در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نشست خبری

برانکو: نبود تماشاگران برای ما فقدان بزرگی است/ مهم این است در بازی اول گل نخوریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مطمئن هستم بازیکنانم جای یار دوازدهم را پر می‌کنند و هواداران از تلویزیون از دیدن این بازی لذت می‌برند.
برانکو: نبود تماشاگران برای ما فقدان بزرگی است/ مهم این است در بازی اول گل نخوریم
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۵ |
کد خبر : ۱۰۳۹۶ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار رفت برابر تیم لخویا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: خوشحال و مفتخرم که در این مرحله هستیم. متاسفانه بدون تماشاگر هستیم که این برای ما فقدان بزرگی است. صد هزار هوادار فرصت حضور در آزادی را ندارند. فضای بی‌تماشاگر ورزشی نیست و فوتبال برای تماشاگران بازی می‌شود. 

 

وی افزود: لخویا در پنج سال اخیر، سه بار قهرمان قطر شده و مستمرترین کار را داشته و طبیعی است تیمی که قهرمان شده تیم بدی نیست چرا که همیشه قهرمانان تیم‌های خوبی هستند. ما در گروه سختی قرار داشتیم و طبیعی است که با بهترین تیم‌ها بازی کنیم. بازیکن کره‌ای این تیم دو روز قبل بهترین بازیکن قطر شده و آنها بهترین بازیکن دفاعی را در اختیار دارند. 

 

برانکو تصریح کرد: بیشتر از این از کیفیت آنها نمی‌گویم. آنها قهرمان قطر هستند و این موضوع کیفیت آنها را نشان می‌دهد. مشخص است که ما ترسی از حریف نداریم و فقط برای آنها احترام قائلیم. من با بازیکنانم به صورت ویژه صحبت نکردم که حریف خیلی سختی داریم. چون همه آنها وضعیت را می‌دانند. ما بازی سخت و محکمی مقابل لخویا خواهیم داشت.

 

ایوانکوویچ در ادامه گفت: لخویا نسبت به الریان محکم‌تر بازی می‌کند و بازی سختی داریم. انتظار داریم در این بازی که نیمه اول محسوب می‌شود پیروز شویم و مهم است که در بازی اول‌مان گل نخوریم و با برد به بازی برگشت برویم. تیم ما کاملا آماده است و همه بازیکنان به جز کمال کامیابی‌نیا که جراحی کرده آماده‌اند.

 

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مثل همه تیم‌های دیگر، باز هم در گذشته هم گفتم که لیگ قهرمانان از نظر فنی یک رده بالاتر از لیگ برتر است و بازیکنان ما از هیچی نمی‌ترسند و اعتماد به نفس خوبی دارند. من هم اعتماد  کاملی به بازیکنانم دارم. طبیعی است که بازی سختی داریم. مثل بازی‌های دیگری که داشتیم اما هیچ دلیلی برای ترس بازیکنانم و از دست دادن اعتماد به نفس‌شان وجود ندارد.

 

برانکو در خصوص نبود تماشاگران پرسپولیس در بازی فردا و تاثیرگذاری آن در عملکرد سرخپوشان گفت: قطعا غیبت آنها تاثیر دارد چرا که در طی فصل دیدید که آنها همیشه یار دوازدهم ما بودند و حتی زمانی که خوب هم نبودیم آنها ما را در سطح بالا حمایت کردند. حضور آنها کمک بزرگی برای ما بود اما غیبت آنها فقدان بزرگی است و کاری نمی‌شود کرد. 

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهارات منصوریان سرمربی استقلال که گفته بود پرسپولیس تیم دوم پایتخت است، افزود: خیلی تحت تاثیر حرف‌های او قرار گرفتم و او نگران این است که ما بدون تماشاگر هستیم. شاید آنقدر ناراحت است که حتی دیشب خوابش نبرده اما من برای استقلال و منصوریان که بهترین تیم دوم جدول ایران بودند بهترین آرزوها را دارم. آنها امروز و ما فردا به جز اینکه برای باشگاه خودمان بازی می‌کنیم معرف ایران هم هستیم و امروز من و بازیکنانم استقلال را تشویق می‌کنیم. 

 

برانکو درباره اینکه شایعه شده او به سرمربی العین امارات که کروات است، مشورت داده و این موضوع شاید باعث ناراحتی منصوریان شده، تصریح کرد: آنها هموطن من هستند و یک زمان همین‌ها بازیکنانم بودند اما من به آنها هیچ اطلاعاتی ندادم و حتی آنها را ندیدم. حتی می‌توانم بگویم رابطه خوبی با مامیچ و برادرم ندارم. 

 

ایوانکوویچ در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه لخویا بهترین خط حمله لیگ قطر را دارد و پرسپولیس هم دارای بهترین خط دفاع لیگ ایران است و این موضوع تقابل بهترین خط حمله با بهترین خط دفاع است و پیش‌بینی شما از بازی فردا چیست، افزود: یادم رفت که بگویم العربی بهترین گلزن لیگ قطر است و شنیدم که مصدوم است و به این بازی نمی‌رسد و شاید یک بازیکن اماراتی جایی بازی کند. اما آنها از نظر تیمی شرایط خوبی دارند و ما به این موضوع واقف هستیم. از طرفی من به تیمم اعتماد کامل دارم اما وقتی بحث دفاع کردن می‌شود، بهترین دفاع می‌شود باید بگویم اولین مدافع ما مهدی طارمی و مهاجمی است که کنارش بازی می‌کند. من فردا انتظار بازی زیبایی دارم و انتظار دارم که بازیکنان در حد وظایف خود عمل کنند و گل نخوریم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه طارمی مقابل خط دفاع مستحکم لخویا کار سختی دارد،‌ افزود: طارمی به این دلیل در نشست خبری حاضر شده است که آقای گل لیگ قهرمانان آسیا است و طبیعی است انتظارم این است که در این تقابل مهدی برنده شود اما اینکه می‌گویید کار سخت است، بله سخت است. لخویا بهترین خط دفاع و استوپرها را دارد. نمی‌خواهم اسم تک تک بازیکنان را بگویم و از آنها تعریف و تمجید کنم اما ما با الهلال که قهرمان عربستان بوده و الریان که پارسال قهرمان شده و الوحده که قهرمان جام حذفی شده بازی کرده‌ایم. ما هم کیفیت خودمان را داریم. 

 

سرمربی سرخپوشان پایتخت در پایان تصریح کرد: باز هم می‌گویم یک بار دیگر متاسفیم که هواداران در ورزشگاه حضور نخواهند داشت اما مطمئن هستم بازیکنانم جای یار دوازدهم را پر می‌کنند و هواداران از تلویزیون از دیدن این بازی لذت می‌برند.


 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter