در مقابل

1396/04/30
نفت تهران

نفت تهران

پرسپولیس تهران

جمعه 30 تیر 1396

ورزشگاه آزادی تهران - 21:00

اخبار لیگ برتر و حذفی

 اسامی محرومان هفته بیست و ششم لیگ برتر
محرومان هفته بیست و ششم

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان هفته بیست و ششم لیگ برتر را اعلام کرد.‏
 آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال؛ در انتظار روزهای پرهیجان
لیگ برتر

نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران از فردا (چهارشنبه) آغاز می شود تا 16 تیم حاضر، تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت از سر بگیرند.
 رای انضباطی بازی پرسپولیس و پیکان / سرخپوشان 7 میلیون تومان جریمه شدند!
کمیته انظباطی

کمیته انضباطی آرای خود را در مورد تیم های استقلال تهران، تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر اعلام کرد.
اولین شگفتی جام حذفی رقم خورد/ حذف پرسپولیس به دست قشقایی
جام حذفی

تیم قشقایی با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس به یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت.
بیانیه سازمان لیگ درباره انتشار رقم قراردادها

پرسپولیس کلاب: سازمان لیگ فوتبال ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد که اعتراض  مربیان لیگ برتری به انتشار رقم قراردادها بدون آگاهی بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، سازمان لیگ فوتبال ایران بیانیه‌ای را در مورد انتشار قرارداد بازیکنان و کادر فنی باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال ایران برای شفاف‌سازی ملت شریف ایران و جامعه ورزش منتشر کرد.

اعلام اسامی محرومان باقیمانده از فصل 95-94

پرسپولیس کلاب: کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اعلام کرد   محرومین در فصل 95-94 لیگ برتر، دسته اول، دسته دوم، دسته سوم و لیگ برتر امید و جوانان محرومیتشان در فصل جدید 96-95 اعمال می شود.

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهار داشت با توجه به آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه ها و بازیکنانی که محرومیتشان درسال گذشته فصل 95-94 باقیمانده است در دور جدید مسابقات فصل 96-95 محرومیت ها برای آنها لحاظ می شود.

مراسم قرعه‌کشی شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال

پرسپولیس کلاب: برنامه لیگ برتر فوتبال در فصل شانزدهم   پس از انجام قرعه‌کشی مشخص شد و به این ترتیب ۱۶ تیم لیگ برتر برنامه دیدارهای خود را در ۱۵ هفته نیم فصل نخست شناختند.

قرعه‌کشی فصل شانزدهم لیگ برتر فوتبال سه‌شنبه شب در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور مدیران و مربیان باشگاه‌های لیگ برتری، مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران و جمعی از خانواده فوتبال برگزار شد.

مادر شهید شیردم، میهمان ویژه مراسم قرعه کشی لیگ برتر

پرسپولیس کلاب: مادر شهید شیردم، میهمان ویژه مراسم قرعه کشی لیگ برتر بود. 

از آنجایی که قرار بود در مراسم قرعه کشی لیگ برتر، قرعه کشی جام شهدا نیز صورت گیرد، از طرف فدراسیون فوتبال، مادر شهید شیردم، به نمایندگی از خانواده شهدا در این مراسم حضور پیدا کرد. این مادر شهید در بین حضار و مدعوین مراسم قرعه کشی لیگ برتر حضور دارد و این مراسم را از نزدیک مشاهده می کند.

این دو نفر تا دقایقی دیگر سرنوشت یک فصل استقلال و پرسپولیس را مشخص می کنند

پرسپولیس کلاب: حمید استیلی و جواد زرینچه دو کاپیتان پیشین  پرسپولیس و استقلال به برج میلاد رفتند.

حمید استیلی و جواد زرینچه به برج میلاد رفتند تا قرعه های این فصل لیگ برتر را بردارند. زرینچه سال قبل دستیار اول ایر قلعه نویی بود اما خودش سالها در مقام کاپیتان برای استقلال افتخار آفریده و یک بار هم به عنوان مربی موقت همراه با ابراهیم طالبی در آخرین فصل بازی کردنش در استقلال ، قهرمانی جام حذفی را برای این تیم به ارمغان آورده بود.

برنامه جام شهدا در یک صورت تغییر می کند

پرسپولیس کلاب: نشست هماهنگی تیم های حاضر در  جام شهدا در محل برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر برگزار می شود.

فردا شب و پس از انجام مراسم قرعه کشی شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال مسئولان برگزاری جام شهدا به اتفاق نمایندگان چهار شرکت کننده در این دوره از مسابقات نشست هماهنگی این دوره از رقابت ها را برگزار خواهند کرد.

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter