را داور معتقد به خطا نبود،در دقیقه ٣٠ انصاری مهاجم فولاد در ضلع غربی محوطه جریمه پرسپولیس مواجه با خطایی از سوی هم اسمش شد. محمدانصاری با استفاده از دست وپایش روی سیامک انصاری مرتکب خطا شد که داور معتقد به خطا نبود داور در برابر اعتراضات بازیکن مهاجم فولاد به او کارت زرد نشان داد و این در حالی بود که باید به محمد انصاری اخطار می‌داد اگر داور به انصاری اخطار داده بود او باید برای اخطار دوم از بازی اخراج می‌شد.

   

  وی افزود: در دقیقه ٥٦ بازی کرمی روی طارمی مرتکب خطای پنالی شدو چون با خطای هل دادنش از یک شانس گلزنی طارمی جلو گیری کرد باید با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج می‌شد. علاوه براین دوبار دیگر نیز بازیکنان فولاد در دقایق٥٨و ٨٥ معتقد به خطای پنالتی بودند و به داور اعتراض داشتند من  در این دوصحنه خیلی معتقد به خطا نیستم به همین دلیل تصمیم داور را تائید می‌کنم اما کمک داور اول علی نژادیان در دقیقه ٤٣به اشتباه اعلام افساید کرد اما در سایر صحنه‌ها بدرستی به داور یاری داد.

   

  غیاثی تصریح کرد: مهم‌ترین اشتباه طوسی کمک داور دوم بازی دردقیقه٧٠ روی داد آنجا که به اشتباه گل چهارم پرسپولیس را به علت آفساید مردود اعلام کرد. صحنه‌های دیگری هم در بازی و در نشان دادن کارت زرد اتفاق افتاد که برای جلوگیری از طولانی شدن نقدم ازبررسی آنها خودداری می‌کنم و از تصمیم داور حمایت می‌کنم.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  سرخپوشان فردا ریکاوری می‌کنند

  ارسال شده در مجموعه اخبار پرسپولیس در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپولیس کلاب : پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان به پیروزی 3 بر صفر رسید. شاگردان برانکو ایوانکوویچ ساعت 14 فردا در ورزشگاه شهید کاظمی یک جلسه تمرین ریکاوری می‌کنند.

   

  بازیکنان این تیم قرار است روز جمعه برنامه سونا و استخر را در دستور کار بدهند.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  حمله دوباره کی روش؛ برانکو و متحدانش به تیم ملی خیانت کردند

  ارسال شده در مجموعه مصاحبه ها در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپولیس کلاب : دوستان عزیز

   

  اینها نقل قولهایی از آقای برانکو است: «متاسفانه کرواسی نتایج خوبی کسب نکرده و در تورنمنت دوستانه (در چین) به رتبه چهارم رسیده. اما این مهم نیست چون این نتایج راه را برای موفقیت‌های آینده هموار می‌کند. مقدماتی جام جهانی محلی برای آزمون و خطا نیست و همه تیم‌ها باید کاملاً آماده باشند».

   

  این همه دوگانگی و فریبکاری هوشمندانه از آقای برانکو را باور می‌کنید؟ به عنوان یک مربی خارجی در ایران، آقای برانکو می تواند توضیح دهد که چرا او چنین دغدغه‌ای را در مورد تیم ملی ایران ندارد؟ آیا او می تواند بایکوت کردن دائمی برنامه های از پیش تعیین شده فدراسیون فوتبال ایران از سوی خودش را توضیح دهد؟ بله، من یک توصیف برای این کار دارم: فریبکاری هوشمندانه!

   

  تیم ملی ایران سال ۲۰۱۶ را در موقعیت بسیار خوبی به پایان بود و در گروه خود در مرحله انتخابی صدرنشین شدیم. همه ما از مشکلات ساختاری خودمان آگاهی داریم اما در نهایت توانستیم به صدر جدول برسیم و یک تیم بسیار خوبی را متشکل از بازیکنان باتجربه، جوان و متعصب ساختیم. ما نه تنها بهترین تیم آسیا هستیم بلکه پرستیژ بین المللی را برای فوتبال ایران به ارمغان آوردیم.

   

  با وجود چنین موقعیتی، آیا توجیهی برای شروع سال ۲۰۱۷ با چنین بحرانی برای تیم ملی وجود دارد؟ آقای برانکو می تواند منافعی که پشت حملات و عدم همکاری اش وجود دارد را توصیف کند؟ درست در زمانی که ما باید برای بازی‌های تعیین کننده پیش رویمان آماده شویم آیا آقای برانکو می تواند این تنش و خیانت را شرح دهد. موضوعی که کار را به جایی رساند که بازیکنانی مثل سردار، جهانبخش و سعید همگی از این وضعیت انتقاد کرده اند.

   

  دوستان عزیز، بگذارید بسیار صریح بگویم. تیم ملی ما بدون هیچ توجیهی لحظاتی پرتنش را سپری می‌کند که ممکن است عواقب جدی را در آینده‌ای نزدیک برای ما به همراه داشته باشد. در پایان، اگر تیم ملی ایران نتواند به جام جهانی صعود کند مسئولیت آن به شکل شفاف با یک نام خواهد بود: برانکو ایوانکوویچ و همه متحدان او که به تیم ملی خیانت کردند.

   

  با بهترین آرزوها

   

  پی نوشت: قطر یک – مولداوی یک

   

  بله دیگر کشورها به کارشان برای رسیدن به جام جهانی ادامه می‌دهند.

   

  دوباره یادآوری می‌کنم: «ما به اندازه سطح انتظاراتمان اوج نمی‌گیریم بلکه به اندازه سطح تمریناتمان سقوط می‌کنیم.»

   

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  پرسپولیس در حال عادت کردن به بردن و قهرمانی است/فولاد برای هر حریفی خطرناک خواهد بود

  ارسال شده در مجموعه مصاحبه ها در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپولیس کلاب : برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 3 بر صفر مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: هیچ شادی بالاتر از این نیست برای یک مربی که به این شکل تیمش برنده شود آن هم مقابل تیمی قدرتمند، فکر می‌کنم اولین شکست خانگی فولاد را رقم زدیم. به شکلی که 90 دقیقه بازی را در کنترل‌مان داشتیم. در کنار سه گلی که زدیم موقعیت‌های گل زیادی به هدر دادیم.

   

  برانکو ادامه داد: شادی من بسیار زیاد است برای این برد بازیکنانم استحقاق تمام تبریک‌های من را دارند. تیم ما در حال عادت پیدا کردن به بردن و تبدیل شدن به قهرمان است. واقعاً خوشحال هستیم که توانستیم هواداران خود را به این حد خوشحال کنیم. یک بار دیگر این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم.

   

  وی با اشاره به اختلاف امتیاز پرسپولیس و تراکتورسازی که به 4 امتیاز رسیده گفت: اگر این روند را ادامه ندهیم این اختلاف امتیاز هیچ ارزشی نخواهد داشت باید انگیزه‌مان بیشتر شود و رابطه خوب بازیکنان و هواداران ادامه یابد این قشنگ‌ترین چیز در ورزش است.

   

  برانکو گفت:من هرگز به این فکر نمی‌کنم که با چند گل ببریم هدف اصلی ما پیروزی است و تعداد گل برای ما مهم نیست ضمن اینکه هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. از سوی دیگر در بسیاری از بازی‌ها فرصت‌های زیادی داریم اما فقط یک گل می‌زنیم اما طبیعی است که انتظار داریم که با گل‌های بیشتری ببریم.

   

  وی تصریح کرد: دیروز هم گفتم برای فولاد احترام زیادی قائلم و امروز هم با توجه به شکست آنها باز هم برای این تیم احترام زیادی قائل هستم. امروز آنها تا دقیقه 93 تلاش کردند و مطمئن باشید فولاد برای هر حریفی خطرناک خواهد بود.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  دوازدهمین کلین شیت پرسپولیس

  ارسال شده در مجموعه اخبار پرسپولیس در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1395

  پرسپولیس کلاب : پرسپولیس موفق شد در ورزشگاه غدیر اهواز با نتیجه 3-0 فولاد خوزستان را شکست دهد و با 38 امتیاز با اقتدار در صدر جدول رده بندی جای بگیرد.

   

  بیرانوند در این بازی گل نخورد تا این تیم برای سومین هفته پیاپی گل نخورد و کلین شیت های این تیم به عدد 12 برسد.

   

  همچنین ساسان انصاری آقای گل دوازده گله لیگ، برای سومین هقفته پیاپی گل نزد تا طارمی را در فاصله سه گل با خود ببیند.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter