در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

صادق محرمی

قربانی خرید شجاع؛ زور برانکو به صادق رسید

قربانی خرید تازه دفاع پرسپولیس مشخص شد.
 قربانی خرید شجاع؛ زور برانکو به صادق رسید
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۰ |
کد خبر : ۱۰۶۷۷ |
اخبار

پرسپولیس کلاب: با خرید اول فصل شجاع خلیل‌زاده، معادله دفاعی پرسپولیس وارد فاز جدیدی شد. پیش‌بینی‌ها برای ترکیب چهار نفره دفاع پرسپولیس زیاد بود. از نیمکت‌نشینی شجاع تازه وارد گرفته تا بازگشت محمد انصاری به کنار زمین. ولی سیدجلال همه پیش‌بینی‌ها را دور زد و با مصدومیت زودهنگام، جایگشت‌های برانکو برای انتخاب ترکیب را محدود کرد.

حالا با بهبود جلال حسینی، قربانی دفاع پرسپولیس مشخص شد. سیدجلال در قلب دفاع زوج شجاع خلیل‌زاده را تشکیل داد و محمد انصاری هم بعد یک فصل و خوردی به سمت چپ دفاعی برگشت. حسین ماهینی هم به سمت راست منتقل شد تا صادق محرمی از ترکیب کنار گذاشته شود.

محرمی هفته هفدهم فصل قبل در بازی مقابل فولاد برای نخستین بار طعم حضور فیکس در ترکیب پرسپولیس را چشید. محرمی از آن روز تا به حال در همه بازی‌های پرسپولیس حضور داشت. صادق در این مدت فقط دو مرتبه به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در سایر بازی‌های لیگ، از ابتدا در ترکیب فیکس قرار گرفته بود.

حالا دفاع بیست‌ویک ساله پرسپولیس قربانی خرید جدید برانکو شده است. برانکو ترجیح داده دفاع تیمش را از نو بسازد. اتفاقی که منجر به نیمکت‌نشینی صادق محرمی شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter