در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پندار خمارلو

با انرژی تماشاگران در بازی چهارشنبه، آماده بازی با الاهلی می‌شویم

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: تیم با تمام قوا خودش را برای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آماده می‌کند اما ناراحتی ما برای بازی با الاهلی این است که بار دیگر از حضور هواداران خود در این بازی محروم هستیم. با این وجود دیدار چهارشنبه فرصتی است که بچه ها برای لیگ قهرمانان از هواداران انرژی بگیرند.
با انرژی تماشاگران در بازی چهارشنبه، آماده بازی با الاهلی می‌شویم
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۵ |
کد خبر : ۱۰۵۰۷ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب:پندار خمارلو  افزود: اعضای تیم از یک سو و مسوولان باشگاه از سوی دیگر تلاش می‌کنند تا در سایه حمایت هواداران نتایج خوب فصل گذشته در سطح بالاتری در این فصل رقم زده شود. کادر فنی و بازیکنان با وجود مشکلاتی که وجود دارد با تمام قوا تلاش می کنند و مصمم به حضور پر قدرت در ادامه لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا و تکرار عنوان قهرمانی در لیگ برتر هستند، در آن طرف هم باشگاه به ویژه در بخش مالی راهکارهای گوناگونی را دنبال می‌کند تا ضمن جلوگیری از مواجهه پرسپولیس با مشکلات از ناحیه احکام بین‌المللی، نسبت به تأمین هزینه‌های جاری اقدام شود.

وی ادامه داد: در این شرایط مثل همیشه هواداران پرسپولیس باعث قوت قلب هستند و امیدواریم روز چهارشنبه نیز برای تشویق و حمایت همه جانبه تیم در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند. به طور قطع این بازی جدای از تاثیر داخلی آن، به جهت شرایط روحی و روانی تیم در بازی با الاهلی حائز اهمیت است و کسب یک نتیجه خوب با حضور و تشویق گسترده هواداران انرژی و انگیزه زیادی را به همه تیم تزریق خواهد کرد که در بازی با الاهلی به آن نیاز داریم.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره انجام یک میزبانی دیگر در خارج از مرزها و دور از تماشاگران خاطرنشان کرد: همانطور که بارها از سوی باشگاه، اعضای تیم، به ویژه آقای برانکو اعلام شده است، عدم حضور هواداران و تماشاگرانمان در بازی‌هایی که داریم بدترین اتفاق ممکن است. قطعاً انجام این بازی در ورزشگاه آزادی و در حالی که سکوها پر از هواداران پرسپولیس باشد ، لطف دیگری دارد و اصلاً قابل مقایسه نیست. متاسفانه این شرایط به ما تحمیل شده است و تنها کاری که برای این مقطع، امکان انجام آن وجود داشت، ایجاد ساماندهی برای حضور هوادارانی است که قصد دارند و می‌توانند در مسقط تیم خودشان را همراهی کنند.حضور آنها واقعاً برای تیم مغتنم خواهد بود و این نیز توسط کانون هواداران انجام و با تور و پرواز چارتر در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه در این بازی میزبان هستیم قطعاً مشکلی برای تهیه بلیت بازی نیز وجود نخواهد داشت. بدیهی است در مسقط محدودیتی هم برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه وجود ندارد و ما همین جا از هواداران خود دعوت می کنیم تا با امکانات و شرایطی که کانون هواداران باشگاه تدارک دیده در صورت امکان تیم محبوب خود را تنها نگذارند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter