در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپوليس – سياه جامگان مشهد

بدرقه قهرمان «سپيدبخت» تا آسيا

بعد از سه برد متوالي و يكه تازي مقتدرانه قهرمان ليگ در آخرين بازي قبل از سفر دوباره به چالش آسيايي امشب مقابل سياه جامگان قرار مي گيرد.
بدرقه قهرمان «سپيدبخت» تا آسيا
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۵ |
کد خبر : ۱۰۶۷۳ |
اخبار

پرسپولیس کلاب: اين مصاف مي تواند سرخپوشان را سپيدبخت به سوي آسيا بدرقه كند آن هم با چهار برد و تثبيت صدرنشيني در فصل جديد تا برانكو و شاگردانش با روحيه اي مضاعف آماده سفر دوباره به آسيا و جدال با الاهلي شوند. پرسپوليس كه هفته به هفته آماده تر و هماهنگ تر در ليگ ظاهر شده در مصاف هفته قبل برابر نفت نشان داد در ساختار تهاجمي و گلزني هم ضعف هاي خودرا پوشش داده و هر وقت اراده كند مي تواند خلق موقعيت و گلزني داشته باشد.

خط هافبك رؤيايي كه اين روزها پرسپوليس با اتكا به آن نمايش هاي ديدني و تماشاگرپسندي ارائه مي دهد مسلماً نقطه قوت قهرمان ليگ خواهد بود، هافبك هايي كه شناخت و درك قابل توجهي از هم دارند و با پوشش يكديگر ميانه ميدان را در تسخير خود قرار مي دهند. علاوه بر اين بايد از خط حمله و ساختار تدافعي قدرتمند پرسپوليس هم به نيكي ياد كرد كه امشب مي تواند شب كابوس واري را براي مشهدي ها رقم بزند.

اكبر ميثاقيان بعد از شوك هفته قبل در ثامن حالا خوب مي داند براي مصاف با پرسپوليس نياز به ريكاوري روحي و رواني شاگردانش دارد از همين رو در تمام اين روزها تنها به فكر تجديد قواي روحي بازيكنان خود بود. تيم مشهدي كه در تركيب تلفيقي از بازيكنان باتجربه و جوان دارد اميدوار است امشب بتواند با مهار نقطه قوت پرسپوليس با دست پر از زمين خارج شود. اكبر اوتي كه در بازي تدافعي همواره زبانزد عام و خاص است مسلماً اين واقعيت را مي داند در آزادي با اين روش ممكن است با تراژدي بزرگي روبه رو شود از همين رو بايد منتظر ماند و ديد اين مربي كه سابقه رويارويي هاي زيادي با پروفسور كروات دارد در جنگ تاكتيكي آزادي چه عملكردي خواهد داشت.

چهره ها
مهدي طارمي بهترين چهره پرسپوليس در بازي هفته قبل با روشن شدن موتور گلزني ها در ليگ هفدهم بار ديگر چهره اصلي قهرمان خواهد بود. مهاجم ملي پوش و بوشهري كه حالا انگيزه هاي دوچنداني پيدا كرده امشب در ورزشگاه آزادي مي تواند اميد اول گلزني سرخپوشان مقابل رقيب مشهدي باشد تا در آستانه مصاف با الاهلي در ليگ قهرمانان آسيا بار ديگر به صدر جدول گلزنان ليگ برتر صعود و مدعي اول كسب اين عنوان براي سومين سال متوالي لقب بگيرد.

حسين بادامكي به عنوان باتجربه ترين بازيكن سياه جامگان و كاپيتان اين تيم در مصاف امشب چهره اصلي خواهد بود. بازيكني كه سال ها با پيراهن پرسپوليس در ليگ برتر درخشيد حالا در سال هاي پاياني فوتبال خود با انگيزه هاي جالب توجه همچنان تأثيرگذاري خود را نشان مي دهد و تقابل او با خط هافبك ميزبان مي تواند صحنه هاي جالب توجهي را رقم بزند. مسلماً بادامكي اگر در فرم مطلوب باشد مي تواند تهديد بزرگي براي پرسپوليس در بازي امشب باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter