در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تغییر وضعیت نوارکنار
آخرین بروزرسانی ها
 • نوشته در حال بررسی است

  خطری پرسپولیس را تهدید نمی کند

  ارسال شده در مجموعه اخبار بازیکنان در تاریخ سه شنبه 12 تیر 1397

  مهدی ترابی طبق توافق دو باشگاه سایپا و پرسپولیس با قرمزهای تهران قرارداد بست تا از نیم فصل دوم برای این تیم به میدان برود.

  قرار است ترابی نیم فصل اول در سایپا بازی کند و حق و حقوش را نیز پرسپولیس بدهد و نیم فصل دوم به تیم برانکو ملحق شود.

  در این بین مدیران تراکتورسازی مدعی شده اند که با این بازیکن در زمان مدیریت قبلی قرارداد بسته شد و پرسپولیس قانونا نمی تواند با او قرارداد منعقد کند.

  ترابی در آن زمان قصد داشته به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی ملحق شود و طبق پیگیری های خبرنگارما مانند سایر سربازها قبل از انتقال به این تیم قراردادی نیز منعقد کرد.

  اگر تراکتورسازی همچنان تیمی نظامی بود این قرارداد اعتبار داشت اما از آنجا که قرارداد برای گذراندن خدمت سربازی بسته شد و تراکتورسازی دیگر تیمی نظامی نیست این قرارداد نیز اعتباری ندارد و مشکلی نیز پرسپولیس را تهدید نخواهد کرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  ترابی برای دو فصل و نیم با پرسپولیس قرارداد بست

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ دوشنبه 11 تیر 1397

  پس از توافق سه جانبه ای که روز گذشته انجام شد ، مهدی ترابی امروز در محل ساختمان باشگاه حضور پیدا کرد.
  وی در نشستی با حمیدرضا گرشاسبی ، با پرسپولیس برای عقد قرارداد به توافق نهایی رسید.
  وی به این ترتیب با امضای قرارداد از زمانی که محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات پایان می یابد برای دو فصل و نیم پیراهن پرسپولیس را به تن خواهد داشت.
  مهدی ترابی به این ترتیب تا پایان فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ بازیکن پرسپولیس است.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  بهترین بازیکن در بهترین تیم !

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ یکشنبه 10 تیر 1397

  پرسپولیس بالاخره موفق شد با جذاب ترین مهره نقل وانتقالات به توافق برسد. دقایقی قبل تصویر مهدی ترابی در کنار مدیرعامل پرسپولیس منتشر شد که نشان می داد ترابی برای نیم فصل دوم شاگرد برانکو خواهد شد. بازیکنی که قرار است جای خالی فرشاد احمدزاده و شاید هم وحید امیری را پر کند. ترابی بعد از فصل فوق العاده ای که پشت سر گذاشت، کی روشِ سخت گیر را هم مجاب کرد که او را با خودش به جام جهانی برود. حالا ترابی با بازگشت از روسیه، در اولین قدم پیراهن پرسپولیس را با سایپا تعویض کرد. البته در نیم فصل دوم و با پایان محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل وانتقالات.

  مهدی ترابی فصل قبل ده گل برای سایپا زد. در حالی که تعداد گل های هیچ پرسپولیسی به جز علیپور دو رقمی نشده بود. ترابی بعد از قلی زاده زیادترین پاس گل را هم در تیم اش داد. این بازیکن در فصل گذشته ۵ مرتبه پاس منجر به گل برای هم تیمی هایش ارسال کرد. نکته منفی کارنامه مهدی ترابی تعداد بالای کارت های زرد اوست. معمولا تیم برانکو به دلیل اینکه ریسکی و بالا بازی می کند، برای اینکه در ضدحملات غافلگیر نشود خیلی زود خطا می کند و جزو خشن ترین تیم های لیگ است. در این فصل مهدی ترابی هم به این تیم اضافه شده که فصل قبل به عنوان بازیکنی تهاجمی، ۶ مرتبه با کارت زرد داور جریمه شد. اتفاقی که نشان می دهد برانکو از همین حالا باید سراغ جانشینی مطمئن برای او بگردد تا در دیداری حساس و سرنوشت ساز دست اش را در پوست گردو نگذارد.

  بعد از تنها لکه سیاه کارنامه ترابی، نوبت به ادامه ویژگی های مثبت این بازیکن مستعد می رسد. بازیکنی که فصل قبل با میانگین ۱.۷ پاس کلیدی در هر بازی، بهترین بازیکن تیم اش بود. ترابی بعد از قلی زاده تکنیکی ترین بازیکن سایپا هم بود و طبق آمار متریکا در هر مسابقه ۱.۷ دریبل موفق می زد. توانایی دیگر مهدی، چیزی است که پرسپولیسی ها را دلتنگ طارمی کرده بود. مهدی ترابی مهارت بالایی در خطا گرفتن از حریف دارد. این بازیکن به طور میانگین در هر مسابقه نزدیک به سه مرتبه بازیکن حریف را مجاب به انجام خطا می کند.

  آیتم هایی که باعث شد مهدی ترابی فصل قبل با دریافت میانگین نمره ۲.۶۵ بالاتر از جلال حسینی و امید ابراهیمی بهترین بازیکن لیگ لقب بگیرد. حالا او تیمی را انتخاب کرده که در سه فصل اخیر زیادترین امتیاز لیگ را کسب می کرد و دو قهرمانی متوالی به دست آورد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  خوشحالم به تیمی رفتم که از بچگی عاشقش بودم

  ارسال شده در مجموعه مصاحبه ها در تاریخ یکشنبه 10 تیر 1397

  مهدی ترابی  در مورد پیوستن به پرسپولیس پس از توافق مسئولان سایپا و پرسپولیس گفت: خوشحالم که در نهایت این موضوع قطعی شد و دو باشگاه به توافق رسیدند. قرار است تا نیم فصل در خدمت سایپا باشم و سپس راهی پرسپولیس شوم.

  وی عنوان کرد: از بچگی پرسپولیس را دوست داشتم و با برد و باخت‌هایش خوشحال و ناراحت می‌شدم. خوشحالم به تیمی آمدم که از بچگی عاشقش بودم و قبلا هم گفته بودم به تیمی خواهم رفت که از بچگی آن را دوست دارم. امیدوارم عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشم و هواداران پرسپولیس را خوشحال کنم.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  فوری/ ترابی از نیم فصل دوم به پرسپولیس پیوست

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ یکشنبه 10 تیر 1397

  حمیدرضا گرشاسبی بعدازظهر امروز یکشنبه ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۷ در محل باشگاه سایپا حضور یافت و پس از دیدار و مذاکره با رضا درویش مدیر عامل باشگاه سایپا، توافقنامه سه جانبه‌ای را به امضاء رساندند.

  بر همین اساس، طی روزهای گذشته و پس از برگزاری چندین جلسه در خصوص انتقال مهدی ترابی از سایپا به پرسپولیس، امروز سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه حسین خبیری با رضا درویش مدیر عامل باشگاه سایپا به توافق نهایی رسیدند و طی آن مقرر گردید مهدی ترابی در نیم فصل اول مسابقات در تیم سایپا و در نیم فصل دوم به پرسپولیس منتقل شود.

  در این نشست؛ حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، رضا درویش مدیر عامل باشگاه سایپا و مهدی ترابی بازیکن مورد نظر سرخپوشان پایتخت توافقنامه‌ای را به امضاء رساندند.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  محمد انصاری با پرسپولیس سه ساله تمدید کرد

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ سه شنبه 29 خرداد 1397

  محمد انصاری مدافع ارزنده و با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس، امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۷ در محل باشگاه حضور یافت و پس از دیدار و گفتگو با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، قرارداد خودش را با سرخپوشان به مدت سه سال تمدید کرد.

  گفتنی است؛ محمد انصاری که پیشنهاداتی برای فصل آینده داشت که باشگاه رسیده بود، طبق قولی که به باشگاه داده بود که در صورت بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات، با سرخپوشان تمدید قرارداد خواهد کرد، بعدازظهر امروز قراردادش را ثبت کرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  سعید کریمی با پرسپولیس چهار ساله بست

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ دوشنبه 28 خرداد 1397

  سعید کریمی بازیکن تیم ملی امید ایران امروز دوشنبه در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و پس از مذاکره با سرپرست باشگاه، با عقد قراردادی چهار ساله به پرسپولیس پیوست.

  گفتنی است؛ کریمی فوتبال خود را از تیم آتاک گچساران آغاز و در رده نوجوانان عضو تیم ذوب آهن شد. وی برای تیم ملی نوجوانان در مسابقات جام جهانی هند، سه بازی انجام داد و طی آن، دو گل و یک پاس گل در کارنامه دارد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  امیر امینی یک مطلب جدید اضافه کرد : وقتی آسیا پز ایران را داد.

  وقتی آسیا پز ایران را داد

  ارسال شده در مجموعه اخبار تیم ملی در تاریخ شنبه 26 خرداد 1397

  تب خوشحالی مردم در ایران هنوز فروکش نکرده است. پس از این جمعه شب تهران نخوابید، حالا مردم خستگی روز گذشته را سپری می‌کنند و فردا احتمالا شاهد موجی از شادی ها در محل کار خواهیم بود!

   

  این، اولین بار پس از ۲۰ سال است که مردم ایران به خاطر پیروزی در یک بازی جام جهانی خوشحالی می‌کنند و AFC نیز حسابی به این موضوع پرداخته است. پس از این که در روز افتتاحیه، دیگر نماینده آسیا یعنی عربستان ۵ گل خورد، بدون شک مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت بازی ایران مضطرب بودند اما شاگردان کی روش، دست به کار بزرگی زدند و قهرمان آفریقا را از پیش رو برداشتند.

   

  در توییتر علاوه بر صفحه رسمی جام جهانی، صفحه رسمی AFC نیز به طور ویژه پیروزی ایران را گرامی داشت و پزِ تیم صدرنشین ایران را به جهان داد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  برد تاریخی ایران در جام جهانی پس از ۲۰ سال!

  ارسال شده در مجموعه تیم های ملی در تاریخ جمعه 25 خرداد 1397

  دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سن‌پترزبورگ برگزار شد که در پایان شاگردان کی‌روش با تیجه یک بر صفر به پیروزی رسیدند.

  داور:جونیت چاکر

  کمک‌ها: بها الدین دوران و تاریک اونگون

  اخطار: مسعود شجاعی(ایران)، کریم ال‌احمدی(مراکش)، علیرضا جهانبخش(ایران)، کریم انصاریفرد(ایران)

  اخراج:

  ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند،مرتضی پورعلی گنجی،روزبه چشمی رامین رضاییان، ،امید ابراهیمی( مجید حسینی ۷۹)، وحید امیری، مسعود شجاعی(مهدی طارمی۶۷)،احسان حاج‌صفی،علیرضا جهانبخش( سامان قدوس۸۴)،کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون

  سرمربی:کارلوس کی‌روش

  ترکیب مراکش: منیر المحمدی، غانم سایس، اشرف حکیمی،مهدی بن‌عطیه، امین حاریث(مانوئل مروان۸۲)، مبارک بوصوفه، یونس بلهنده، کریم الاحمدی، حکیم زیاش، نورالدین امرابط(سفیان امرابط۷۶) و ایوب الکعبی(عزیز بوحدوز(۷۷).

  سرمربی:اوره رنار

  *دقایق حساس:

  دقیقه ۲
  در یک رفت و برگشت ضربه امیر حارص از پشت محوطه جریمه ایران به بیرون رفت.

  دقیقه ۳
  پاس تو در بازیکنان تیم ملی را گلر مراکش مهار کرد تا جهانبخش در فرصت گل قرار نگیرد.

  دقیقه ۴
  کرنر خطرناک بازیکنان مراکش را امید ابراهیمی راهی کرنر کرد.

  دقیقه ۵
  ارسال خطرناک بازیکنان مراکش را یونس بلهنده با ضربه سر به شکلی خطرناک به بیرون زد.

  دقیقه ۸
  حرکت خطرناک بازیکنان مراکش باعث شد تا توپ به ایوب الکعبی برسد اما ضربه پای چپ این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

  دقیقه ۱۲
  حرکت خوب بازیکنان تیم ملی و پاس کوتاه حاج صفی به شجاعی رسید و سانتر این بازیکن نزدیک بود برای ایران موقعیت خوبی را رقم بزند اما گلر مراکش توپ را در اختیار گرفت.

  دقیقه ۱۴
  باز هم حرکت خطرناک بازیکنان مراکش از جناح چپ تیم ملی توسط مرتضی پورعلی گنجی راهی اوت شد.

  دقیقه ۱۹
  حرکت فوق العاده بازیکنان مراکش نزدیک بود در چند نوبت دروازه ایران را فرو بریزد، درنوبت اول چشمی توپ را دور کرد و سپس دفع عجیب آزمون باعث شد تا بیرانوند وادار به واکنش شود و در مرحله آخر هم ضربه بن عطیه راهی به دروزاه پیدا نکرد.

  دقیقه ۲۰
  اولین حرکت جدی بازیکنان ایران و در یک ضد حمله خوب وحید امیری را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه کم جان این بازیکن را مدافع مراکش دفع کرد تا آه از نهاد ایرانیان به هوا بلند شود.

  دقیقه ۲۵
  پرتاب بلند امیری و ضربه پاس طور انصاری فر آزمون را در موقعیت قرار داد اما استپ و در نهایت ضربه روپای آزمون راه به دروازه مراکش پیدا نکرد.

  دقیقه ۳۰
  حرکت خوب یونس بلهمده از میان مدافعان ایران با ضربه این بازیکن همراه شد اما بیرانوند توپ را مهار کرد.

  دقیقه ۳۱
  ارسال خوب رامین رضاییان روزبه چشمی را در موقعیت عالی قرار داد اما ضربه چشمی از روی دروازه مراکش به اوت رفت.

  دقیقه ۳۴
  ضربه محکم علیرضا جهانبخش با فاصله از روی دروازه مراکش به بیرون رفت.

  دقیقه ۳۹
  اشتباه مسعود شجاعی بازیکنان مراکش را در موقعیت قرار داد اما توپ در لحظه آخر به مهاجم نوک مراکش نرسید تا بیرانوند توپ را مهار کند.

  دقیقه ۴۳
  حرکت فوق العاده بازیکنان تیم ملی و پاس دیدنی ابراهیمی به ازمون این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه ازمون را گلر حریف برگشت داد تا آه از نهاد ایرانیان سراسر جهان بلند شود.

  دقیقه ۴۴
  ضربه محکم و روپای احسان حاج صفی با اختلاف کم از روی دروازه مراکش به بیرون رفت.

  دقیقه ۴۸
  در این دقایقی بازیکنان تیم ملی ایران در حال کنترل مسابقه هستند. جهانبخش و رضاییان در ۲ صحنه مرتکب خطا شدند.

  دقیقه ۴۹
  ارسال بازیکنان مراکش از جناح چپ ایران با ضربه بد امین حارص به بیرون رفت.

  دقیقه ۵۱
  حرکت هجومی بازیکنان ایران سردار آزمون را در موقعیت خوب قرار داد اما پاس بی دقت آزمون ایران را از موقعیت محروم کرد.

  دقیقه ۵۵
  تکل فوق‌العاده امید ابراهیمی موقعیت مراکش را در پشت موحطه جریمه ایران خنثی کرد. ابراهیمی در این صحنه مصدوم شد.

  دقیقه ۶۵
  حرکت بی هدف بازیکنان مراکش و سانتر هافبک این تیم از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد. بازی در این دقایق در مرکز زمین دنبال می‌شود.

  دقیقه ۶۸
  حرکت خوب علیرضا جهانبخش از جناح راست ایران را صاحب یک ضربه کرنر کرد اما این ضربه حاصلی برای ایران نداشت.

  دقیقه ۷۴
  حرکت بازیکنان مراکش را مرتضی پورعلی گنجی با ضربه سر دور کرد.

  دقیقه ۷۸
  حرکت خوب بازیکنان مراکش نزدیک بود برای مراکش فرصت گل ایجاد کند اما ضربه محکم مهاجم این تیم را بیرانوند به کرنر فرستاد.

  دقیقه ۸۷
  ارسال بازیکنان مراکش را مدافعان تیم ملی دور کردند و در ادامه بازیکن حریف روی رضاییان مرتکب خطا شد.

  دقیقه ۹۰+۴
  ارسال دیدنی احسان حاج صفی با دفع اشتباه مدافع مراکش عزیز بوهدوز به اشتباه درون دروازه مراکش قرار داد تا ایران در آستانه برد قرار بگیرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  تحقیر سعودی در افتتاحیه جام جهانی

  ارسال شده در مجموعه تیم های ملی در تاریخ جمعه 25 خرداد 1397

  اولین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ با برتری ۵ بر صفر روسیه میزبان مقابل عربستان، اولین نماینده تاریخ آسیا در بازی افتتاحیه جام جهانی به پایان رسید.

  در نیمه اول سعودی‌ها بازی را کمی بهتر از میزبان رقابت‌ها استارت زدند و چند دقیقه‌ای روسیه را تحت فشار گذاشتند، اما دقایقی بعد روس‌ها بر بازی سوار شدند و در یک ارسال از جناح چپ روی دروازه توسط گازینسکی به گل رسیدند. مدافعان عربستان که بعد از سه ارسال متوالی روس‌ها از روی نقطه کرنر نظم فاعی‌شان از دست دادند، در پوشش سمت راست محوطه جریمه‌شان روی سانتر الکساندر گولوین غافلگیر شدند و به این ترتیب در دقیقه ۱۲ اولین گل جام بیست‌و‌یکم با ضربه سر یوری گازینسکی، بازیکن تیم کراسنودار روسیه برای میزبان به ثبت رسید.

  روس‌ها اما دقایقی پس از گلزنی بدشانس بودند، چون آلن ژاگوئف، مهاجم و یکی از مهره‌های کلیدی خود را در دقیقه ۲۴ به دلیل مصدومیت از ناحیه پشت ران از دست دادند و به جای او چریشف به میدان رفت. پس از خروج ژاگوئف بازی دو تیم متعادل‌تر شد، اما تنها چهار دقیقه به پایان نیمه اول بود که در یک ضدحمله میزبان رقابت‌ها توسط چریشف گل دوم را زد و به این ترتیب روسیه با یک برتری مطمئن به رختکن رفت.

  در نیمه دوم برتری روسیه ادامه یافت و این تیم پس از ترتیب دادن چند حمله توسط زوبا در دقیقه ۷۱ به گل سوم دست یافت. میزبان پس از این گل به اداره بازی پرداخت و با گلزنی دنیس چریشف در دقیقه ۱+۹۰ جشنواره گل خود را کامل کرد و بهترین شروع خودش در تاریخ حضور در جام‌های جهانی تحت عنوان کشور روسیه را رقم زد. البته این پایان کار نبود و الکساندر گولوین در دقیقه ۴+۹۰ گل پنجم میزبان را به ثمر رساند تا شروعی توفانی در جام بیست‌ویکم داشته باشد.

  قضاوت دیدار روسیه – عربستان برعهده نستور پیتانا از آرژانتین بود. او در این دیدار به آلکساندر گولوین از روسیه و تیسیر جاسم از عربستان کارت زرد نشان داد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter