در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

این وقفه به نفع ما و به ضرر پرسپولیس شد/نفت را خوب می شناسیم

پرسپولیس کلاب : مربی تیم سیاه جامگان گفت: وقفه ای که در لیگ افتاد به ضرر تیم هایی  مثل نفت و پرسپولیس شد.

 

رضا شاهرودی درباره آخرین وضعیت تیم سیاه جامگان اظهار داشت: اردوی مطلوبی در ترکیه داشتیم و به آن چیزی که پیش از آن در نظر داشتیم رسیدیم. تیم صبح و عصر در ترکیه تمرین می کرد و چهار بازی تدارکاتی انجام داد تا هماهنگی خوبی بین بازیکنان جدید و قدیم به وجود بیاید. همچنین کادر فنی هم تاکتیک های مورد نظرش را در این چند بازی امتحان کرد. 

این وقفه به نفع ما و به ضرر پرسپولیس شد/نفت را خوب می شناسیم
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۴ |
کد خبر : ۴۳۱۱ |
مصاحبه ها

وی درباره تفاوت دیدار دور رفت سیاه جامگان مقابل نفت با تیمی که جمعه هفته جاری باید به مصاف آن بروند توضیح داد: قطعا این تیم با تیمی که ابتدای فصل درگیر مسابقات آسیایی بود متفاوت است. اما باید بگویم وقفه ای که در لیگ اتفاق افتاد برای تیم هایی مثل نفت و پرسپولیس بد بود. نفت آخرین بازی صبا را شکست داد. پرسپولیس هم استقلال خوزستان. قطعا اگر لیگ تعطیل نمی شد کار برای حریفان بعدی آنها دشوار می شد. 

مربی سیاه جامگان اضافه کرد: در نقطه مقابل این تعطیلی به سود تیم هایی مثل ما شد که توانستیم با یارگیری و کنار گذاشتن بازیکنانی که به کار تیم نمی آمدند فرصت خوبی به دست بیاوریم که تمرینات مناسب برای ادامه لیگ را انجام دهیم.

شاهرودی همچنین در این باره که چه برنامه ای برای رویارویی مقابل نفت تهران دارند خاطرنشان کرد: روی نقاط ضعف تیم نفت کار کرده ایم و همه نفرات تیم می دانند که قرار است جمعه چه کار کنند تا نتیجه بازی دور رفت تکرار شود. ما برای برد به تهران می آییم و می خواهیم در دور برگشت یک تیم متحول شده را به لیگ معرفی کنیم. 

وی درباره بازیکنان جدید این تیم گفت: علی عسگر، میلاد نوری و خارجی ها همه بازیکنان پخته و باتجربه ای هستند که به خوبی خواسته های فرهاد کاظمی را درک می کنند. در تمرینات که از آنها رضایت کامل داشتیم. امیدوارم در لیگ هم این مساله تکرار شود.

پیشکسوت درباره شکست شب گذشته این تیم مقابل صبا بیان داشت: بازی دوستانه بود و ارزش چندانی نداشت. انشاالله پرسپولیس در لیگ برتر این باخت را جبران می کند. چون استحقاقش را دارد. خبر دارم که پرسپولیس هم از تعطیلات به خوبی استفاده کرده است.

دفاع اسبق پرسپولیس درباره برد تیم صبا و تغییراتی که در این تیم با حضور علی دایی به وجود آمده گفت: نمی توان به این زودی پیش بینی کرد که چه تیمی خوب شده و چه تیمی نشده. در نیم فصل دوم فشار رقابت ها بالا می رود و آن وقت است که عیار تیم ها مشخص خواهد شد.

شاهرودی در پایان در این باره که برای خط حمله تیم نفت تهران چه اقداماتی صورت گرفته گفت: مطهری، امیری و همه بازیکنان تیم نفت را به خوبی می شناسیم و برای لحظه لحظه این بازی برنامه داریم. قطعا  از این بابت مشکلی برای دیدار با نفت تهران نداریم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter