در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو ایوانکوویچ

برانکو: می‌دانستم این بازی برای ما سخت است / بازیکنان ما خسته بودند و تمرکز نداشتند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت تیمش از پنج بازی ‌آینده به دنبال کسب هفت امتیاز است.
برانکو: می‌دانستم این بازی برای ما سخت است / بازیکنان ما خسته بودند و تمرکز نداشتند
شنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۲۰:۲۶ |
کد خبر : ۱۰۲۲۸ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار سرخپوشان پایتخت برابر صنعت نفت آبادان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: سلام می‌کنم خدمت همه و این برد را به نفت آبادان تبریک می‌گویم. می‌دانستیم این بازی برای ما سخت است، بازیکنان ما از انرژی تخلیه شدند. بعد از بازی با الریان از نظر فیزیکی تخلیه شدند. این شرایط برای هر بازیکنی می‌تواند مشکل‌ساز باشد. در بازی‌های آینده تلاش می‌کنیم قهرمانی‌مان را تثبیت کنیم.

 

وی افزود: شکل بازی امروز اینگونه بود، متأسفانه به اندازه کافی تمرکز و شانس برای گلزنی نداشتیم. بعضی از بازی‌ها اینگونه پیش می‌آید. آبادان یک بار به سمت دروازه ما آمد و گلزنی کرد.

 

برانکو درباره اینکه در لحظه آخر قرار شد این بازی با حضور تماشاگران برگزار شود، تصریح کرد: نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاد یا می‌افتد، فوتبال بدون هوادار معنا ندارد اما نمی‌دانم لحظه آخر چه شد که تصمیم دیگری گرفتند اما من فقط تیم خودم را نگاه می‌کنم. ما به کیفیت بازی نفت آبادان واقف بودیم، مخصوصاً اینکه این تیم نیم‌فصل اول نتایج خوبی گرفت. ما به هیچ عنوان این تیم را دست‌کم نگرفتیم.

 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان حاضر نشد، افزود: من نمی‌دانم چرا این نشست برگزار نشد، پرواز ما بعد از ساعت ۱۰ شب به آبادان رسید. با این حال فقط ۲ پرواز برای آبادان وجود دارد.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter