در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

حسین عبدی

عبدی: کار پرسپولیس در نبود ۳ بازیکن اصلی خیلی سخت‌ است/ نفرات ذخیره مسئولیت سنگینی دارند

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: شرایط برای پرسپولیس در نبود ۳ بازیکن اصلی خوب نیست و این مسئولیت بازیکنان جانشین را سنگین می‌کند.
 عبدی: کار پرسپولیس در نبود ۳ بازیکن اصلی خیلی سخت‌ است/ نفرات ذخیره مسئولیت سنگینی دارند
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۶ |
کد خبر : ۱۰۳۰۴ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب :حسین عبدی  درباره دیدار حساس فردا (دوشنبه) الهلال و پرسپولیس اظهار داشت: بازی با توجه به شرایط جدول از حساسیت بالایی برای دو تیم و مخصوصا پرسپولیس برخوردار است. این در شرایطی است که قهرمان‌های ایران و عربستان به مصاف هم می‌روند و طبیعی است که دو تیم از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط خود به سر ببرند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس فقط با شکست الهلال می‌تواند از گروهش صعود کند، یادآور شد: جدا از اختلافات سیاسی که بین ایران و عربستان وجود دارد، پرسپولیس و الهلال از سال‌ها پیش با یکدیگر کری زیادی داشته و دیدارهای آنها همیشه حساس و تماشایی بوده اما در بازی فردا این ما هستیم که نیاز شدیدی به برد داریم و دیگر فرصت این را نداریم تا به پیروزی در دیدار‌های آینده دلخوش کنیم.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره غیبت سیدجلال حسینی، محمد انصاری و سروش رفیعی در دیدار فردا عنوان کرد: مسلما پرسپولیس بابت نداشتن این نفرات ضرر خواهد کرد. از این جهت که هر 3 بازیکن از نفرات ثابت تیم هستند و سخت است بشود برای آنها جانشین مناسب پیدا کرد. کادرفنی پرسپولیس در این فصل از 13،14 بازیکن در ترکیب اصلی خود بهره گرفت و تغییرات بیشتر هم در پست دفاع چپ و دفاع میانی بود. با توجه به این موضوع کار پرسپولیس در بازی فردا سخت است و امیدوارم نبود 3 بازیکن اصلی به ضرر تیم تمام نشود.

عبدی وی در واکنش به این موضوع که الان مشخص می‌شود پرسپولیس نیمکت ضعیفی دارد، گفت: خیلی وقت است که به این موضوع پرداخته می‌شود. متاسفانه یکسری از بازیکنان از جمله 3 بازیکن خارجی در حالی فصل را با پرسپولیس شروع کردند که الان در این تیم حضور ندارند و مشخص نشد هدف از جذب آنها چه بود. تیمی که قرار است در 3 جام شرکت کند نباید به 13،14 بازیکن دلخوش کند. پرسپولیس در جام حذفی هم از نداشتن بازیکنان جانشین مطمئن ضربه خورد و امیدوارم در بازی با الهلال این شرایط تکرار نشود تا شانس صعود از گروه را از دست بدهیم. نفرات ذخیره پرسپولیس در بازی فردا مسئولیت بسیار سنگینی برعهده دارند و باید تلاش کنند بهترین عملکرد را ارائه دهند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter