در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو: لوبانف نشان داد که می‌تواند تیم را تقویت کند/ روز به روز بهتر می‌شویم

پرسپولیس کلاب:  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که تیمش روز به روز بهتر عمل می‌کند.

 

 برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل سایپا در جام شهدا گفت: قبل از هر چیز مایل هستم که بگویم خوشحالم و افتخار می‌کنم که در جام شهدا شرکت می‌کنیم. از این طریق باید مقام شهدا را ارج بنهیم که ضامن آرامش این مردم شدند تا بیایند و بازی را ببینند. برای تیم من هم خیلی خوب بود، روز به روز بهتر می‌شویم و این بازی هم به نوعی یک بازی تدارکاتی برای ما بود.

 برانکو: لوبانف نشان داد که می‌تواند تیم را تقویت کند/ روز به روز بهتر می‌شویم
جمعه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۸ |
کد خبر : ۴۱۷۷ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: این بازی برای هر دو تیم بسیار مفید بود، به‌ویژه در ادامه فصل و قبل از بازی با سپاهان می‌تواند به ما کمک زیادی کند. در مجموع هر دو تیم استفاده لازم را از این بازی بردند.

برانکو عنوان کرد: در زمان‌هایی از بازی ما خیلی خوب بازی کردیم و در دقایقی نیز نتوانستیم به خوبی بازی را کنترل کنیم که باید بیشتر کار کنیم. به بازیکنانم بابت این برد تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس  در خصوص عملکرد لوبانف در این دیدار اظهار داشت: لوبانف دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان است و با وجود اینکه فقط با ما یک جلسه تمرین کرد، اما خیلی خوب توانست خودش را با تیم تطبیق دهد.

برانکو در مورد اهداف تیم پرسپولیس در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر گفت: طبیعی است که ما مانند سایر تیم‌های مدعی از هدف اصلی خود که کسب مقام قهرمانی است انصراف نخواهیم داد و در کنار سایر تیم‌های مدعی برای رسیدن به این هدف نهایت تلاش خود را می‌کنیم. در این بین تیم‌هایی نیز هستند مانند تراکتورسازی که به شکل مشخصی قوی‌تر شده‌اند، مطمئن باشید در ادامه فصل بازی‌های لیگ بسیار جذاب‌تر خواهد شد.

برانکو در نشست خبری یادآور شد: هدف از برگزاری جام شهدا ارج نهادن به قهرمانان این کشور است که جام خود را برای حفظ وطن گذاشتند و این کمترین کاری است که ما انجام دادیم.

وی افزود: از نظر ورزشی این بازی‌ها برای ما بسیار مهم است، چون قبل از نیم فصل دوم است. در این جام چهار تیم قدرتمند لیگ شرکت کردند که در لیگ هم رقیبان ما هستند. باز هم تأکید می‌کنم، این تورنمنت برای ما پر اهمیت است و به همین دلیل به بازیکنانم به دلیل بردی که به دست آوردند، تبریک می‌گویم.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: با یک تیم قوی به اسم سایپا بازی کردیم و بازیکنانم توانستند قوی ظاهر شوند. البته در برخی دقایق بازی ضعف‌هایی داشتیم که می‌توانیم ضعف‌های خود را در اینگونه بازی‌ها ببینیم و برطرف کنیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و با وجود تدارکاتی بودن این بازی و جام،‌ اما هر بردی انگیزه را زیاد می‌کند و پراهمیت است. این مسئله خصوصیت برنده بودن را در تیم ما تقویت می‌کند.

برانکو درباره عملکرد دروازه‌بان جدید تیمش گفت: لوبانف نشان داد که می‌تواند تیم را تقویت کند، هرچند او زمان زیادی با ما نبوده است. بازیکن دیگر ما، آینه‌چی هم فقط چند تمرین ما بوده و می‌تواند با تمرین بیشتر خودش را با تیم تطبیق بدهد. من او را قبول دارم و می‌دانم به زودی او در چرخه بازیکنان خوب ما قرار می‌گیرد.

وی درباره ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان و اینکه آنها در میکسدزون به کنایه اعلام کردند سؤالات باید با طاهری هماهمگ شود، گفت: اگر قرار است با بازیکنان مصاحبه شود، باید با روابط عمومی هماهنگ شود. مشخصاً بعد از بازی هم بازیکنان عجله دارند و می‌خواهند زودتر به خانه بروند. ضمن اینکه مثل سابق مصاحبه‌ها نیاز به هماهنگی دارد و شاید میکسدزون هماهنگ نشده بود که بازیکنان مصاحبه کنند. بازیکنان مصاحبه‌های شخصی خود را باید با باشگاه هماهنگ کنند. همه جای دنیا این وضعیت وجود دارد و بازیکنان یا مصاحبه می‌کنند یا نمی‌کنند، اما بازهم تأکید می‌کنم میکسدزون هماهنگ نشده بود تا بازیکنان ما مصاحبه کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter