در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

اختصاصی / دیدار پرسپولیس و گسترش فولاد

تحلیل اختصاصی حواشی تاسف بار دیدار پرسپولیس و گسترش فولاد در شهر تبریز

گسترش فولاد در تبریز در بازی معوقه هفته پنجم میزبان پرسپولیس بود که حواشی تاسف باری را ایجاد کردند.
تحلیل اختصاصی حواشی تاسف بار دیدار پرسپولیس و گسترش فولاد در شهر تبریز
جمعه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۹ |
کد خبر : ۱۰۹۴۴ |
تحلیل ها

پرسپولیس کلاب: بازی معوقه هفته پنجم پرسپولیس و گسترش فولاد در تبریز دیروز برگزار شد و پرسپولیس موفق شد این تیم قعر جدولی را با 3 گل در هم بکوبد و موقعیت های بسیار زیادی را نیز از دست بدهد. اما مساله ناراحت کننده این دیدار شعار علیه بزرگان پرسپولیس و از همه بدتر شعار علیه مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید سرخپوشان بود.

این در حالی است که در 5 هفته ایتدایی لیگ که پرسپولیس دو بار در هفته دوم و پنجم مهمان تبریز بود این اتفاق تکرار شد. در هفته دوم پرسپولیس مهمان تراکتورسازی بود که برخی از طرفداران این تیم در فرودگاه حاضر شده و علیه مرحوم هادی نوروزی شعار دادند که از طرف مسئولین تراکتور اعلام شد که این ها طرفداران تراکتور نبودند. در بازی بعدی که دیروز پرسپولیس مهمان گسترش فولاد در تبریز بود باز هم طرفداران گسترش فولاد -در روز پنجشنبه که مخصوص درگذشتگان است- نسبت به مرحوم هادی نوروزی بی احترامی کردند که اصلا قابل چشم‌پوشی نیست. این حرفهایی که مسوولین میزند و اعلام می کنند که این ها طرفداران تیم ما نیستند به شدت کلیشه ای و بی معناست. پس این ها از کجا آمده اند و خود را به استادیوم و فرودگاه می رسانند و بی احترامی می کنند؟ طرفداران فلان تیم از فلان استان آمده اند و به کاپیتان پرسپولیس توهین کرده اند و تیم های تبریزی را تشویق کرده اند؟

این افراد از طرفداران همین دو تیم هستند و فقط شاید بشود گفت که تعدادشان بسیار اندک است. به هر حال باید با این گونه مسائل و این افراد برخورد قانونی شود. مسئولین تیم میزبان موظف هستند که برای مهمان خود بهترین شرایط را فراهم کنند. مرحوم هادی نوروزی علاوه بر اینکه کاپیتان محبوب ما بوده و برای همیشه در قلب ما جای دارد، خانواده هم دارند که این رفتارهای زشت خانواده داغدار ایشان را دچار ناراحتی می کند. رفتار ناپسند و زننده این افراد بسیار اندک و انگشت شمار ممکن است با آبروی دیگر همشهریان محترم نیز لطمه وارد کند. 

                                                                         *  دی شیخ با چراغ همی‌گشت گرد شهر              کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست  *

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter