در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

نشست خبری

به جرات می توانم بگویم کمال بهترین بازیکن ما بوده قائم به فرد نیستیم و بدون کمال هم بازی می کنیم.

سرمربی پرسپولیس گفت:افتخار بزرگی است که دربی را بازی کنیم و این را به بازیکنانم می گویم.
به جرات می توانم بگویم کمال بهترین بازیکن ما بوده قائم به فرد نیستیم و بدون کمال هم بازی می کنیم.
شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۷ |
کد خبر : ۱۰۰۶۷ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دربی 84 اظهار داشت: سالگرد انقلاب اسلامی را تبریک می گویم و همچنین یادشهدای چوار را هم گرامی میداریم. ورزش همیشه شادی می آورد. افتخار بزرگی است که دربی را بازی کنیم و این را به بازیکنانم می گویم؛ می خواهم که لذت ببرند.

 

وی در ادامه افزود: قطعا هوادارانمان این مساله را متوجه شده اند که باید لذت ببرند. خوشحالیم از مسابقه فردا و نمایشی که می دهیم. بزرگترین مسابقه لیگ ایران با بیشترین تماشاگران در کل دنیا برای این بازی حضور پیدا می کنند. در چنین شرایطی نیازی نیست که بخواهیم انگیزه مضاعف به بازیکنان تلقین کنیم. این دربی به هر حال فضایش کاملا با دربی قبل متفاوت است. چون هم استقلال و هم ما با 5، 6 برد متوالی به استقبال این مسابقه آمده ایم. استقلال بعد از راهیابی به لیگ قهرمانان که جای تبریک هم دارد روحیه خوبی دارد. مطمئنم نمایش و جنگ کاملا ورزشی خواهیم داشت. هواداران استقلال و پرسپولیس پرشور تشویق می کنند. ما هم تلاش می کنیم که در روند بردهای متوالی خود باقی بمانیم. گرچه استقلال هم همین هدف را دارد.

 

سرمربی پرسپولیس درباره غایبان تیمش خاطرنشان کرد: تمام بازیکنان من سالم هستند حتی محسن ربیع خواه. فقط کمال کامیابی نیا به دلیل محرومیت همراه ما نیست.

 

وی همچنین درباره محرومیت کامیابی نیا و حضور احتمالی شهاب کرمی اذعان داشت: طبیعی است که جای کمال خیلی برای ما خالی است. او بازیکن مهمی برای ما هست. شاید به جرات می توانم بگویم بهترین بازیکن ما بوده یا جزو بهترین ها بوده است. قائم به فرد نیستیم و بدون کمال هم بازی می کنیم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط خوب استقلال و پیروزی این تیم مقابل السد گفت: استقلالی ها اعتماد به نفس خوبی دارند. قبلا هم گفتم که وضعیت بهتری نسبت به دربی قبل دارند. برد مقابل السد و تغییراتی که در تیمشان داشتند و جوانگرایی داشتند باعث شده با انگیزه متفاوت به بازی می آیند. آنها هم برای خوشبینی خودشان و برای برد حق دارند که خوشحال باشند. بازی ورزشی عالی فردا رقم خواهد خورد.

 

وی در ادامه دورهمی سرخابی ها و ذهنیتی که راجع به مساوی شدن این مسابقه به وجود آمد عنوان کرد: طبیعی است خیلی ها می توانند هر چه دلشان می خواهد را فکر کنند. این خواسته اسپانسر بود. البته خود من هم مخالف بودم اما در حیطه من نیست و باشگاه باید تصمیم گیری کند. این گردهمایی ها لازم نیست. رفاقت الان معنا ندارد تا بعد از بازی. بعد از بازی همه دوست هستیم اما الان نه. هیچ رفاقتی نداریم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره رکورد منصوریان و نباختن چند ساله او به پرسپولیس و همچنین آمار خوب برانکو مقابل استقلالی ها بیان دشت: من به رکوردها کار ندارم. من فقط به بازی با استقلال فکر می کنم. هر چه بهتر بازی کنیم بهترین نتیجه را می گیرید. فقط به برد در بازی فردا فکر می کنم.

 

وی درباره ضعف استقلالی ها روی شوت از راه دور و ارسال از جناحین  تصریح کرد: خوشحالم که دارید ضعف استقلال را به من می گویید. اطلاعات خوبی از آنها به من گفتید. اما با این حرف ها منصوریان را ناراحت می کنید چرا که اصرارش را فاش می کنید. ما می توانیم راجع به ضعف و قوت حرف بزنیم اما مهم واکنش بازیکنانان در هنگام بازی است. واکنش آنها مقابل 100 هزار نفر طی بازی تاثیر گذار است و این خیلی سخت است که بتوان کاری پیش برد. با این حال از شما تشکر می کنم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه منصوریان گفته اگر سه بازیکن پرسپولیس را مهار می کند می تواند این تیم را شکست دهد اذعان داشت: فردا بازی را با 11 نفر شروع می کنیم. لیست مجموع ما هم بیست نفره هست. اگر سه نفر را ببندند. 5، 6 نفر بعدی تصمیم میگیرند.

 

وی درباره جوان بودن استقلال و بی تجربه بودن آنها اذعان داشت: قطعا نمی توان گفت این ضعف استقلال هست. در نهایت همین بازیکنان جوان که ما هم داریم مقابل السد واکنش خیلی خوبی نشان دادند. به عنوان بازیکن قدیمی و هم به عنوان مربی می دانم که لذتی بالاتر از این وجود ندارد و همه ما خوابش را می بینیم که بخواهیم مقابل صد هزار نفر بازی کنیم. این فقط انگیزه مضاعف می دهد نه اینکه ضعیف کند.

 

سرمربی پرسپولیس افزود: آنها به جای 100 درصد، 150 درصد توان خود را می گذارند. من لذت می برم که این همه خبرنگار را می بینم.

 

وی درباره مسئولیت پذیری و قدرت بازیکنان برای اجرای تاکتیک های او گفت: هم من و هم بازیکنانم به استقلال احترام زیادی می گذاریم. اگر انصاری رزرو آنها باشد در حالی که همین بازیکن در دربی و بازی های دیگر سرنوشت ساز بوده است. حتی کاوه رضایی و بقیه. خیلی برای آنها احترام قائلیم که بازیکنان عالی دارد. نتایج اخیر این تیم نشان دهنده همین است. اما همزمان ما نشان دادیم که تیم عالی داریم. فضا و یکدستی فوق العاده ای بین نفرات وجود دارد. سزاوار صدرنشینی هستیم. از ابتدای فصل اهداف و خواسته مان را گفتم. این را کتمان نیم کنیم که در همه بازی ها چه در خانه و چه در بیرون از خانه، برد، بازی خوب و شادی به همراه هواداران. می دانیم همیشه این امکان وجود ندارد اما این هدف دائمی و مستمر ماست.

 

سرمربی پرسپولیس درباره گلایه منصوریان از زمان دربی 84 عنوان کرد: برنامه مسابقات را پرسپولیس تدوین نکرده است. ما بالافاصله بعد از استقلال با سپاهان بازی داریم و سپاهان هم سه روز پیش داشته است. آنها سه روز بیشتر از ما استراحت می کنند. اگر بخواهم نظر خودم را بگویم چندان مایل نیستم برداشت بدی از حرف هایم شود.

 

وی درباره بازی فصل گذشته نفت منصوریان مقابل پرسپولیس که جلوی قهرمانی پرسپولیس را گرفت درباره شباهت بازی دوباره استقلال به آن مسابقه و نحوه مقابله او گفت: آقای منصوریان به شما گفت که اینطور بازی می کنم؟ شما جام حذفی بازی بارسا و اتلتیکو را نگاه کردید؟ اتلتیکو دفاعی بازی کرد. فلسفه در زمین است. این صحبت ها را به کس دیگری بگویید نه من. در همان بیست دقیقه اول مطمئنم که آنها حمله خواهند کرد.

 

سرمربی پرسپولیس درباره مهمترین فاکتور برای اینکه در دربی بتوان پیروز شد چیست اذعان داشت: دربی بازی خاصی است. بازی است که معیار خاصی ندارد. قانون ندارد. نمونه هایش را نمی خواهم مثال بزنم. تقریبا دو سال پیش آمدم. استقلال برای قهرمانی می جنگید و پرسپولیس برای بقا. اگر بازی اخر را یادتان باشد ما که برای بقا می جنگیدیم با یک گل بردیم. می خواهم بگویم که هیچ معیاری وجود ندارد و تیمی که بیشتر امتیاز دارد ضمانت ندارد که به برتری برسد. همه چیز به بزایکنان بستگی دارد. آنها باید صبور باشند و ذهن خنک و قلب صافی داشته باشند.

 

وی درباره صحبت هایی که گفته می شود دست های پشت پرده برای قهرمانی پرسپولیس وجود دارد عنوان کرد: فقط به این حرف ها می خندم. دوست دارم هر کسی که این حرف ها را می زند بیاید و بگوید در یک بازی استحقاق برد را نداشته ایم یا داور به ما کمک کرده اسن. به بازیکنانم افتخار می کنم و تلاشی که انجام می دهند را ستایش می کنم. متاسفم برا یان افراد. همیشه این مسائل وجود دارد. بازهم به نفراتم تبر یک می گویم. مطمئنم همانطور که کار را شروع کردیم همانطور به پایان می رسانیم.

 

برانکو در پایان درباره استرس گرفتن بازیکنان پرسپولیس در مواجهه با تیمهایی که بسته بازی می کنند گفت: بزای مقابل تیمی که بسته بازی می کند همیشه مشکل است. نه پرسپولیس بلکه هر تیمی در دنیا این مشکل را دارد. آنجاست که مشخص می شود که چه راه حلی وجود دارد. همیشه نشان داده ایم که راه ئحل داشتیم. در بازی 4-2 که بردیم وقتی صفر-صفر بودیم به طور آماری و همین بزای اخیر که بدون گل شدیم اگر بخواهیم مقایسه کنیم در این بازی دوم بهتر بودیم از لحاظ آماری. خوشحالم که گفتید تیم ما ضعف کمی دارد. تنها ضعف ما اقای پندار است ب حالت طنز.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter