در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

حمیدرضا گرشاسبی

گرشاسبی:خانواده نوروزی بزرگی کرد/در اولین فرصت همراه بازیکنان راهی مزارهادی نوروزی درکپورچال شویم

عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت:پاداش در قرارداد هر بازیکن دیده شده و طبق آن بند از قرارداد پاداش قهرمانی به صورت جداگانه به بازیکنان و مربیان پرداخت خواهد شد.
گرشاسبی:خانواده نوروزی بزرگی کرد/در اولین فرصت همراه بازیکنان راهی مزارهادی نوروزی درکپورچال شویم
شنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵ |
کد خبر : ۱۰۲۹۲ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: حمیدرضا گرشاسبی در رابطه با قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر که بازیکنان، مربیان و اعضای هیات مدیره نتایج یک سال زحماتشان را گرفتند. توانستیم در روز قهرمانی با یک برد پرگل جشن خوبی را با هواداران برگزار کنیم. امیدوارم این روند فصل آینده نیز ادامه داشته باشد.

 

وی درباره وضعیت پرسپولیس قبل از رویارویی با الهلال عنوان کرد: شرایط تیم در مجموع خوب است اما مصدومیت برخی از بازیکنان کادرفنی را دچار دردسر کرده است. علاوه بر غیبت سیدجلال حسینی و سروش رفیعی، شنیدم که محمد انصاری نیز مصدوم شده است. من مطمئنم که هر بازیکنی به میدان برود، هر چه دارد در زمین می گذارد چون این یک بازی بزرگ است. هواداران دوست دارند بعد از جشن قهرمانی، جشن صعود در آسیا را هم بگیرند و ما امیدوارم نتیجه این بازی به سود پرسپولیس رقم بخورد.

 

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که او همراه با طاهری به عمان سفر می کند یا خیر، تصریح کرد: فقط قرار است طاهری به عنوان سرپرست باشگاه فردا راهی عمان شود. من برنامه ای برای سفر ندارم.

 

گرشاسبی درباره حاشیه هایی که بعد از راه داده نشدن هانی نوروزی به جشن قهرمانی به وجود آمده، گفت: طاهری قبل از روز جشن قهرمانی در باشگاه و در جلسه هیات مدیره مطرح کرد که از خانواده نوروزی به ویژه پسر این بازیکن فقید دعوت می کنیم تا به ورزشگاه  بیاید و در جشن قهرمانی شرکت کند. بنده در جریان جزییات این ماجرا نبودم اما به نظرم ناهماهنگی هایی صورت گرفت وگرنه می توانستیم شاهد حضور هانی در جشن قهرمانی باشیم. به هر حال ما برنامه داریم در اولین فرصت همراه بازیکنان راهی مزار هادی نوروزی در کپورچال شویم و جشن قهرمانی را آنجا برگزار کنیم. با این کار به نوعی از خانواده نوروزی و پسر کاپیتان فقید پرسپولیس دلجویی هم خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: این یک مساله درون خانوادگی بوده و متاسفانه برخی می خواستند از آب گل آلود ماهی بگیرند. باید از خانواده نوروزی تشکر کنیم که بلافاصله بیانیه ای صادر کردند تا جو آرام شود و تیم آسیب نبیند. آنها با انتشار این بیانیه شعور بالای خود را نشان دادند.

 

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پاداش قهرمانی بازیکنان این تیم به چه شکل پرداخت می شود، گفت: این پاداش در قرارداد هر بازیکن دیده شده و طبق آن بند از قرارداد پاداش قهرمانی به صورت جداگانه به بازیکنان و مربیان پرداخت خواهد شد.

 

گرشاسبی در خصوص برنامه های این باشگاه برای فصل آینده خاطرنشان کرد: ما مذاکراتی را برای فصل آینده انجام دادیم. با این حال هنوز هیچ اتفاقی به صورت رسمی رخ نداده و باید منتظر باشیم تا این چند بازی هم به پایان برسد و بعد از پایان فصل برنامه های خود را برای فصل بعد نهایی کنیم.

 

وی در واکنش به اینکه زمزمه هایی مبنی بر لژیونر شدن چند بازیکن نظیر کامیابی نیا، رفیعی و طارمی شنیده می شود، اظهار داشت: اگر قرار باشد بازیکنی از پرسپولیس جدا شود، قطعا باید به جایگاه خیلی بالاتری برسد. واقعا اگر بازیکنی بتواند به تیم های اروپایی برود و پیشرفت کند، ما مانع پیشرفت او نمی شویم. البته هنوز چیزی رسمی به ما اعلام نشده و سعی می کنیم همه بازیکنان را حفظ کنیم اما حضور یک بازیکن پرسپولیس در باشگاههای بزرگ اروپایی برای پرسپولیس هم افتخار است. فقط نباید اتفاقات سال قبل تکرار شود و بازیکنی بعد از خروج از کشور سرخورده شود و برگردد.

 

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره بحث تمدید قرارداد 5 ساله برانکو گفت: برانکو یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و ماجرای تمدید قراردادش هنوز رسمی نشده است. ما برنامه های طولانی مدت زیادی داریم که به زودی از آنها رونمایی خواهیم کرد.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter