در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تغییر وضعیت نوارکنار
آخرین بروزرسانی ها
 • نوشته در حال بررسی است

  محمد انصاری با پرسپولیس سه ساله تمدید کرد

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ سه شنبه 29 خرداد 1397

  محمد انصاری مدافع ارزنده و با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس، امروز سه‌شنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۷ در محل باشگاه حضور یافت و پس از دیدار و گفتگو با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، قرارداد خودش را با سرخپوشان به مدت سه سال تمدید کرد.

  گفتنی است؛ محمد انصاری که پیشنهاداتی برای فصل آینده داشت که باشگاه رسیده بود، طبق قولی که به باشگاه داده بود که در صورت بسته ماندن پنجره نقل و انتقالات، با سرخپوشان تمدید قرارداد خواهد کرد، بعدازظهر امروز قراردادش را ثبت کرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  سعید کریمی با پرسپولیس چهار ساله بست

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ دوشنبه 28 خرداد 1397

  سعید کریمی بازیکن تیم ملی امید ایران امروز دوشنبه در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و پس از مذاکره با سرپرست باشگاه، با عقد قراردادی چهار ساله به پرسپولیس پیوست.

  گفتنی است؛ کریمی فوتبال خود را از تیم آتاک گچساران آغاز و در رده نوجوانان عضو تیم ذوب آهن شد. وی برای تیم ملی نوجوانان در مسابقات جام جهانی هند، سه بازی انجام داد و طی آن، دو گل و یک پاس گل در کارنامه دارد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  امیر امینی یک مطلب جدید اضافه کرد : وقتی آسیا پز ایران را داد.

  وقتی آسیا پز ایران را داد

  ارسال شده در مجموعه اخبار تیم ملی در تاریخ شنبه 26 خرداد 1397

  تب خوشحالی مردم در ایران هنوز فروکش نکرده است. پس از این جمعه شب تهران نخوابید، حالا مردم خستگی روز گذشته را سپری می‌کنند و فردا احتمالا شاهد موجی از شادی ها در محل کار خواهیم بود!

   

  این، اولین بار پس از ۲۰ سال است که مردم ایران به خاطر پیروزی در یک بازی جام جهانی خوشحالی می‌کنند و AFC نیز حسابی به این موضوع پرداخته است. پس از این که در روز افتتاحیه، دیگر نماینده آسیا یعنی عربستان ۵ گل خورد، بدون شک مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت بازی ایران مضطرب بودند اما شاگردان کی روش، دست به کار بزرگی زدند و قهرمان آفریقا را از پیش رو برداشتند.

   

  در توییتر علاوه بر صفحه رسمی جام جهانی، صفحه رسمی AFC نیز به طور ویژه پیروزی ایران را گرامی داشت و پزِ تیم صدرنشین ایران را به جهان داد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  برد تاریخی ایران در جام جهانی پس از ۲۰ سال!

  ارسال شده در مجموعه تیم های ملی در تاریخ جمعه 25 خرداد 1397

  دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سن‌پترزبورگ برگزار شد که در پایان شاگردان کی‌روش با تیجه یک بر صفر به پیروزی رسیدند.

  داور:جونیت چاکر

  کمک‌ها: بها الدین دوران و تاریک اونگون

  اخطار: مسعود شجاعی(ایران)، کریم ال‌احمدی(مراکش)، علیرضا جهانبخش(ایران)، کریم انصاریفرد(ایران)

  اخراج:

  ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند،مرتضی پورعلی گنجی،روزبه چشمی رامین رضاییان، ،امید ابراهیمی( مجید حسینی ۷۹)، وحید امیری، مسعود شجاعی(مهدی طارمی۶۷)،احسان حاج‌صفی،علیرضا جهانبخش( سامان قدوس۸۴)،کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون

  سرمربی:کارلوس کی‌روش

  ترکیب مراکش: منیر المحمدی، غانم سایس، اشرف حکیمی،مهدی بن‌عطیه، امین حاریث(مانوئل مروان۸۲)، مبارک بوصوفه، یونس بلهنده، کریم الاحمدی، حکیم زیاش، نورالدین امرابط(سفیان امرابط۷۶) و ایوب الکعبی(عزیز بوحدوز(۷۷).

  سرمربی:اوره رنار

  *دقایق حساس:

  دقیقه ۲
  در یک رفت و برگشت ضربه امیر حارص از پشت محوطه جریمه ایران به بیرون رفت.

  دقیقه ۳
  پاس تو در بازیکنان تیم ملی را گلر مراکش مهار کرد تا جهانبخش در فرصت گل قرار نگیرد.

  دقیقه ۴
  کرنر خطرناک بازیکنان مراکش را امید ابراهیمی راهی کرنر کرد.

  دقیقه ۵
  ارسال خطرناک بازیکنان مراکش را یونس بلهنده با ضربه سر به شکلی خطرناک به بیرون زد.

  دقیقه ۸
  حرکت خطرناک بازیکنان مراکش باعث شد تا توپ به ایوب الکعبی برسد اما ضربه پای چپ این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

  دقیقه ۱۲
  حرکت خوب بازیکنان تیم ملی و پاس کوتاه حاج صفی به شجاعی رسید و سانتر این بازیکن نزدیک بود برای ایران موقعیت خوبی را رقم بزند اما گلر مراکش توپ را در اختیار گرفت.

  دقیقه ۱۴
  باز هم حرکت خطرناک بازیکنان مراکش از جناح چپ تیم ملی توسط مرتضی پورعلی گنجی راهی اوت شد.

  دقیقه ۱۹
  حرکت فوق العاده بازیکنان مراکش نزدیک بود در چند نوبت دروازه ایران را فرو بریزد، درنوبت اول چشمی توپ را دور کرد و سپس دفع عجیب آزمون باعث شد تا بیرانوند وادار به واکنش شود و در مرحله آخر هم ضربه بن عطیه راهی به دروزاه پیدا نکرد.

  دقیقه ۲۰
  اولین حرکت جدی بازیکنان ایران و در یک ضد حمله خوب وحید امیری را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه کم جان این بازیکن را مدافع مراکش دفع کرد تا آه از نهاد ایرانیان به هوا بلند شود.

  دقیقه ۲۵
  پرتاب بلند امیری و ضربه پاس طور انصاری فر آزمون را در موقعیت قرار داد اما استپ و در نهایت ضربه روپای آزمون راه به دروازه مراکش پیدا نکرد.

  دقیقه ۳۰
  حرکت خوب یونس بلهمده از میان مدافعان ایران با ضربه این بازیکن همراه شد اما بیرانوند توپ را مهار کرد.

  دقیقه ۳۱
  ارسال خوب رامین رضاییان روزبه چشمی را در موقعیت عالی قرار داد اما ضربه چشمی از روی دروازه مراکش به اوت رفت.

  دقیقه ۳۴
  ضربه محکم علیرضا جهانبخش با فاصله از روی دروازه مراکش به بیرون رفت.

  دقیقه ۳۹
  اشتباه مسعود شجاعی بازیکنان مراکش را در موقعیت قرار داد اما توپ در لحظه آخر به مهاجم نوک مراکش نرسید تا بیرانوند توپ را مهار کند.

  دقیقه ۴۳
  حرکت فوق العاده بازیکنان تیم ملی و پاس دیدنی ابراهیمی به ازمون این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه ازمون را گلر حریف برگشت داد تا آه از نهاد ایرانیان سراسر جهان بلند شود.

  دقیقه ۴۴
  ضربه محکم و روپای احسان حاج صفی با اختلاف کم از روی دروازه مراکش به بیرون رفت.

  دقیقه ۴۸
  در این دقایقی بازیکنان تیم ملی ایران در حال کنترل مسابقه هستند. جهانبخش و رضاییان در ۲ صحنه مرتکب خطا شدند.

  دقیقه ۴۹
  ارسال بازیکنان مراکش از جناح چپ ایران با ضربه بد امین حارص به بیرون رفت.

  دقیقه ۵۱
  حرکت هجومی بازیکنان ایران سردار آزمون را در موقعیت خوب قرار داد اما پاس بی دقت آزمون ایران را از موقعیت محروم کرد.

  دقیقه ۵۵
  تکل فوق‌العاده امید ابراهیمی موقعیت مراکش را در پشت موحطه جریمه ایران خنثی کرد. ابراهیمی در این صحنه مصدوم شد.

  دقیقه ۶۵
  حرکت بی هدف بازیکنان مراکش و سانتر هافبک این تیم از کنار دروازه بیرانوند راهی اوت شد. بازی در این دقایق در مرکز زمین دنبال می‌شود.

  دقیقه ۶۸
  حرکت خوب علیرضا جهانبخش از جناح راست ایران را صاحب یک ضربه کرنر کرد اما این ضربه حاصلی برای ایران نداشت.

  دقیقه ۷۴
  حرکت بازیکنان مراکش را مرتضی پورعلی گنجی با ضربه سر دور کرد.

  دقیقه ۷۸
  حرکت خوب بازیکنان مراکش نزدیک بود برای مراکش فرصت گل ایجاد کند اما ضربه محکم مهاجم این تیم را بیرانوند به کرنر فرستاد.

  دقیقه ۸۷
  ارسال بازیکنان مراکش را مدافعان تیم ملی دور کردند و در ادامه بازیکن حریف روی رضاییان مرتکب خطا شد.

  دقیقه ۹۰+۴
  ارسال دیدنی احسان حاج صفی با دفع اشتباه مدافع مراکش عزیز بوهدوز به اشتباه درون دروازه مراکش قرار داد تا ایران در آستانه برد قرار بگیرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  تحقیر سعودی در افتتاحیه جام جهانی

  ارسال شده در مجموعه تیم های ملی در تاریخ جمعه 25 خرداد 1397

  اولین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ با برتری ۵ بر صفر روسیه میزبان مقابل عربستان، اولین نماینده تاریخ آسیا در بازی افتتاحیه جام جهانی به پایان رسید.

  در نیمه اول سعودی‌ها بازی را کمی بهتر از میزبان رقابت‌ها استارت زدند و چند دقیقه‌ای روسیه را تحت فشار گذاشتند، اما دقایقی بعد روس‌ها بر بازی سوار شدند و در یک ارسال از جناح چپ روی دروازه توسط گازینسکی به گل رسیدند. مدافعان عربستان که بعد از سه ارسال متوالی روس‌ها از روی نقطه کرنر نظم فاعی‌شان از دست دادند، در پوشش سمت راست محوطه جریمه‌شان روی سانتر الکساندر گولوین غافلگیر شدند و به این ترتیب در دقیقه ۱۲ اولین گل جام بیست‌و‌یکم با ضربه سر یوری گازینسکی، بازیکن تیم کراسنودار روسیه برای میزبان به ثبت رسید.

  روس‌ها اما دقایقی پس از گلزنی بدشانس بودند، چون آلن ژاگوئف، مهاجم و یکی از مهره‌های کلیدی خود را در دقیقه ۲۴ به دلیل مصدومیت از ناحیه پشت ران از دست دادند و به جای او چریشف به میدان رفت. پس از خروج ژاگوئف بازی دو تیم متعادل‌تر شد، اما تنها چهار دقیقه به پایان نیمه اول بود که در یک ضدحمله میزبان رقابت‌ها توسط چریشف گل دوم را زد و به این ترتیب روسیه با یک برتری مطمئن به رختکن رفت.

  در نیمه دوم برتری روسیه ادامه یافت و این تیم پس از ترتیب دادن چند حمله توسط زوبا در دقیقه ۷۱ به گل سوم دست یافت. میزبان پس از این گل به اداره بازی پرداخت و با گلزنی دنیس چریشف در دقیقه ۱+۹۰ جشنواره گل خود را کامل کرد و بهترین شروع خودش در تاریخ حضور در جام‌های جهانی تحت عنوان کشور روسیه را رقم زد. البته این پایان کار نبود و الکساندر گولوین در دقیقه ۴+۹۰ گل پنجم میزبان را به ثمر رساند تا شروعی توفانی در جام بیست‌ویکم داشته باشد.

  قضاوت دیدار روسیه – عربستان برعهده نستور پیتانا از آرژانتین بود. او در این دیدار به آلکساندر گولوین از روسیه و تیسیر جاسم از عربستان کارت زرد نشان داد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  توافق اولیه سروش رفیعی با نساجی

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ چهارشنبه 23 خرداد 1397

  سروش رفیعی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال الخور قطر، پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و رد پیشنهاد تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان، برای عقد قراردادی شش ماهه با باشگاه نساجی قائمشهر بر سر مسائل مالی و مدت زمان قرارداد به توافق اولیه رسیده است.

  رفیعی که به شدت مدنظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس است، طبق توافق با مسئولان باشگاه نساجی قرار است یک نیم‌فصل در این تیم حضور داشته باشد و در نیم‌فصل دوم به پرسپولیس برگردد چرا که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس از سوی فیفا بسته است و در زمستان باز خواهد شد.

  از سوی مقابل مسئولان باشگاه پرسپولیس برای دادن تأیید نهایی به سروش رفیعی برای این انتقال، منتظر حضور برانکو ایوانکوویچ در ایران و صحبت مستقیم او با رفیعی هستند. در هر صورت برای قطعی شدن وضعیت سروش رفیعی باید منتظر حضور برانکو در ایران باشیم.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است
  امیر امینی یک مطلب جدید اضافه کرد : یک نیم فصل به نساجی برو.

  یک نیم فصل به نساجی برو

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ سه شنبه 22 خرداد 1397

  مذاکره باشگاه نساجی با سروش رفیعی مراحل پایانی خود را سپری می‌کند. گفته می‌شود این بازیکن در توافقی که با جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران داشته٬ تصمیم گرفته بک نیم فصل را این تیم سپری کند.

  مثل اینکه سروش در مذاکراتی که با باشگاه پرسپولیس داشت بر سر بازی در تیم نساجی به توافق رسیده است. ظاهرا در توافق سه جانبه مقرر شد، سروش یک نیم فصل را در نساجی بازی کند تا به نکونام در اولین حضور لیگ برتری‌اش به عنوان سرمربی کمک کند و پس از آن راهی پرسپولیس شود.

  پرسپولیسی‌ها در مذاکره با رفیعی بر این باورند که حضور رفیعی در تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی که هر دو می‌توانند در طول فصل به رقبای پرسپولیس تبدیل شوند به ضرر این تیم خواهد بود. از این رو با پیوستن این بازیکن به یکی از این دو تیم مخالفت کردند ضمن این که این دو باشگاه خواهان قراردادی بیش از نیم فصل با سروش بودند.

  پیشنهاد فولاد هم برای سروش جذابیتی نداشت چون معذورت‌هایی وجود دارد و با وجود این که درخواست فولاد برای نیم فصل بود، این بازیکن نگران است در پایان نیم فصل نتواند از فولاد جدا و برای بازگشت به پرسپولیس با مشکل رو به رو شود.

  در نتیجه در مشورتی که این بازیکن با پرسپولیسی‌ها داشت به این نتیجه رسید که نساجی نه مدعی قهرمانی است و نه می‌تواند به رقیب پرسپولیس تبدیل شود. از سوی دیگر حضور در کنار نکونام برای سروش خوشایند است ضمن این که این بازیکن به راحتی بعد از نیم فصل می‌تواند راهی تیم پرسپولیس شود. با این شرایط به نظر می‌رسد پیوستن این بازیکن به نساجی قطعی است و به زودی رسما اعلام خواهد شد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  رفیعی هفته آینده پرسپولیسی می‌شود

  ارسال شده در مجموعه اخبار نقل و انتقالات در تاریخ سه شنبه 22 خرداد 1397

  سروش رفیعی بازیکن پیشین تیم پرسپولیس که فصل گذشته در تیم الخور قطر بازی می‌کرد برای پیوستن به جمع شاگردان برانکو مذاکراتی را با مسئولان باشگاه و شخص سرمربی تیم به صورت تلفنی انجام داده و به توافقات نهایی هم رسیده است.

  این در حالی است که همان طور که روز گذشته نوشتیم رفیعی بعد از گفت‌گوی تلفنی با برانکو در هفته آینده دیداری هم با سرمربی پرسپولیس به صورت حضوری خواهد داشت تا تعیین تکلیف کند.

  رفیعی قصد دارد با برانکو درباره وضعیتش در نیم فصل اول صحبت کند چرا که سرخ‌ها به احتمال زیاد به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات نمی‌توانند در نیم فصل اول بازیکن بگیرند و به همین خاطر رفیعی قصد دارد با مشورت با برانکو در خصوص نیم فصل اول تصمیم گیری کند.

  محور صحبت‌های رفیعی با برانکو در همین حد خواهد بود و سروش بعد از این جلسه مشخص می‌کند که در نیم فصل اول فقط با پرسپولیس تمرین خواهد کرد یا با نظر برانکو در نیم فصل به یک تیم دیگر برود تا در نیم فصل دوم راهی پرسپولیس شود.

  رفیعی بعد از این مذاکرات به احتمال بسیار زیاد هفته آینده قراردادش را با پرسپولیس امضا خواهد کرد.

   

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  عالیشاه دو فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کرد

  ارسال شده در مجموعه اخبار بازیکنان در تاریخ شنبه 19 خرداد 1397

  امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس امروز پس از مذاکراتی که با مسئولان این باشگاه داشت در نهایت قرارداد خود را با این تیم به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

  عالیشاه با پرسپولیس حدود نیم فصل دیگر قرارداد داشت اما پس از اینکه تصمیم به ماندن در این تیم گرفت با مذاکراتی که امروز با حمیدرضا گرشاسبی انجام داد در نهایت قراردادش را تمدید کرد.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.
 • نوشته در حال بررسی است

  پروفسور از خرید جدید یک سوپراستار می سازد

  ارسال شده در مجموعه تحلیل ها در تاریخ شنبه 19 خرداد 1397

   مهدی شریفی، مهاجم سابق تیم های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز با عقد قراردادی به پرسپولیس پیوست تا بخشی از نگرانی های برانکو برای خط حمله حداقل تا نیم فصل اول مرتفع گردد. البته این مهاجم فاصله زیادی با دوران اوج خود دارد.

  پس از شرایط خاص پرسپولیس در نقل و انتقالات، مسئولان این تیم در تلاش هستند تا حداقل از همین حالا برای نیم فصل دوم یارگیری کنند و سرانجام مهدی شریفی نیز به جمع یاران برانکو ایوانکوویچ اضافه شد. شریفی شرایطی کاملاً مشابه با محسن مسلمان در زمان پیوستن به پرسپولیس را داراست. استعدادی که مدت هاست نیازمند یک بازنگری و حضور در تیمی ساختارمحور است که خود را بار دیگر نشان دهد. برانکو نشان داده که از بازیکنان تمام شده هم یک سوپراستار می سازد چه رسد به مهدی شریفی، ۲۵ ساله که هنوز حرف برای گفتن بسیار دارد. آماده سازی شریفی و سوق دادن این بازیکن به تکرار موفقیت های دوران اوجش یکی از هزاران چالش برانکو در این فصل خواهد بود و پروفسور نشان داده به خوبی از عهده انجام این مأموریت ها برمی آید.

  محتوای مورد با موفقیت منتشر شد . مورد حالا در محتوا شما قابل مشاهده است.

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter