در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قابل توجه همه

پرسپولیس رکورددار حاشیه هم شود باز می برد!

مهم ترین نکته حاشیه ای این هفته لیگ برتر خط خوردن کمال کامیابی نیا از لیست ۱۸ نفره پرسپولیس بود!
پرسپولیس رکورددار حاشیه هم شود باز می برد!
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۵۳ |
کد خبر : ۱۰۶۷۱ |
اخبار

پرسپولیس کلاب: موضوعی که کلیه اخبار روز گذشته فوتبال ایران را تحت تأثیر قرار داد. همان طور که هفته گذشته عصبانیت گادوین منشا بابت نیمکت نشینی یا شایعه پاس ندادن و تست دوپینگ جنجالی شده بود.

پیش تر نیز مصاحبه های جنجالی مهدی طارمی و محسن مسلمان علیه علی اکبر طاهری و مدیریت باشگاه پرسپولیس کلی حاشیه ساز شد و...

دیروز که با یکی، دو بازیکن استقلال تهران حرف می زدیم ضمن اشاره به حواشی اخیر تیم پرسپولیس با شگفتی گفتند: «عجیب است ولی ما هم مانده ایم پرسپولیس با این همه جار و جنجال و رکورددار حاشیه شدن باز در زمین مسابقه برنده می شود!»

استقلالی ها اشاره درستی می کنند. هر یک از این حاشیه ها می توانست یک تیم را به زانو درآورد اما سریال جنجال ها هنوز نتوانسته است خدشه ای به پرسپولیس و نتایج این تیم وارد کند! چرا؟

مهم ترین دلیل آن به برانکو برمی گردد. یک مربی آرام و باشخصیت که بسیار خونسرد است. کمتر جوش می آورد و مقابل بدترین حواشی واکنش مناسبی نشان می دهد.

به قول یکی از همکاران ما اگر رختکن پرسپولیس آتش هم بگیرد، برانکو با آرامش آن را مدیریت می کند و جار و جنجال راه نمی اندازد!

حرف بی راهی هم نیست. مرد کروات پس از سال ها مربیگری در  سطح اول فوتبال اروپا، آسیا و ایران به آن درجه از پختگی رسیده که بی دلیل وارد حاشیه نشود و شاگردان خود را کنترل کند. برانکو خوب می داند یک تیم بزرگ، مربی خونسرد و باسیاست هم می خواهد.

بدیهی است فوتبالیست ها اغلب جوان، پرشور و سرشار از هیجان هستند. بر همین اساس ممکن است هر از گاهی اتفاقاتی رخ دهد و این جوانان فوتبالیست حاشیه ساز شوند. آنچه باعث قهر چند بازیکن پرسپولیس و سیدجلال حسینی پس از شوخی در برنامه تلویزیونی ۹۰ شد، نمونه ای روشن از هنر مدیریتی برانکو بود. مردی که هوشمندانه اتفاقات دو روز گذشته تمرین پرسپولیس را مدیریت کرد و با خط زدن کمال کامیابی نیا اقتدار خودش را به رخ کشید. با داشتن برانکو، پرسپولیس هر هفته می تواند حاشیه بزرگی بسازد و با پشت سر گذاشتن آن برنده از زمین خارج شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter