در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سرپرست باشگاه پرسپولیس: پیگیری وزیر ورزش واگذاری ورزشگاه به سرخ آبی ها را تسریع کرد

پرسپولیس کلاب :علی اکبر طاهری تصریح کرد: موضوع در اختیار گرفتن ورزشگاهی علاوه  بر درفشی فر از ابتدای حضورم در باشگاه پرسپولیس مطرح شد و به این منظور چند مرتبه از این دو ورزشگاه دیدن کردم

 

وی افزود: در جریان ملاقاتی که با وزیر ورزش داشتیم، ایشان قول حمایت دادند تا پروسه واگذاری ورزشگاه به سرخابی ها انجام شود.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس: پیگیری وزیر ورزش واگذاری ورزشگاه به سرخ آبی ها را تسریع کرد
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۶ |
کد خبر : ۴۰۹۸ |
مصاحبه ها


طاهری ادامه داد: محمود گودرزی با حضور در شورای شهر برای عملی شدن مساله فوق توضیحات کاملی ارائه کردند که در این میان باید از حسن نظر و تصمیم شورای شهر و شهردار تهران، تشکر ویژه ای داشته باشم، چراکه این اتفاق بسیار با ارزش است.
سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: با این ورزشگاهی که در اختیار پرسپولیس قرار داده شده است، بر پتانسیل ها افزوده خواهد شد و تلاش خواهیم کرد در مسیر پیشرفت بیشتر پرسپولیس و ارائه خدمات بیشتر و تقویت زیر ساخت های فوتبال حرکت کنیم.
وی تصریح کرد:در باشگاه پرسپولیس و در جلسات هیأت مدیره تاکید بسیاری روی تقویت تیم های پایه به عنوان بستری فنی برای آینده باشگاه وجود دارد. پرسپولیس با توجه به انبوه هوادارانش ظرفیت های زیادی دارد که به ظهور رساندن آنها، هم باعث رونق فوتبال و هم باعث شور و نشاط اجتماعی در سراسر کشور و بویژه در تهران خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter