در مقابل

1396/07/04
الهلال عربستان

الهلال عربستان

پرسپولیس تهران

سه شنبه 04 مهر 1396

ابوظبی

تغییر وضعیت نوارکنار
آخرین بروزرسانی ها
 • نوشته در حال بررسی است

  برای بازی با پرسپولیس از لحاظ فنی و بدنی آماده هستیم

  ارسال شده در مجموعه مصاحبه ها در تاریخ دوشنبه 03 مهر 1396

  تیم فوتبال الهلال عربستان فردا(سه شنبه) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی میزبان پرسپولیس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا است.

   

  رامون دیاز، سرمربی الهلال در نشست خبری این بازی گفت: دیدار نیمه نهایی سخت خواهد بود. هر دو تیم مستحق راه یابی به فینال هستند. ما از لحاظ فنی و بدنی کاملا برای دیدار با پرسپولیس آماده هستیم.

   

  وی درباره غیبت العابد در این بازی گفت: العابد بازیکن مهمی است امیدواریم در مرحله پایانی لیگ قهرمانان آسیا برسیم. ما بازیکنانی داریم که جای خالی العابد را پر کنیم.

   

  سرمربی الهلال درباره آمادگی روحی بازیکنانش گفت: در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا همیشه فشار زیادی وجود دارد و ما به این فشارها عادت داریم. ما به آمادگی فنی و روحی بازیکنانمان اطمینان داریم و باید برتری خود را از رقیب در دخل زمین بازی اثبات کنیم.

   

  وی ادامه داد: از مردم امارات نیز به خاطر استقبال گرمی که از ما داشتند تقدیر و تشکر می کنم ما در ابوظبی خیلی احساس راحتی می کنم. ما در این بازی یک تیم کامل هستیم و تنها یک بازیکن نیستیم. همه بازیکنان اینجا به همراه ما در ابوظبی هستند و کاملا آماده دیدار با پرسپولیس هستند.

   

  سرمربی الهلال عربستان گفت:من بازی‌هایی از این دست را دوست دارم ما باید در تمام جوانب آماده باشیم و نباید از سبک بازی همیشگی خودمان دور شویم. هرگز به دلیل رقیب سبک بازیمان را تغییر نمی دهیم. تمرکز ذهنی در این بازی بسیار مهم است زیرا در این بازی نکات ریز سرنوشت بازی را تغییر می دهد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  صد گزینه برای مربیگری استقلال قعرنشین!

  ارسال شده در مجموعه اخبار استقلال در تاریخ دوشنبه 03 مهر 1396

  در شرایطی که تا دیروز افتخاری با قاطعیت از به نتیجه رسیدن مذاکرات باشگاه استقلال با فاتح تریم سخن می‌گفت حالا حسن روشن مدعی است که فاتح تریم شانس پائینی برای مربیگری در استقلال دارد، طاهری دیگر عضو کمیته فنی می گوید بعد از تعطیلات لیگ سرمربی جدید را مشخص می کنیم. محمد نوری از مذاکره با رایکارد حرف می زند و جواد قراب ترجیح می دهد با بی احترامی به خبرنگاران از معرکه فرار کند.

   

  اما نکته جالب توجه اینجاست که نماینده تازه وارد استقلال در جریان مذاکرات در اینستاگرام  معرکه ای برای خود راه انداخته و با انتشار پست های متعدد در حساب شخصی خود مدعی می‌شود که فاتح تریم قطعی است!

   

  هواداران استقلال به شدت سردرگم شدند چون هر لحظه نام یک نفر به عنوان گزینه مربیگری این باشگاه مطرح می‌شود. این اتفاقات نشان می‌دهد مدیریتی در این باشگاه وجود ندارد و هر کسی برای خود خط مشی مشخص می کند!

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  رونمایی از پیراهن پرسپولیس و الهلال در بازی فردا

  ارسال شده در مجموعه اخبار لیگ قهرمانان در تاریخ دوشنبه 03 مهر 1396

  از پیراهن اصلی دو تیم پرسپولیس و الهلال در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در جلسه هماهنگی پیش از بازی رونمایی شد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  بازتاب صعود پرسپولیس در سایت AFC

  ارسال شده در مجموعه اینستاگرام بازیکنان در تاریخ 12th Sep, 2017

  پرسپولیس کلاب:پرسپولیس در مرحله یک چهارن نهایی لیگ قهرمانان به مصاف الاهلی رفت و بانتیجه ۳ بر یک بر نماینده سعودی‌ها غلبه کرد و راهی نیمه نهایی شد.

  سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از پیروزی و صعود پرسپولیس به نیمه نهایی واکنش نشان داد و نوشت: نماینده ایران در بازی برگشت در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی رسید و حریف الهلال در نیمه نهایی شد.

  این خبر با عکس خوشحالی علیپور زننده گل اول پرسپولیس روی خروجی قرار گرفت.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  یک نکته مثبت در کابوس محرومیت پرسپولیس

  ارسال شده در مجموعه اخبار پرسپولیس در تاریخ دوشنبه 03 مهر 1396

  هرچقدر هم ترکیب پرسپولیس را کامل بدانیم راه فراری از مصدومیت و افت بازیکنان نیست اما شاید اتفاق خوبی که برای استقلال در محرومیت مشابه رخ داد برای رقیب دیرینه هم تکرار شود.

   

  احتمال کمی وجود دارد که تک تک بازیکنان فهرست کنونی پرسپولیس بخواهند تا پایان فصل بعد در این تیم بمانند و بعید نیست یکی دو بازیکن پیدا شوند که مقصد بهتری پیدا کنند و راه خروجی را در پیش بگیرند. زمانی که جای این بازیکنان جدا شده خالی شد هیچ راهی برای جایگزین کردن آنها نیست به جز بازیکنان جوانان و امید! در تیم های بزرگ راه یافتن به تیم بزرگسالان و بازی کردن در آن به این راحتی ها نیست اما در چنین شرایطی آتش سوزان رقابت بین نام های بزرگ و استعدادها به گلستان بازیکنان جوان تبدیل می شود.

   

  بوی خوش این بهشت در تراکتورسازی که دو نیم فصل متوالی از نقل و انتقالات محروم شد کاملا به مشام رسید و مربیان تراکتورسازی چاره ای نداشتند جز اینکه به سرمایه های تیم خود اعتماد کنند و چند بازیکن از رده امید به تیم بزرگسالان بیاورند اما حتی در استقلال که تنها یک نیم فصل از جذب بازیکن محروم شد هم این اتفاق زمینه ساز شکوفایی ستاره هایی همچون امید نورافکن و مجید حسینی بود.

   

  البته وضعیت تیم های پایه در پرسپولیس طی سالهای اخیر اصلا تعریفی نداشته و بارها دستخوش تغییرات گسترده و برکناری مسئولان و مربیان آن بوده است و تک و توک تزریق های تیم های پایه پرسپولیس به بزرگسالانش بیشتر شکل جرقه درخشش یک استعداد را داشته تا حاصل یک کار اصولی و منسجم. گواه این مدعا هم چیزی نیست جز ترکیب فعلی پرسپولیس که بازیکن جوانی همچون علی علیپور پس از حضور تمرینات استقلال به پرسپولیس آمد و محمد انصاری در تیم های پایه استقلال بازی کرده و رشد یافته. البته اوضاع در تیم رقیب هم با کمی برتری تقریبا به همین شکل است و دو باشگاه نگاه حرفه ای به پرورش استعدادهای جوان خود ندارند.

   

  برانکو ثابت کرده چندان به ترکیب های مورد اعتمادش دست نمی زند اما با این شرایط جوانان و امیدهای پرسپولیس دیگر فرصتی بهتر از این پیدا نخواهند کرد تا خودشان را پیش چشم سرمربی سخت گیر کروات ثابت کنند و ره صد ساله را یک شبه طی کنند.

   

  از میان بازیکنان کنونی و یا تازه جدا شده پرسپولیس نفراتی همچون حمیدرضا طاهرخانی، محمدامین اسدی، محمداحسان حسینی، سعید حسین پور، شاهین عباسیان، شهاب زاهدی، محمد رحمتی و... از تیم های پایه به بزرگسالان پرسپولیس راه یافته اند.

   

  پرسپولیس در حال حاضر با احتساب احمد نوراللهی فهرست ۱۸ نفره بازیکنان بزرگسال خود را تکمیل کرده و ۳ بازیکن رده سنی زیر ۲۳ سال و ۶ بازیکن امید هم جذب کرده است در حالی که در رده امید تا ۱۵ بازیکن می توان اضافه کرد.

   

  از طرفی خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه احتمال دارد محرومیت سرخپوشان بلافصله اجرا نشده و تا اول دی ماه این تیم فرصت جذب بازیکن داشته باشد. در این صورت تیم امید پرسپولیس هم می تواند نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کند تا در صورت لزوم و در دوران محرومیت بتوان بدون مشکل نام آنها را وارد لیست بزرگسالان کرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  تراکتور برای نوراللهی عدم نیاز زده است

  ارسال شده در مجموعه اخبار بازیکنان در تاریخ دوشنبه 03 مهر 1396

  احمد نوراللهی در نهایت موفق شد با هماهنگی و همکاری صورت گرفته برای همراهی پرسپولیس در لیگ قهرمانان راهی امارات شود. این در حالی است که سردار باران چشمه، رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح با اعلام اینکه حضور نوراللهی در امارات با هماهنگی صورت گرفته و این به معنای پایان خدمت شماره هشت سرخپوشان نیست، از باقی ماندن مدت سربازی او تا 29 آذرماه خبر داد.

   

  در این ارتباط اما گفته می شود باشگاه تراکتورسازی با توجه به مشکلاتی که در نقل و انتقالات برایش شکل گرفته برای این بازیکن 3 ماه پایانی خدمتش را عدم نیاز اعلام کرده و بر این اساس نامه آن را نیز برای لشگر عاشورا ارسال کرده است. در صورت تایید این نامه که با همکاری سردار آجرلو و باشگاه تراکتورسازی صورت گرفته، این بازیکن به زودی قادر خواهد بود جواز حضور در رقابت‌های داخلی را نیز دریافت کند.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  علیپور، حالا کلیدی‌ترین مهاجم پرسپولیس

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ دوشنبه 03 مهر 1396

  مهاجم جوان تیم پرسپولیس در بازی مراحل گروهی لیگ قهرمانان و مرحله یک هشتم نهایی، اغلب به عنوان بازیکن جانشین به میدان می رفت؛ اما در فصل جدید لیگ ایران و 2 بازی اخیر آسیا، بازیکن فیکس تیم پرسپولیس بوده است.

   

  لیگ قهرمانان برای علیپور با بازی 16 دقیقه ای مقابل الهلال آغاز شد. او در این مدت کم، ضربه ای به دروازه نزد و درصد پاس صحیح پایینی نیز داشت. او به دلایل انضباطی بازی با الوحده در امارات را از دست داد و در دیدار مقابل الریان نیز تنها 4 دقیقه فرصت حضور در زمین را پیدا کرد.

   

  بازیکن شمالی تیم پرسپولیس، در بازی برگشت مقابل الریان فیکس بود؛ اما در کنار همبازیان کاری از پیش نبرد و سرخپوشان با تساوی 0-0 قطری ها را بدرقه کردند. علیپور در این بازی 3 شوت در خارج از چارچوب داشت و 17 بار هم توپ را لمس کرد.

   

  در هفته پنجم لیگ قهرمانان و جدال پرسپولیس و الهلال، علیپور بار دیگر به عنوان مهاجم فیکس در ترکیب قرمزها به کار گرفته شد و این بار بهتر از مهدی طارمی عمل کرد. 2 شوت، 20 پاس، 2 دریبل موفق و 18 پیروزی در دوئل نیز داشت و یک موقعیت گل هم خلق کرد؛ اما در گلزنی همچنان ناکام ماند.

   

  در مسابقه بعدی که بازی مرگ و زندگی برای پرسپولیس به شمار می رفت، برانکو به علیپور 22 دقیقه فرصت بازی داد و او را به جای سروش رفیعی به میدان فرستاد. او در این دیدار 2 موقعیت خلق کرد و یک پاس گل هم داد. 87 درصد پاس صحیح داشت و در نیمی از درگیری های زمینی و هوایی نیز پیروز شد تا در شب صعود از مرحله گروهی، علیپور نیز نقش پررنگی در این مهم داشته باشد.

   

  بازیکن دونده، جنگجو و از خود گذشته پرسپولیس، در دو بازی رفت و برگشت مقابل لخویا 58 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و در این دقایق، 36 لمس توپ و 1 موقعیت سازی داشت.

   

  اما پس از جدایی سروش رفیعی، دوری طارمی از تمرینات و اضافه شدن منشا، وضعیت برای علیپور به کلی تغییر کرد. او به مهاجم ثابت پرسپولیس تبدیل شد و برانکو از طارمی و بعضا منشا برای زوج سازی علیپور استفاده کرد.

   

  در دیدار رفت مقابل الاهلی، پس از دریافت 2 گل از تیم حریف برانکو منشا را به جای طارمی به زمین فرستاد و علیپور را در زمین نگه داشت. علیپور نیز 2 پاس گل داد تا نقش بسزایی در بازگشت تاریخی سرخ ها داشته باشد.

   

  اما اوج هنر این بازیکن 23 ساله در بازی برگشت مقابل الاهلی بود. در شرایطی که سرخ ها برای صعود ملزم به گلزنی بودند، یک گل دقایق ابتدایی می توانست گره از کار تیمِ برانکو باز کند و علیپور، مامور این کار شد و در دقیقه 5 به هدفش رسید. پس از این گل و اخراج کامیابی نیا، پرسپولیس با استفاده از سرعت مهاجم جوانش بارها دروازه سعودی ها را تهدید کرد و در نهایت، علیپور پس از یک ساعت دوندگی و جنگندگی جای خود را به منشا داد؛ اما نقش او در صعود تیم بدون شک کمتر از طارمی و منشا نبود.

   

  مهاجم شماره 70 تیم پرسپولیس، این فصل به لیست بزرگسالان تیم اضافه شده و به خوبی نشان داده که شایستگی صرف یک جایگاه در لیست بالای 23 سال از سوی سرمربی تیم را داشته است. او در لیگ داخلی نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و حالا پس از محرومیت مهدی طارمی، به کلیدی ترین بازیکن پرسپولیس در خط حمله بدل گشته است.

   

  علیپور چهارمین فصل حضور در پرسپولیس را سپری می کند و امیدوار است با درخشش در این تیم، مورد توجه سرمربی تیم ملی نیز قرار گیرد. زوج او و منشا، امید گلزنی قرمزها در بازی با الهلال خواهد بود و باید دید آن ها همچون گذشته عملکرد موفقی در کنار هم خواهند داشت یا خیر.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  امیر امینی یک مطلب جدید اضافه کرد : مثل آخرین بازی باشید!.

  مثل آخرین بازی باشید!

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ دوشنبه 03 مهر 1396

  پرسپولیس و الهلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان نیز باهم همگروه شده و هر دو دیدارشان با تساوی خاتمه یافته بود. اتفاقا دیدار افتتاحیه گروه مرگ نیز بین قهرمان لیگ ایران و عربستان برگزار شد و شاگردان ایوانکوویچ تا دقایق پایانی از حریف پیش بودند؛ اما کارلوس ادواردو دروازه بیرانوند را باز کرد تا شاگردان دیاز این چنین از شکست فرار کنند.

   

  در آن دیدار، الهلال درصد مالکیت بیشتری داشت؛ اما نماینده کشورمان ضربه به دروازه و موقعیت گل بیشتر داشت و دقت شوت پرسپولیسی ها نیز بهتر از الهلالی ها بود.

   

  در دیدار برگشت، پرسپولیس با 5 امتیاز و الهلال با 8 امتیاز گام به میدان مسابقه گذاشتند. سعودی ها تا حدی خیالشان از صعود راحت بود؛ اما پرسپولیس برای رسیدن به جمع 16 تیم پایانی، به کسب امتیاز مقابل عربستانی ها نیاز داشت. در این بازی هم شاگردان برانکو ایوانکوویچ نمایش سزاوارانه ای داشتند؛ اما هر چه زدند به در بسته خورد و در نهایت مسقط را با تساوی بدون گل ترک کردند. پرسپولیسی ها علاوه بر این که توپ و میدان را در اختیار داشتند، موقعیت های متنوع و البته خطرناکی را نیز روی دروازه عبدالله المعیوف ایجاد کردند؛ اما کم دقتی مهاجمان، مانع از باز شدن دروازه شد.

   

  جدا از عملکرد سرخ ها در خط حمله، شاگردان ایوانکوویچ روز بسیار خوبی را در خط دفاع سپری کردند و اجازه خلق حتی یک موقعیت خطرناک به بهترین تیم عربستان را ندادند. خط دفاع تیمِ قهرمان ایران، عمر خربین و کارلوس ادواردو را خیلی خوب مهار کردند و به بازیکنان بومی و عربستانی نیز اجازه خودنمایی ندادند تا حالا بیش از هر موضوع، امیدوار به تکرار این عملکرد باشیم.

   

  پرسپولیس اگر در دو بازی رفت و برگشت و علی الخصوص در بازی برگشت باتوجه به میزبان بودن، عملکرد دفاعی را همچون بازی آخر با الهلال داشته باشد، بدون شک صعود از مرحله نیمه نهایی کار سختی نخواهد بود.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  امیر امینی یک مطلب جدید اضافه کرد : صد در صد به الهلال می‌رسم.

  صد در صد به الهلال می‌رسم

  ارسال شده در مجموعه مصاحبه ها در تاریخ یکشنبه 02 مهر 1396

  حضور و همراهی سیدجلال حسینی برابر الهلال عربستان می‌تواند بهترین خبر برای این باشگاه باشد. در روزی که پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ قادر به سود بردن از محمد انصاری و کمال کامیابی نیا نیست، سیدجلال حسینی با بازگشت خود امید را به قلب دفاعی این تیم بازگرداند. 

   
   مدافع باتجربه سرخپوشان در خصوص شرایط این تیم گفت: باید از هوادارانی که همیشه در کنار ما هستند تشکر کنم. شرایطم بد نیست و مثل همیشه تلاش می کنم. دردی در همسترینگم دارم که بعضی اوقات اذیتم می‌کنم و فشردگی بازی‌ها بیشتر اذیتم کرده و اما من با تمرینات و پشت سر گذاشتن روند درمانی خودم را دنبال می‌کنم. امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم و دل هواداران را شاد کنیم.
   
   سیدجلال حسینی با اشاره به شرایط تیم در این روزهای حساس گفت: شرایط مان خیلی حساس است و همه تلاش می‌کنند. حق شان بیشتر از این هاست و روز به روز باید به موفقیت های بیشتر فکر کنیم و آنها را به دست بیاوریم. 
   
   وی در خصوص پستی که در اینستاگرامش قرار داد و اعلام کرد علیرغم تمام مشکلات چیزی آنها را از مسیر خارج نخواهد کرد گفت: من خواستم بگویم شرایط آنطور که باید به سود ما نیست. مطمئنا اینطور نیست که همه چیز عادی و به روال مدنظر ما باشد. یک سری به دنبال این هستند تا ما را از مسیرمان خارج کنند و امیدوارم هوادارن فریب نخورند. مشکلات زیادی داریم و آقای طاهری و کادرمدیریتی و فنی تمام تلاش و همه تمرکز خود را برای موفقیت پرسپولیس به کار خواهند گرفت. همانطور که گفتم یک سری مشکلات به وجود می آورند که ما را از مسیر خارج کنند. 
   
   سیدجلال حسینی در خصوص دیدار برابر الهلال عربستان گفت: بازی‌های لیگ قهرمانان سخت است و مهمترین و سخت‌ترین آن اکنون بازی با الهلال است. نباید خیلی راحت راضی شوید و باید برای موفقیت‌های بیشتر تلاش بیشتر داشته باشیم. باید بدانیم هنوز هیچ موفقیتی به دست نیاورده‌ایم و اینجاست که باید تلاش اصلی خودمان را به کار بگیریم. 
   
   کاپیتان اول پرسپولیس در مورد اینکه شرایط حضور در این دیدار را به دست آورده یا خیر گفت: صد در صد خواهم رسید. همه تلاشم را می کنم چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه به تیم کمک کنم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا تیم را همراهی کنم و امیدوارم در کنار تمام بازیکنان به نتیجه لازم برسیم.
   
   وی در پایان با تشکر از هواداران و حضورشان در دوبی گفت: بازی قبلی مقابل الاهلی من بالا نشستم و از نزدیک دیدم که آنها سنگ تمام گذاشتند. ما دل‌مان خوش است که برای هواداران تمام وجودمان را بگذاریم و حتی اگر شده یک نفر حمایت کنند اما خدا را شکر که همیشه و همه جا استادیوم کاملا پرسپولیسی است.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  سیدجلال و نوراللهی می توانند به کمک برانکو بیایند؟/ پرسپولیس؛ فقط دو بازیکن برای سه پست کلیدی

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ یکشنبه 02 مهر 1396

  پرسپولیس در حالی باید روز سه شنبه در مرحله رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان برود که این تیم در برخی پست ها با کمبود بازیکن مواجه است. 

   
   دو بازیکن و سه جای خالی؛ پرسپولیس برای بازی با الهلال نیاز مبرم به حضور سیدجلال حسینی دارد و اگر کاپیتان این تیم بازهم آماده مسابقه نباشد آن وقت معلوم نیست برانکو چه برنامه ای برای ساختار دفاعی تیمش خواهد داشت.
   
   او در این بازی کمال کامیابی نیا و محمد انصاری را به دلیل محرومیت دراختیار ندارد و این در حالی است که سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم از ابتدای فصل جدیدهنوز به دلیل مصدومیت نتوانسته در ترکیب تیمش به میدان برود. نکته قابل توجه این است که سیدجلال برخلاف وعده هایی که در هفته های اخیر از سوی کادرپزشکی پرسپولیس داده شده هنوز نتوانسته بازی کند.
   
   با این وصف برای سه پست دفاع میانی و هافبک دفاعی، برانکو فقط دو بازیکن تخصصی در اختیار خواهد داشت. محسن ربیع خواه تنها بازیکن آماده پست هافبک دفاعی است. این در حالی است که احمد نوراللهی نیز مجوز حضور در بازی برابر الهلال را گرفته است اما این که این بازیکن هنوز در ترکیب تیمش در این فصل به میدان نرفته است می تواند حضور او را در بازی تبدیل به یک ریسک با ضریب بالا کند.
   
  اما در خط دفاعی در صورت نرسیدن سیدجلال اوضاع بحرانی تر هم هست. اگر کمال کامیابی نیا بود آن وقت ربیع خواه می توانست یک گزینه مناسب برای دفاع میانی باشد اما حالا او نفر اصلی هافبک دفاعی است و پرسپولیس در خط دفاع فقط شجاع خلیل زاده را به عنوان بازیکن متخصص در اختیار دارد و حسین ماهینی تنها گزینه ای است که می تواند در این پست در کنار خلیل زاده بازی کند.
   
   با این وصف معلوم نیست برانکو با این بحران چگونه کنار خواهد آمد. اگر او ریسک کند و نوراللهی را بازی بدهد آن وقت ربیع خواه می تواند در دفاع میانی بازی کند و ماهینی در پست خودش دفاع راست به میدان خواهد رفت.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter