در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو با کسی شوخی ندارد

به بهانه نیمکت نشینی منشا و کامیابی نیا

کمال کامیابی نیا یک روز پس از اعتصاب در تمرین پرسپولیس پس از آنکه برانکو اعلام کرد کمال 24 ساعت زمان دارد وضعیتش را مشخص کند.
به بهانه نیمکت نشینی منشا و کامیابی نیا
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۵۷ |
کد خبر : ۱۰۶۷۲ |
اخبار

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ ترکیب نهایی پرسپولیس را برای دیدار امروز مقابل سیاه جامگان مشخص کرده در حالی که نه کامیابی نیا و نه گادوین منشا در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور ندارند. منشا در دیدار مقابل نفت تهران نسبت به برخی مسائل فنی در این تیم معترض بود با این حال در جلسات بعدی تمرین پرسپولیس از مواضع خود کوتاه آمده اما شرایط تازه برانکو را قانع نکرد و او نیز مانند کامیابی نیا مقابل سیاه جامگان نیمکت نشین شد.

برانکو ایوانکوویچ رفتار اولیه این دو بازیکن را مد نظر قرار داد و نه پشیمانی پس از این رفتار. این یکی از خصلت های رفتاری برانکو و البته بسیاری از مربیان حرفه ای فوتبال است. زمانی که یک بازیکن پا را فرا تر از محدوده خود می گذارد و به لحاظ فنی مقابل مربی یک تیم قرار می گیرد حتی اگر یک ساعت پس از آن از رفتارش پشیمان شود و آن را نشان دهد نمی تواند تصمیم مربی خود را در قبال رفتار اولیه تغییر دهد.

برانکو ثابت کرده در این گونه موارد با کسی شوخی ندارد. او دقیقا از آن دسته مربیانی است که به هیچ وجه به نام ها توجه نمی کند و هر بازیکنی که احساس کند در حیطه کاری او دخالت کرده را کنار می گذارد. هنوز به خاطر داریم زمانی که او سرمربی تیم ملی بود در قبال برخی ستارگان فوتبال ایران نشان داد شوخی ندارد و آنهایی که معتقد بود رفتار نامناسبی داشتند را به تیم ملی دعوت نکرد و به جام جهانی نبرد و به برخی بازیکنان که در لیستش قرار داد حتی دقیقه ای میدان نداد چرا که از رفتار آنها راضی نبود.

برانکو در همین پرسپولیس رامین رضاییان را از تیمش کنار گذاشت. بازیکنی که فیکس تیم ملی بود و یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس برانکو. حالا سرمربی پرسپولیس درباره کامیابی نیا و منشا نیز شوخی ندارد. پیش بینی هم می شد این دو بازیکن مقابل سیاه جامگان جایی در ترکیب پرسپولیس نداشته باشند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter