در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

انتظار یک حمایت بزرگ داریم

برانکو: بازی بسیار بزرگی در انتظار ماست/از الریان و الهلال بهتر بوده‌ایم

سرمربی پرسپولیس گفت: انتظار یک استادیوم پر از هوادار را داریم و یک حمایت بزرگ چرا که هواداران در تمام طول فصل از ما حمایت کردند و دوست داریم همه با هم یکبار دیگر با نتیجه‌‌ای که به دست می‌آید، شادی کنیم.
برانکو: بازی بسیار بزرگی در انتظار ماست/از الریان و الهلال بهتر بوده‌ایم
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۹ |
کد خبر : ۱۰۳۵۸ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ امروز شنبه در محل تمرین سرخپوشان در جمع اصحاب رسانه گفت: دیدار مقابل الوحده برای ما یکی از مهم ترین بازی‌هاست. بچه‌ها همه صحیح و سالم هستند، به جز سامان نریمان جهان که کمی مشکل دارد. انصاری 15 روز تمرین نکرده اما مشکلی ندارد و امیری هم به بازی می‌رسد.

 

وی افزود: بچه‌ها باانگیزه هستند و  انشاا... بازی را با برد به پایان می‌رسانیم. الوحده نیز قدرت خود را مقابل الریان نشان داد و تیمی که به فینال جام حذفی امارات رسیده، تیم خوبی است و به هر حال آنها هم به صعود امیدوار هستند اما وظیفه ما پیروزی است و دیگر هر چه که خدا بخواهد. حریف اماراتی یک تیم جوان و ‌آینده‌دار است با سه بازیکن خارجی خیلی خوب. یک بازیکن کویتی و بهترین گلزن امارات در ترکیب این تیم حضور دارد. ضمن اینکه اسماعیل مطر هم حاضر است که در واقع علی کریمی آنهاست و می‌دانیم بازی سختی خواهیم داشت.

 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه با استراحت دادن به بازیکنانش در دیدار با سیاه جامگان شائبه‌های زیادی به وجود آمد و هجمه‌هایی ایجاد شد، خاطرنشان کرد: واقعاً معنی این انتقادها را نمی‌فهمم. آیا باید ریسک می‌کردیم تا بازیکنان اصلی مصدوم شوند؟ ما سه روز دیگر بازی داریم و طبیعی است که به اصلی‌ها استراحت دهیم. از سوی دیگر 6، 7 ملی‌پوش داریم که حتی یک روز هم استراحت نکردند حتی در عید نوروز. آنها تعطیلات  هم در تیم ملی بودند. همه تیم‌ها این طور هستند. تا جایی که شرایط ایجاب کند باید به آنها استراحت داد. در نهایت بازی با سیاه‌جامگان هم دست ما بود و ما بهتر بودیم اما یک گل اتفاقی خوردیم. طبیعی است آنها هم موفق شدند گل بزنند.

 

برانکو در ادامه گفت: اگر کسی ناراحت است این مشکل خودش است. اگر آنها بودند چه می‌کردند؟ خود ایشان (رو به خبرنگار) یک ماه پیش از من پرسید که آیا در بازی آخر لیگ بازیکنان جوانتان را می‌گذارید؟

 

ایوانکوویچ در مورد اینکه چرا جوانان پرسپولیس به تیم ملی جوانان دعوت نمی‌شوند، گفت: از این موضوع خبر ندارم از سرمربی تیم ملی بپرسید.

 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا انصاری و امیری به بازی با الوحده می‌رسند یا خیر، گفت: آنها امروز هم ذخیره نبودند و همه بازیکنان سالم هستند، فقط این دو یک مقدار تمرین کم دارند که باید ببینیم چه می‌شود. همه باید وظیفه خود را انجام دهند و با شادابی و انگیزه کار کنند. ضمن اینکه دو روز تا بازی فرصت مانده است.

 

برانکو در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه قبلاً گفته بود ایرانی‌ها بازیکنان احساسی هستند و این موضوع باعث نمی‌شود تا احتمالاً آنها در بازی با الوحده در صورتی که عقب بیفتند از لحاظ روحی دچار مشکل شوند، افزود: بازیکنان ایرانی احساسی، انگیزه‌ای و باانرژی هستند و این خیلی بهتر است تا اینکه اصلاً انرژی نداشته باشند. بازی با الهلال دیدید که چه بازی باکیفیتی انجام دادند و با همان احساس، بازی را کنترل کردند و روشی که می‌خواستیم را به اجرا در آوردند، یعنی ترکیبی از پرسینگ و بازی تهاجمی که در نهایت الهلال فقط یک شانس ایجاد کرد. 

 

سرمربی سرخپوشان در پاسخ به این سؤال که احتمال تبانی بین الهلال و الریان در روز آخر وجود دارد، گفت: فکر نمی‌کنم این طور شود و من خودم را درگیر این مسائل نمی‌کنم. من مربی‌ام و چه کسی جرأت می‌کند به من بگوید تبانی کن یا خوابش را هم نمی‌بینم که به بازیکنانم بگویم بی‌خیال شوید. برای ما بازیکنان و مربیان این مسائل شدنی نیست. از طرفی الهلال می‌خواهد اول شود تا با استقلال خوزستان بازی کند در غیر این صورت مجبور است با لخویا که تیم قوی‌تری است بازی کند. بنابراین دنبال نتیجه خوب هستند تا اول شوند. 

 

برانکو در مورد ممنوع‌الخروجی‌اش از ایران، گفت: نه چنین چیزی نیست. من ارتباطی با مالیات ندارم چون مالیات مشکل من نیست.

 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مجوز گرفته است و شخصی نمی‌تواند از ایران خارج شود،‌ گفت: من مشکلی با اداره مالیات ندارم چون مالیات پرداخت‌کننده من نیستم و قرار است باشگاه آن را پرداخت کند. 

 

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter