در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

عبدی: از اضافه وزن دروازه بان ازبک بی خبرم/مجبور بودیم سوشا را کنار بگذاریم

پرسپولیس کلاب : سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت:اگر واقعا کسی از مسئولان آکادمی پرسپولیس قولی به این بازیکنان داده باید آنها را عملی کند اما قطعا این راهش نیست که تمرینات را ترک کنند تا تیم وارد بحران شود.

حسین عبدی در رابطه با خبر اعتصاب دروازه بانان تیم فوتبال امید پرسپولیس اظهار داشت: من از طریق کادر فنی این تیم در جریان این موضوع قرار گرفتم. اما به آنها هم گفتم بهتر است این موضوع را با مسئولان تیم های پایه پرسپولیس در میان بگذارند. من اصلا نمی دانم مشکل این سه نفر چیست که تصمیم گرفتند تمرینات را ترک کنند اما قطعا برخوردهای لازم از طرف باشگاه با این بی انضباطی ها انجام می شود.

 عبدی: از اضافه وزن دروازه بان ازبک بی خبرم/مجبور بودیم سوشا را کنار بگذاریم
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۳ |
کد خبر : ۴۲۸۵ |
مصاحبه ها

وی همچنین درباره اینکه این سه نفر ادعا کردند مسئولان باشگاه قول داده اند آنها را به تیم بزرگسالان پرسپولیس ببرند عنوان کرد: چنین چیزی نیست. از مسئولان باشگاه کسی چنین قولی به کسی نمی دهد چون تصمیم گیرنده نهایی درباره مسائل فنی سرمربی است. با این حال اگر واقعا کسی از مسئولان آکادمی پرسپولیس قولی به این بازیکنان داده باید آنها را عملی کند اما قطعا این راهش نیست که تمرینات را ترک کنند تا تیم وارد بحران شود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت مالی این باشگاه تصریح کرد: خدا را شکر با تلاشی که مسئولان باشگاه انجام می دهند وضعیت از گذشته بهتر است. ما بارها گفته ایم سعی می کنیم به تعهداتی که نسبت به بازیکنان داریم جامه عمل بپوشانیم. در هفته های اخیر یکی از مواردی که اتفاق افتاد و بازتاب مثبتی داشت پرداخت مطالبات هادی نوروزی بود. این اتفاق پس از ماه ها پیگیری اعضای هیات مدیره انجام شد و خوشحالم توانستیم کمک کوچکی به خانواده این مرحوم انجام دهیم.

وی در خصوص برگزاری مراسم تشییع همایون بهزادی گفت: این اتفاق، تمام اهالی فوتبال و ورزش را غمگین کرد و امیدوارم از این شاهد اتفاقات بهتری در ورزش باشیم. به هر حال کوچکترین کار از سوی باشگاه پرسپولیس تقبل هزینه های این مراسم بود.

عبدی درباره آخرین وضعیت سوشا مکانی برای بازگشت به پرسپولیس خاطرنشان کرد: من هفته گذشته در ایران نبودم و خیلی درباره این پرونده اطلاعات ندارم اما فکر نمی کنم خبر جدیدی از سوی دستگاه قضایی به دست ما رسیده باشد. همان طور که قبلا گفتم تا زمانی که سوشا فقط در این پرونده متهم است ما از او حمایت می کنیم. ممکن است خیلی از افرادی که در جامعه زندگی می کنند اتهاماتی را نسبت به خود ببینند اما دادگاهی وجود دارد که می تواند در این باره تصمیم گیری کند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود دوری یک ماهه مکانی باشگاه اجازه نمی دهد او در تمرینات پرسپولیس شرکت کند، بیان داشت: همه می دانیم اتفاقی که برای مکانی رخ داده از داخل باشگاه پرسپولیس نبوده است. یعنی نه در تمرینات و نه پیرامون تیم مشکلی وجود نداشته که کار مکانی را به دادگاه کشاند. به همین دلیل گاهی اوقات مسائل حقوقی به شخصیت حقیقی افراد هم ضربه می زند. برای سوشا نیز الان این اتفاق افتاده و ما مجبوریم تصمیم بگیریم تا به باشگاه پرسپولیس ضربه نخورد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پایان در واکنش به اینکه برخی رسانه ها اعلام کرده اند دروازه بان جدید این تیم دارای اضافه وزن است و به همین دلیل خواسته های کادر فنی را نتوانسته پیاده کند، گفت: در نقل و انتقالات ما طبق تصمیمات کادر فنی پیش رفتیم و الان هم من نمی توانم نظری درباره اضافه وزن و موضوعات دیگر پیرامون این دروازه بان ازبک بدهم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter