در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تمرین

تاکید ویژه برانکو روی تمرکز پرسپولیسی ها/ تمرین اختصاصی مسلمان

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز را پس از صحبت‌های سرمربی و تاکید بر حساسیت بازی و نیاز به تمرکز بالا برگزار کرد.
تاکید ویژه برانکو روی تمرکز پرسپولیسی ها/ تمرین اختصاصی مسلمان
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۷ |
کد خبر : ۹۸۰۷ |
اخبار

پرسپولیس کلاب : تمرین امروز سرخپوشان پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ از ساعت 11:25 دقیقه آغاز شد. سرمربی در صحبت‌های خود بار دیگر بر حساسیت بالای بازی و اهمیت کسب حداکثر امتیازات در این مقطع از بازیکنان خواست با نهایت تمرکز برای بازی، آماده شده و در آن حضور یابند.

 

تمرین با گرم کردن آغاز شد، در حالی که محسن ربیع‌خواه نیز برنامه دویدن را در دستور کار داشت. بخش بعدی تمرین، فوتبال گل کوچک در نیمی از زمین بود که کریم باقری هم در آن حضور داشت و در این مرحله دروازه‌بان‌ها زیر نظر ایگور پانادیچ تمرین کردند.

 

پس از بازی فوتبال، کارهای ترکیبی بر تمرین دفاع و حمله در دستور کار بود. حرکت از کناره‌ها و عمق، سانتر و شوتزنی و دیگر برنامه‌های مورد نظر کادر فنی در این بخش از تمرین مرور شد.

 

پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان تمرین روی ضربات شروع مجدد بود. ضمن آنکه محسن مسلمان با توجه به سه اخطاره بودن و عدم حضور در این دیدار، دوهای سرعتی را زیر نظر استیلینوویچ انجام داد. سرخپوشان در خاتمه تمرین، راهی هتل ارم محل اردوی خود شدند.

 

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس فردا دوشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم گسترش فولاد تبریز خواهد بود.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter