در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوشحال می شوم طارمی رکوردم را بزند/برانکوقهرمان شود،بعدبه تمدید فکرکند

پرسپولیس  کلاب : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس  حتی اگر کار مهمی هم داشتند باید آن روز به ختم می آمدند و بعد به سراغ کارشان می رفتند.

 

فرشاد پیوس که در اظهارات اخیر مهدی طارمی بارها مورد تمجید آقای گل فعلی لیگ برتر قرار گرفته در ادامه درباره عکسی که از خود در کنار این بازیکن و همچنین شرایط پرسپولیس و مسائل پیرامون این تیم صحبت هایی را  انجام داد.

خوشحال می شوم طارمی رکوردم را بزند/برانکوقهرمان شود،بعدبه تمدید فکرکند
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۵ |
کد خبر : ۴۳۶۹ |
مصاحبه ها

طارمی از من مشورت می گیرد

پیوس در ابتدا درباره عکسی که از او در کنار طارمی و محمدخانی در شبکه های اجتماعی منتشر شده اظهار داشت: موضوع خاصی نبود. ما در یک جمعی با یکدیگر ملاقات کردیم و عکسی هم به یادگار گرفتیم. طارمی همواره از من چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری مشورت گرفته و این بار هم سعی کردم صحبت هایی با او انجام دهم که به دردش بخورد. البته او در پایان ملاقات مان به من گفت که می خواهد از این پس بیشتر با من در تماس باشد تا به او مشورت بدهم.

گفتم دنبال گل های دوم و سوم باش

وی در پاسخ به این سوال که صحبت دیگری هم در این ملاقات میان او و طارمی مطرح شده یا خیر، عنوان کرد: بله. من به مهدی گفتم شک نکن که این فصل آقای گل می شوی. البته به این بازیکن توصیه کردم طوری کار کند که سال های سال آقای گل لیگ برتر شود. کمی از تجربیات خودم برایش گفتم چون در پستی بازی می کند که من هم بازی می کردم. به او گفتم باید بعد از اینکه یک گل به تیم حریف می زند دنبال گل های دوم و سوم هم باشد. دقیقا کاری بود که من هم در دوران خودم انجام می دادم.

خوشحال می شوم طارمی رکوردم را بزند

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه فکر می کند طارمی می تواند روزی به رکورد گل های زده او در پرسپولیس برسد تصریح کرد: دقیقا تعداد گل هایی که خودم به ثمر رسانده ام را نمی دانم اما می دانم که خیلی بیشتر از تعداد گل هایی است که طارمی به ثمر رسانده. با این حال امیدوارم روزی رکورد مرا بزند. اتفاقا خوشحال می شوم چون مهدی لیاقتش را دارد و پسر خوبی است.

الان وقتش نیست از پرسپولیس جدا شود

وی درباره اینکه در هفته های اخیر بارها پیشنهاداتی برای پیوستن طارمی به تیم های خارجی مطرح شده گفت: طارمی در این شرایط نباید به جدایی از پرسپولیس فکر کند. این شایعات او را از پرسپولیس دور می کند و تمرکز را از این بازیکن می گیرد. به نظرم مهدی باید تا پایان فصل فکر و ذکرش موفقیت پرسپولیس باشد و بعد از آن هم اگر می خواهد لژیونر شود سعی کند به آلمان برود. این موضوع را به خودش هم گفتم که لژیونر شدن در آلمان خیلی بهتر از کشورهای دیگر است.

بازیکنان هم به درد پیشکسوتان دچار می شوند

پیوس درباره انتقاداتی که بازیکنان پرسپولیس بابت عدم حضور در مراسم ترحیم همایون بهزادی و شرکت در جشن تولد محسن مسلمان می شود بیان داشت:  این شتری است که در خانه هر کسی می خوابد. پس بازیکنان پرسپولیس اگر این روزها به پیشکسوتان خود اهمیت ندهند چند سال دیگر خودشان به چنین دردی دچار خواهند شد. بازیکنان تیم بزرگی مثل پرسپولیس باید یاد بگیرند که در چنین مواقعی حضور در مراسم ختم و عزاداری خیلی مهم تر از شرکت در یک جشن تولد است. حتی اگر کار مهمی هم داشتند باید آن روز به ختم می آمدند و بعد به سراغ کارشان می رفتند.

در بدترین شرایط هم عکس می انداختیم

وی در واکنش به اینکه مهدی طارمی اعلام کرده اگر بازیکنان در مراسم ختم حاضر می شدند مردم برای گرفتن سلفی آویزان آنها می شدند اذعان داشت: مردم هم دل دارند. یکسری از این افراد به عشق پرسپولیس تمام کشور را سفر می کنند تا تیم محبوب شان پیروز شود. یک عکس گرفتن ساده آن قدر زحمتی برای بازیکنان ندارد. شخصا برای خودم بارها اتفاق افتاده که اعصاب درستی نداشتم اما به درخواست مردم برای گرفتن عکس پاسخ رد ندادم. ما وظیفه خود می دانیم که پاسخ محبت مردمی که سال ها در استادیوم حمایت مان کردند را بدهیم.

از این سپاهان باید ترسید

پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار سرخپوشان مقابل سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر اظهار داشت: سپاهان تیم خوبی است و به نظرم با بازیکنان جدیدی که جذب کرده با آن تیم قبل از تعطیلات کاملا فرق دارد. آنها بازی ها و اردوهای تدارکاتی خیلی خوبی در این مدت داشتند و هدفشان این است که هرچه زودتر به صدر جدول نزدیک شوند. از این سپاهان باید ترسید چون چند بازیکن خوب به ترکیبش اضافه کرده و البته جدا از این موضوع تیم پرقدرت و ریشه داری است. پرسپولیس هم وضعیت خوبی دارد و اگر مثل قبل تعطیلات هماهنگ عمل کند می تواند پیروز شود. تنها نقطه ضعف پرسپولیس درون دروازه است. همچنان وضعیت دروازه بان پرسپولیس مبهم است و به نظر نمی رسد دروازه بان ازبک نیز با چند بازی بتواند در ترکیب تیم جا بیفتد.

برانکو تیم را قهرمان کند، بعد پیشنهاد تمدید بدهد

وی در پایان در رابطه با اینکه برانکو اعلام کرده برای تمدید قرارداد تا پایان فصل منتظر پرسپولیس نمی ماند، گفت: برانکو باید دنبال این باشد که پرسپولیس را در این فصل قهرمان کند و بعد به فکر تمدید قرارداد باشد. تا پایان فصل ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد و اصلا معلوم نیست مدیران فعلی سر کار باشند یا خیر. تمام تمرکز این مربی باید روی بازی های پرسپولیس باشد و اصلا حرفه ای نیست که از الان برای مدیران باشگاه شرط بگذارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • آقای پیوس از کی تا حالا واسه تمدید مربی صبر میکنن تیم قهرمان بشه؟ تمام باشگاههای درست و حسابیه دنیا وقتی تیمشون با یه مربی خوب جلو میره و پیشرفت میکنه باهاش تمدید میکنن تا بتونن نتیجه بگیرن.

    حدود 2 سال قبل
  • آقای پیوس از کی تا حالا واسه تمدید مربی صبر میکنن تیم قهرمان بشه؟ تمام باشگاههای درست و حسابیه دنیا وقتی تیمشون با یه مربی خوب جلو میره و پیشرفت میکنه باهاش تمدید میکنن تا بتونن نتیجه بگیرن.

    حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter