در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مصطفی دنیزلی

دنیزلی: دوست خوبم برانکو تیم بسیار خوبی را ساخته است و آنها امسال هم در داخل ایران و هم در آسیا می توانند به موفقیت برسند

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس شایعه مذاکره با باشگاه تراکتورسازی را تکذیب کرد.
دنیزلی: دوست خوبم برانکو تیم بسیار خوبی را ساخته است و آنها امسال هم در داخل ایران و هم در آسیا می توانند به موفقیت برسند
شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۹ |
کد خبر : ۱۰۰۶۵ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: این روزها با توجه به در پیش بودن دربی هشتاد و چهارم استقلال و پرسپولیس باز هم نامی آشنا در فوتبال ایران به گوش می رسد؛ مصطفی دنیزلی مربی سابق سرخپوشان تهرانی که در یک دربی ماندگار برای پرسپولیسی ها حماسه خلق کرد.

 

دنیزلی که این روزها در کشور خود ترکیه به کارهای شخصی اش مشغول است درباره دربی فردا گفت: من خیلی وقت است که فوتبال ایران را بصورت جزئی دنبال نمی کنم؛ البته اتفاقات مهم را می دانم و از طریق دوست عزیزم ناصر صادقی در جریان برخی موضوعات قرار می گیرم . فردا هم دربی مهمی در فوتبال ایران برگزار می شود و دربی ها همیشه و تحت هر شرایطی مهم هستند و در این بازی فارغ از جایگاه تیم ها باید انتظار یک مبارزه بزرگ را کشید و وجود هواداران بی شمار در این دربی نیز نشان می دهد که هیچوقت حساسیت و اهمیت آن کم نمی شود.

 

وی در ادامه درباره وضعیت کنونی پرسپولیس گفت: دوست خوبم برانکو که با هم صحبت هم کرده این تیم بسیار خوبی را ساخته است و آنها امسال هم در داخل ایران و هم در آسیا می توانند به موفقیت برسند. البته باید گفت که شرایط دربی تا وقتی بازی شروع نشده قابل پیش بینی نیست. باید منتظر ماند ودید چه اتفاقی رخ می دهد.

 

دنیزلی در پاسخ به این سوال که آیا بازی را تماشا می کند گفت: قطعا بازی را تماشا می کنم و امیدوارم مردم ایران یک بازی جذاب را تماشا کنند.

 

وی درباره دربی معروف 3- 2 گفت: درباره آن بازی خیلی حرف زده شده و من هم قبلا درباره آن صحبت کرده ام. شما بدانید که بنده در 50 دربی مختلف مربیگری کرده ام و حوادث مهمی را دیده ام اما آنها بیشترشان از ذهنم رفته است و یکی از دربی هایی که هیچوقت از  نمی رود همان بازی 3-2 است که ما در دقایقی پایانی از یک شکست پیروزی بزرگی ساختیم. شادمانی هواداران پرسپولیس در آن روز فراموش نشدنی بود.

 

سرمربی سابق پرسپولیس درباره پیش بینی اش از نتیجه گفت: 51 درصد پرسپولیس برنده می شود 49 درصد استقلال. افرادی که اقتصاد می دانند منظور من را متوجه می شوند.

 

دنیزلی در پایان درباره شایعه مذاکره فردی از باشگاه تراکتورسازی با وی که در دنیای مجازی به راه افتاده است بیان داشت: این موضوع را به شدت تکذیب می کنم. امیر(قلعه نویی) مربی خوبی است و من کارش را دیده ام و الان هم در تراکتورسازی نتایج خوبی گرفته و دوست من هم هست.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter