در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رویانیان: نگران مسی نباشید؛او در آکادمی کیا است / انشاالله سوشا برگردد

پرسپولیس کلاب : مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: از مهدی مهدوی کیا تشکر می کنم  که نوابغی چون امیرحسین حاجی زاده رادر آکادمی اش پرورش می دهد.

محمد رویانیان ، درباره فوت رضا احدی پیشکسوت باشگاه استقلال و فوتبال ایران اظهار داشت: وقتی این خبر را شنیدم بسیار ناراحت شدم. آشنایی نزدیکی با ایشان نداشتم اما شنیده ام که بسیار بااخلاق بودند. خدا به خانواده احدی صبر بدهد. متاسفانه به دلیل اینکه دیروز بیماری را به مازندران بردم و مشغول رفع مشکل او بودم نتوانستم در مراسم رضا احدی شرکت کنم اما اگر قسمت باشد و سعاد داشته باشم جمعه درمراسم ختمش شرکت خواهم کرد.

 رویانیان: نگران مسی نباشید؛او در آکادمی کیا است / انشاالله سوشا برگردد
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۹ |
کد خبر : ۴۱۲۶ |
مصاحبه ها

وی در پاسخ به این سوال که از امیرحسین حاجی زاده کودک 10 ساله ای که به مسی ایران معروف شده بود و در زمان او با پرسپولیس قرارداد بسته بود خبر دارد یا خیر، اذعان داشت: ابتدا باید بگویم بسیار متاسفم که در اواخر حضورم به عنوان مدیرعامل پرسپولیس به علت مشغله کاری فراوان نتوانستم کاری برای این کودک با استعداد انجام دهم. آرزو داشتم او تحت پوشش پرسپولیس پرورش پیدا کند و به موفقیت برسد. چند وقت پیش که علی دوستی مهر و مهدی مهدوی کیا را دیدم متوجه شدم او جذب آکادمی کیا شده است و بسیار خوشحال شدم که او سرحال تمرینات خود را انجام می دهد. بابت همین قضیه از مهدی مهدوی کیا تشکر می کنم. او با آکادمی اش چند نابغه فوتبالی که شناسایی شده بودند را پیش خودش آورده و آنها را آموزش می دهد.

مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره علت انصرافش از انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از ابتدا هم به اصرار دوستان حاضر به ثبت نام شدم. فقط می خواستم تا یک مرحله ای ورود کنم. برای من بهتر است تا به عنوان یک سرباز آماده خدمت باشم. اما در حوزه کاری ام در مدیریت جهادی. الحمدلله نماینده های خوبی هم ثبت نام کردند و فرقی نداشت که من حضور داشته باشم یا خیر.

وی درباره پیشنهاد علی فتح الله زاده مبنی بر اینکه اگر رئیس فدراسیون شود محمد رویانیان را نزد خودش می آورد بیان داشت: اول اجازه دهید رئیس فدراسیون شود بعد کری بخواند. من فتح الله زاده را دوست دارم فقط همین.

رئیس سابق راهنمایی و رانندگی درباره اطلاعش از آخرین وضعیت پرسپولیس افزود: خدا را شکر وضع پرسپولیس خوب است. امیدوارم موفق باشند و با همین روند در نیم فصل دوم به کار خودشان ادامه دهند و در پایان فصل با کسب جام هواداران را خوشحال کنند.

رویانیان در پایان درباره وضعیت سوشا مکانی گفت: پیگیری های لازم را کرده ام و سعی خواهیم کرد مشکل او را برطرف کنیم. اما مسئولان باشگاه پرسپولیس هم باید حمایت لازم را انجام دهند. سوشا جوان خوبی است. هر انسانی ممکن است خطا کند اما یک خطا نباید منجر به نابودی آن فرد شود. باشگاه باید از او حمایت لازم را به عمل می آورد و یکی از وظایف باشگاه همین است که باید از سرمایه های خود دفاع کند. انشاالله مکانی دوباره به جامعه فوتبال بازگردد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter