در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

علی انصاریان

انصاریان : پرسپولیس خوب موقعی باخت و جا برای جبران هست/ اگر نیمکت خوبی داشتیم این اتفاق نمی‌افتاد

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوب می‌شد که پرسپولیس بازی آخر سال را می‌برد اما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و شاگردان برانکو در خوب زمانی باختند و جای جبران هست.
 انصاریان : پرسپولیس خوب موقعی باخت و جا برای جبران هست/ اگر نیمکت خوبی داشتیم این اتفاق نمی‌افتاد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۳ |
کد خبر : ۱۰۲۱۷ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب :علی انصاریان در خصوص باخت تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الریان و اینکه شرایط برای صعود شاگردان برانکو از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سخت شد، اظهار داشت: اصلاً نتیجه خوبی نبود و کاش با یک تساوی بازی آخر سال را تمام می‌کردند. با این همه اتفاق خاصی نیفتاده و می‌شود جبران کرد.

وی افزود: پرسپولیس در زمانی باخت که جای جبران دارد. متأسفانه پرسپولیس نیمکت خوبی ندارد و اگر نیمکت خوبی داشت این اتفاقات نمی‌افتاد. پرسپولیس لیگ را با همین شرایط تمام می‌کند اما در آسیا به مشکل می‌خورد. با این همه پرسپولیس تیم خیلی خوبی بود؛ تیم یکدستی که عالی فوتبال بازی کرد و شرایط خوبی هم دارد. پرسپولیس اگر همین مسیر را بتواند ادامه دهد، در ایران قهرمان و در آسیا هم موفق خواهد بود.

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دعوت ملی‌پوشان این تیم به اردوی تیم ملی توسط کارلوس کی‌روش و اینکه به نظر می‌رسد بین او و برانکو صلح برقرار شده، گفت: به نظر من از اول هم این مشکل قابل حل بود چون اصلاً مشکلی نبود. یک بحث سلیقه‌ای بود که اگر اجازه داده شود به خوبی این دو مربی آن را مدیریت خواهند کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter