در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو

برد بسیار مهمی بود/ خوشحالم و چیزی که برای من جالب تر است ، اعتماد هواداران است

سرمربی پرسپولیس گفت: بعد از شکست در داربی این برد بسیار مهم بود.
برد بسیار مهمی بود/ خوشحالم و چیزی که برای من جالب تر است ، اعتماد هواداران است
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۰ |
کد خبر : ۱۰۱۲۲ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی برابر سپاهان گفت: همه هیجان زده به خاطر این بازی حساس هستیم. برد بسیار مهمی بود. مخصوصا بعد از شکست در داربی این بازی مهم بود. از این برد خوشحالم. اینکه هواداران به ما اعتماد دارند برایم جالب و زیبا است. آنها ما را تشویق کردند و خوشحالم که آنها خوشحال شدند. انتظار این بازی سخت را داشتیم. سپاهان تیمی بهتر از مکانش در جدول است.

 

او افزود: همه تیم‌هایی که مقابل ما قرار می‌گیرند چیزی برای از دست دادن ندارند و فقط برای برد بازی می‌کنند. در مقابل پرسپولیس دنبال راه حل برای خودشان هستند. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. ما کنترل بازی را به دست گرفتیم. ما فقط یک برهه و وقتی که جلو افتادیم کمی بد بودیم. طبیعی بود، ما امروز سید جلال و کمال را نداشتیم. کسانی که با تجربه خودشان به تیم آرامش می‌دهند. مهم‌ترین هدف ما برد بود.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا طارمی فرصت سوزی می‌کند و اینکه مشکل تیمش در دفاع راست چیست، عنوان کرد: ما در این بازی فرصت‌های خوبی داشتیم. ۴ فرصت صد درصد در نیمه اول از دست دادیم. می‌شد با آرامش بیشتر بازی را ادامه دهیم ولی خوشبختانه پنالتی‌ها را گل کردیم. اما در سمت راست ضعیف نیستیم. موقع پنالتی صادق محرمی نباید جلو می رفت. سپاهان برای همه یا هیچ آمده بود. ما موفق شدیم تا با پاسکاری پیش برویم. البته محمدی هم بازیکن بسیار خوبی است. حسن زاده را هم به سختی می‌شد مهار کرد. تا زمان یک بر صفر بودن بازی، سپاهان هیچ شانسی روی دروازه ما ایجاد نکرد و بعد از آن بازی باز شد. اگر گل دوم را می‌زدیم همه چیز تمام بود.

 

وی در پاسخ به تعویض همیشگی رضاییان در تیمش گفت: همیشه نیست. قبلا سروش و محسن هم تعویض می شدند. معمولا بازیکنان وسط زمین به دلیل دوندگی و خستگی بیشترشان تعویض می‌شوند.

 

برانکو درباره تنها هافبک دفاعی تیمش کامیابی‌نیا و اینکه چرا خلا او پر نمی‌شود، گفت: بازیکنی که ما می‌خواهیم الان وجود ندارد. بازیکنانی که می‌خواستیم را نشد جذب کنیم و خودمان مشکل را خوب می‌دانیم با این تفاوت که ربیع‌خواه امروز خیلی خوب بود. اطمینان دارم که ربیع‌خواه برای بازی‌های بعدی آماده می‌شود چون مصدومیتش جدی نیست و کمی خسته بود.

 

وی درباره احتمال حضور بنگر و خلیل‌زاده به عنوان یارکمکی در آسیا، بیان کرد: برای آسیا که نمی‌توانیم کس دیگری را معرفی کنیم. از طرفی از وضعیت بنگر و دیگران هم خبری ندارم و این صحبت‌ها در رسانه‌ها است. تا زمانی که اوکراینی‌ها نرفته بودند، جای خالی نداشتیم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره درخواست بخشش برای کامیابی‌نیا، گفت: درباره کامیابی‌نیا خبر ندارم ولی عجیب است که در دو مرحله بازیکن را محروم می‌کنند.

 

او در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به قهر طارمی بر سر زدن پنالتی دوم، گفت: گل اول را چه کسی زد؟ طارمی. چه کسی پاس داد؟ رضاییان. بعد پنالتی دعوایشان شد؟ آیا ممنوع است که طارمی برود و وسط زمین بنشیند؟ مگر طارمی بازیکن سپاهان است که ناراحت شود؟ شما از کجا می‌دانید که او می‌خواسته پنالتی را بزند ولی رضاییان زده است؟ من ربیع‌خواه را هم دیدم که به آن سمت رفت. من ناراحتی او را متوجه نشدم و حس کردم که خوشحال است. وقتی هم که گل زدیم همه پریدن بغل هم و خوشحالی کردند. من نمی‌دانم چرا وقتی مشکلی نیست، می‌خواهید مشکلی بسازید. هر دو پنالتی را باید رضاییان می‌زد و من این دستور را داده بودم. من فقط شادی را در چهره طارمی دیدم. من مشکل ندارم که قانع شوید یا نشوید. من نظرم را می‌دهم و از سوال شما ناراحت نشدم.

 

برانکو ایوانکوویچ در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان پرسپولیس عقب نشینی کرده بودند و در دقایقی زیر توپ می‌زدند، عنوان کرد: تغییرات زیادی در تیم نداشتیم. بعضی بازیکنان با تجربه ما جایشان خالی بود و طبیعی است که واکنش‌هایشان متفاوت است. ربیع‌خواه بعد از یک ماه به ما اضافه شد. پستی هم بازی کرد که در آنجا بازی نکرده بود. باخت داربی هم اثرات خودش را دارد و به همین دلیل این بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود. بعد از برد در رختکن نبودید تا ببینید بازیکنان چقدر خوشحال بودند. ما مقابل رقیب سنتی یعنی سپاهان پیروز شدیم و اختلاف ۱۰ امتیازی با استقلال را هم حفظ کردیم. ما باید کار کنیم تا مشکلات برطرف شود. ما ضعف‌هایی در برخی مقاطع بازی داشتیم ولی خوشبختانه کار را کنترل کردیم. بعد از برتری دو بر یک، محمدی یک موقعیت صد درصد را از دست داد و این همان هیجاناتی است که به سختی کنترل می‌شود و اینجا ارزش بازیکنان با تجربه مشخص می‌شود.

 

وی درباره مصاف تیمش با الهلال و نگرانی بابت از دست دادن امتیاز در این بازی، گفت: می‌دانیم که ما وارد ریتم سریع بازی‌ها شده‌ایم ولی چاره‌ای نداریم و بازی به بازی جلو می‌رویم.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter