در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بهزادی: پدرم دوست نداشت برای پرسپولیس حاشیه درست شود/ از بنگر تشکر می کنم

پرسپولیس کلاب : فرزند همایون بهزادی گفت: از بنگر که در مراسم ترحیم شرکت کرد تشکر ویژه دارم دارم و امیدوارم که پرسپولیس سربلند و موفق باشد.

علی بهزادی، فرزند مرحوم همایون بهزادی درباره برگزاری مراسم تشییع و ترحیم پدرش اظهار داشت: حضور 10 هزار نفری مردم در مراسم تشییع و حضور گسترده آنها در مراسم ترحیم و همچنین حضور همه اهالی فوتبال و پیشکسوتان گرانقدر برای ما تسلی خاطر بود و دست همه مردم و پیشکسوتان را می بوسیم و از همه آنها سپاسگزاریم. از آقای بنگر به عنوان بازیکن تیم که در مراسم ترحیم شرکت کرده و حرمت پدرم را پاس داشته اند تشکر ویژه دارم.

 بهزادی: پدرم دوست نداشت برای پرسپولیس حاشیه درست شود/ از بنگر تشکر می کنم
شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۲ |
کد خبر : ۴۳۵۲ |
مصاحبه ها

وی درباره حضور بازیکنان پرسپولیس در مراسم تولد محسن مسلمان ساعتی پس از مراسم ترحیم همایون بهزادی عنوان کرد: نمی خواهم درباره این مسائل صحبت کنم. همه بازیکنان در مراسم تشییع شرکت کردند و به هر حال ما از آنها تشکر می کنیم و قطعا با شناختی که از روحیات پدرم دارم ایشان دوست ندارند حاشیه ایجاد شود و همیشه دوستدار تیم پرسپولیس بوده و خواهان سربلندی فوتبال ایران و تیم محبوب پرسپولیس بوده اند. پدرم در بحرانی ترین شرایط و در هر حالتی از تیم حمایت می کردند و هرگز اهل انتقاد کردن و ایجاد حاشیه نبودند و حالا نیز قطعا نتایج خوب پرسپولیس موجب شادی روح ایشان خواهد شد.

 علی بهزادی در پایان گفت: از زمانی که پدرم فوت کرد تا زمان مراسم ترحیم آقای پروین به اتفاق همسرشان و دخترشان هر روز به ما سر می زدند و زحمات زیادی کشیدند. همچنین آقایان جعفر کاشانی، محمد زادمهر، حسین کلانی و حمید جاسمیان و برخی دیگر از همبازیان پدرم طی این مدت یک لحظه ما را تنها نگذاشته و دلسوزانه در پی مراسم هرچه باشکوهتر برای پدرمان و دوست خوب خودشان بودند. جا دارد علاوه بر تشکر از همه آنهایی که به طرق مختلف با ما ابراز همدردی کرده اند تشکر ویژه ای از این بزرگان و پیشکسوتان گرانقدر داشته باشم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter