در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

محمدرضا داورزنی

داورزنی:استعفای طاهری صحت ندارد/ ثبات از تاکیدات وزیر ورزش در باشگاه‌های سرخابی است

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: تمام تلاش مدیریت کلان ورزش ایران، کمک به ادامه شادکامی و نشاط اجتماعی مردم به‌خصوص بعد از انتخابات است.
داورزنی:استعفای طاهری صحت ندارد/ ثبات از تاکیدات وزیر ورزش در باشگاه‌های سرخابی است
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵ |
کد خبر : ۱۰۴۰۰ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: محمدرضا داورزنی با تقدیر از تلاش مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و با اشاره به توفیق دولت یازدهم در حمایت معنوی و کاهش تنش‌های این دو باشگاه مردمی اضافه کرد: همگان نتایج در خور توجه این دو تیم که موجب خرسندی هواداران پرشمار شده است در دو فصل گذشته مشاهده کردند و این مهم در سایه هماهنگی، حمایت و هم‌فکری وزیر، معاونت قهرمانی و مدیران استقلال و پرسپولیس رقم خورد.

 

داورزنی اضافه کرد: نظر دکتر سلطانی‌فر از ابتدای حضور خود در وزارت ورزش و جوانان، آرامش و ثبات و افزایش امید و نشاط است و خوشبختانه در این مدت کم‌ترین تنش را در ورزش ایران شاهد بوده‌ایم.

 

معاون قهرمانی و ورزش حرفه‌یی وزیر ورزش و جوانان با رد شایعات استعفای سرپرست باشگاه پرسپولیس و مداخله وزارت در امور فنی و داخلی این دو باشگاه از سوی معاونت قهرمانی و سایر بخش‌های وزارت‌خانه گفت: ثبات در مدیریت این دو باشگاه از تاکیدات سلطانی‌فر بوده و هست و این موضوع سیاست کلی وزارت‌خانه محسوب می‌شود ولی همان‌طور که قبلا هم اعلام کردیم ترمیم‌هایی در هیات مدیره دو باشگاه به دلیل درگذشت مرحوم پورحیدری، استعفای رییس هیات مدیره استقلال و استعفای زادمهر از هیات مدیره پرسپولیس خواهیم داشت.

 

داورزنی موفقیت‌های این دو تیم و به‌خصوص قهرمانی پرسپولیس را مرهون حمایت هواداران، رسانه‌ها و همت مدیران، بازیکنان و کادر فنی دو باشگاه دانست و گفت: نباید اجازه دهیم در این روزهایی که سراسر کشور در جشن ملی بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است برخی شایعات و اخبار کذب موجب سلب آرامش و نشاط مردم شود.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter