در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش پرسپولیس به غیبت بازیکنان درختم بهزادی/کسی را زوری مسجد نمی بریم

پرسپولیس کلاب : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت:آن روزی که همه  بازیکنان در مراسم تشییع حاضر شدند، مگر کسی از باشگاه تعریف کرد؟

 

پندار خمارلو  در واکنش به انتقاد برخی پیشکسوتان مبنی بر چرایی عدم حضور بازیکنان پرسپولیس در مراسم ترحیم همایون بهزادی اظهار داشت: مراسم ختم بوده و از نظر ما هر کسی که دوست داشته باید در آن شرکت می کرد. البته در مراسم تشییع پیکر همایون بهزادی تمام بازیکنان حتی بازیکنان خارجی پرسپولیس هم حضور داشتند و روز ختم هم نمی توانستیم کسی را زورکی به مسجد ببریم.

واکنش پرسپولیس به غیبت بازیکنان درختم بهزادی/کسی را زوری مسجد نمی بریم
جمعه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۹ |
کد خبر : ۴۳۳۷ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: دیدیم که محسن بنگر به مراسم ختم آمد و صفا و معرفتش را نشان داد. آدم ها یکسری مسائل شخصی دارند که مربوط به خودشان است و نمی توانیم در آن دخالت کنیم. مثلا من همواره اگر اتفاقی برای یکی از پیشکسوتان فوتبال بیفتد، دوست دارم کمک کنم و در تمام مراسم های ترحیم نیز شرکت کردم. البته من هم می گویم بازیکنان اگر به مسجد می آمدند، بهتر بود اما حالا که نیامدند، نمی توانیم آنها را تنبیه کنیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه چرا این باشگاه هماهنگی برای حضور بازیکنان در ختم انجام نداده، تصریح کرد: همه به دنبال انتقاد هستند و این روزها کمتر فرد یا رسانه ای پیدا می شود که کارهای مثبت را هم ببیند. آن روزی که همه بازیکنان در مراسم تشییع حاضر شدند، مگر کسی از باشگاه تعریف کرد؟ کلا کسی وجه مثبت کارهای باشگاه را نمی بیند و اکثرا به دنبال انتقاد هستند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter