در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نگاه روز: حیف از مرتضی!

پرسپولیس کلاب : حالا دوباره مرتضی گل می‌زند، ژاوی را در آغوش می‌گیرد، ولی دیگر خوب می‌دانیم که این شادی‌ها برای مرتضی دوامی ندارد. او بار دیگر با تصمیم بعدی، همه پل‌های پشت سرش را خراب می‌کند.

برای نخستین بار در جام ملت‌های آسیا بود که به چشم آمد. هافبک دفاعی کم سن و سال نفت تهران، جایگزین پژمان شد. منتظری مصدوم شده بود تا پورعلی‌گنجی به جایش وارد ترکیب تیم ملی شود. مرتضی هم به خوبی جواب اعتماد کی‌روش را داد. هم چشم‌ها به مدافع شمالی تیم ملی خیره شده بود. تلفیقی از پختگی و کم‌تجربی داشت. گل می‌زد، هد می‌زد، محکم و مطمئن بود، اما سر بزنگاه تیم را روی زمین می‌گذاشت. مثل پنالتی که تقدیم عراقی‌ها کرد.

نگاه روز: حیف از مرتضی!
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۱ |
کد خبر : ۵۰۲۰ |
اخبار لژیونرها

 

اولین انتخابش پس از پایان جام ملت‌ها، رفتن از ایران بود. لژیونر شد، شاگردِ آری‌هان. انتخابی که خیلی خوب نبود ولی به خاطر خروج از ایران، امیدوارکننده به نظر می‌رسید. همان موقع شایعه دلخوری سرمربی پرتغالی نسبت به او به گوش رسیده بود. کی‌روش منتظر انتخاب بهتری از مرتضی بود. ولی پورعلی‌گنجی باز هم موقع بزنگاه، انتخاب بد را پیش روی خودش گذاشت.

یک ملت با پایان لیگ چین، منتظر پیشرفت مرتضی بودند. ولی این بار هم انتخابش امیدوارکننده نبود. مرتضی به حاشیه خلیج فارس آمد. در تیمش هم خیلی زود جا افتاد. اما پنالتی‌ای را از دست داد که حکم نرفتن السد به جام باشگاه‌های آسیا را امضا کرد. حالا دوباره مرتضی گل می‌زند، ژاوی را در آغوش می‌گیرد، ولی دیگر خوب می‌دانیم که این شادی‌ها برای مرتضی دوامی ندارد. او بار دیگر با تصمیم بعدی، همه پل‌های پشت سرش را خراب می‌کند. حیف؛ حیف از مرتضی؛ خیلی زود ناامیدمان کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter