در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مازیار ناظمی

پرسپولیس و استقلال در دو مرحله واگذار می‌شوند

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان گفت: همانگونه که وزیر اعلام کرده است واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولس در دو مرحله انجام می شود.
پرسپولیس و استقلال در دو مرحله واگذار می‌شوند
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۹ |
کد خبر : ۱۱۵۴۹ |
بدون مجموعه

مازیار ناظمی افزود: این واگذاری با کمک سازمان خصوصی سازی و پس از فراهم شدن مقدمات کار انجام می شود تا دو تیم با شرایط عادلانه و مناسب واگذار شود و نظر هواداران برای واگذاری، به بهترین شکل جلب شود.

 

وی در خصوص اینکه سازمان خصوصی سازی خواهان واگذاری این دو تیم مطرح فوتبال ایران شده افزود: این واگذاری به شکلی است که سازمان های غیردولتی یا صنایع بزرگ بتوانند برای در اختیار گرفتن این تیم ها اقدام کنند.

 

ناظمی در خصوص اینکه برخی معتقد بودند که پول سفر سرمربی تیم استقلال تهران را وزارت ورزش و جوانان داده است نیز گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد چرا که براساس قانون وزارت ورزش و جوانان نمی تواند به دو تیم استقلال و پرسپولیس کمک مالی کند.

 

ناظمی در پاسخ به این سوال که عده ای زمانی معتقد بودند که تساوی شهرآورد استقلال و پرسپولیس برنامه ریزی شده است نیز گفت: این مساله به هیچ عنوان جای بحث ندارد و در دولت تدبیر و امید، این حرف های بی اساس مورد توجه قرار نمی گیرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter