در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کریم باقری

باقری:بازیکنان خودشان تصمیم گرفتند تمرین نکنند،از آنها دلخور نیستم

مربی پرسپولیس گفت: اجازه نمی دهیم حق تیمی ضایع شود و اعتبار پرسپولیس از هرچیز دیگری مهمتر است.
باقری:بازیکنان خودشان تصمیم گرفتند تمرین نکنند،از آنها دلخور نیستم
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۹ |
کد خبر : ۱۰۳۲۲ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: کریم باقری درباره دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال عربستان گفت: با وجود اینکه چند بازیکن اصلی خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشتیم مقابل الهلال بازی خوبی انجام دادیم. در این بازی همه تلاش خود را کردند. پیش از بازی نگران وضعیت خط دفاعی تیم بودیم که خوشبختانه از این بازی سربلند بیروk آمدند. با همه این شرایط با توجه به موقعیت های گل زنی که از دست دادیم در این بازی مستحق برد بودیم.

 

وی درباره شانس پرسپولیس برای صعود از این گروه افزود: هنوز هم پرسپولیس برای صعود از گروه شانس دارد و ما برای بازی با الوحده مثل همیشه نیاز به حمایت هواداران مان در ورزشگاه آزادی داریم. همه دیدند که این تیم اماراتی چگونه 5 گل به تیم خوب الریان زد که قدرت آنها را نشان می دهد. ما فقط باید به بازی خودمان فکر کنیم و برنده شویم و به اتفاقات بازی دیگر کاری نداشته باشیم. 

 

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه ایا در لیگ با همه توان و بازیکنان اصلی خود به مصاف تیم های ذوب آهن و سیاه جامگان می روید، اظهار داشت: در ست است که قهرمان شده ایم اما می خواهیم با دو برد دیگر یک رکورد امتیازی خوب در لیگ ایران بزنیم. ضمن اینکه اجازه نمی دهیم حق تیمی ضایع شود و اعتبار پرسپولیس از هرچیز دیگری مهمتر است.

 

وی درباره اینکه چرا تفاوت زیادی بین نتایج پرسپولیس در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد، عنوان کرد: تفاوت زیادی بین تیم ها در اسیا و لیگ وجود دارد. در گروه ما تیم های قدرتمندی وجود دارد که وقتی به بازی های مستقیم مان با آنها نگاه می کردم دیدم که بازیکنان خارجی آنها در تعیین نتیجه چقدر تاثیرگذارند. درحالی که ما نتوانستیم از این شانس یعنی داشتن 3 بازیکن خارجی خوب و یک سهمیه بازیکن آسیایی بهره مند شویم تا در چنین دیدارهای سنگینی دست برانکو روی نیمکت باز باشد.

 

باقری درباره اینکه گفته می شود طارمی برای کسب آقای گلی انگیزه زیادی داشته و به همین دلیل در بازی ها تکروی می کند، تاکید کرد: این موضوع درست نیست و طارمی تک روی نمی کند. هدف اول او این است که تیم نتیجه بگیرد و بعد به فکر گل زدن است. اتفاقا خیلی هم خوب است طارمی آقای گل لیگ شود.

 

وی درباره اینکه آیا رفتن رضاییان به استقلال را به صلاح این بازیکن می داند، تصریح کرد: من این مطلب را از طریق رسانه ها شنیده ام. شرایط بازیکنان امروز با گذشته فرق کرده و آنها مشاوران زیادی دارند بنابراین خود بازیکن باید تصمیم نهایی را بگیرد. تا جایی که اطلاع دارم فکر نمی کنم رضاییان به استقلال برود.

 

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتصاب امروز بازیکنان پرسپولیس و تمرین نکردن آنها گفت: تصمیم به تمرین نکردن مربوط به همه بازیکنان تیم و یک تصمیم جمعی بود نه اینکه پشت این موضوع یک یا چند بازیکن خاص باشد. دلیل آنهم این بود که بازیکنان به دنبال دریافت حق و حقوشان هستند و قرار شد به باشگاه رفته و با مسئولان باشگاه در این خصوص صحبت کنند.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter