در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

محمود خوردبین

خوردبین: حق‌مان نبود محروم‌مان کنند؛ بعید نیست لابی قطری‌ها در کار باشد/مشکل بدهی ژوزه حل شده است

سرپرست پرسپولیس گفت: از لحاظ روحی و روانی بچه‌ها به هواداران فکر می‌کنند و معتقدم محرومیت هواداران، حق ما نبود.
خوردبین: حق‌مان نبود محروم‌مان کنند؛ بعید نیست لابی قطری‌ها در کار باشد/مشکل بدهی ژوزه حل شده است
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۰ |
کد خبر : ۱۰۴۰۱ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: محمود خوردبین درباره آخرین وضعیت سرخ‌پوشان گفت: خدا را شکر آماده ایم. فقط از لحاظ روحی و روانی بچه‌ها به هواداران فکر می‌کنند. حق‌مان نبود چنین کاری که به ما کردند. تیم آماده هست و خیالمان راحت است که کار را همین جا تمام کنیم. چراکه تمرینات این هفته مبنی بر حمله بوده و چون ما در خانه نیاز به گل‌های بیشتر در خانه داریم، روال کار در تمرینات حمله همین بوده است، ان‌شالله ۲ گل در بازی رفت بزنیم تا خیالمان برای صعود راحت شود.

 

وی افزود: فقط از لحاظ روحی و روانی نبود تماشاگران به تیم لطمه می‌زند چون تماشاگر به بازیکن فشار می‌آورد و او را تهییج می‌کند. عشق هوادار و بازیکن دوطرفه است و برند پرسپولیس همین هواداران هستند و به هرحال فکر می‌کنم دست‌هایی در کار بود که این کار اتفاق افتاد.

 

خوردبین درباره اینکه آیا با لابی قطری‌ها این اتفاق افتاده گفت: هیچ بعید نیست. اگر از قبل گفته بودند که جریمه می‌کنیم شاید می‌شد این طور فکر نکرد هرچند که چیز مهمی هم نبود و یک مقدار اتش بود که آنها بزرگ کردند.

 

سرپرست پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم می‌تواند منشا را جذب کند، گفت: صد در صد این اتفاق خواهد افتاد، البته اگر بحث بدهی باشد آن را پرداخت می‌کنیم و بازیکن را جذب خواهیم کرد. در این بین موضوع ژوزه با تلاش بخش حقوقی باشگاه که به سوئیس رفته حل شده است.

 

وی درباره شایعه بسته شدن پنجره پرسپولیس در نقل و انتقالات گفت: این موضوع صحت ندارد و اگر چنین چیزی بود از باشگاه به ما می‌گفتند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter