در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کلانی:چرا نباید ورزشگاهی به نام همایون بهزادی داشته باشیم؟

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: برای من سوال است که چرا هیچ یک از ورزشگاه های فوتبال به نام فوتبالیست های سرشناس نیست و چرا نباید ورزشگاهی با نام بهزادی داشته باشیم.

حسین  کلانی درباره درگذشت همایون بهزادی اظهار داشت: همایون بهزادی اسطوره ای است که دیگر نظیرش را نخواهیم داشت. این یک واقعیت عیان است. ما بازیکنان بزرگ زیادی داشته ایم که اکنون در جمع ما نیستند. اما مانند بهزادی ها واقعا انگشت شمارند. حال برای من این سوال وجود دارد که چرا هیچ یک از ورزشگاه های فوتبال به نام هیچ یک از این چهره های شاخص فوتبال نیست. به همین مناسبت فکر کردم حال که چنین اتفاق ناگواری روی داده است چرا نباید ورزشگاهی با نام همایون بهزادی داشته باشیم. این اتفاق می تواند در مورد همین استادیومی که قرار است به پرسپولیس واگذار شود روی دهد.

 کلانی:چرا نباید ورزشگاهی به نام همایون بهزادی داشته باشیم؟
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۴ |
کد خبر : ۴۲۷۳ |
مصاحبه ها

وی افزود:باشگاه پرسپولیس متعلق به مردم است. شهرداری هم برای مردم کار می کند و مردم هم از چنین مساله ای استقبال می کنند و به نظرم رسید حالا که شهرداری لطف می کند و چنین حرکتی انجام می دهد می توان روی این مساله هم فکر کرد. البته این موضوع صرفا نظر من است. اما وقتی آن را در میان دوستان فوتبالی خودم مطرح کردم از آن استقبال کردند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter