در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

قنبرپور: خودمان را برای جمع کردن امتیازات آماده کرده‌ایم/ لوبانف از شرایط مسابقه دور بود

پرسپولیس کلاب: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم یک دستی شده است. نه درون دروازه و نه در جناح چپ مشکلی نداریم، خودمان را برای جمع کردن امتیازات آماده کرده‌ایم.

 

مصطفی قنبرپور  گفت: تیم در شرایط خوبی به سر می‌برد. تمرینات خوبی داشتیم و حضور در جام شهدا هم مکمل برنامه‌های آماده سازی ما شد. این بازی‌ها فرصتی برای برگشتن تیم به شرایط مسابقه بود و همچنین نقاط ضعف و قوت بررسی شد و بازیکنان جدید، محک خوردند.

 قنبرپور: خودمان را برای جمع کردن امتیازات آماده کرده‌ایم/ لوبانف از شرایط مسابقه دور بود
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۳ |
کد خبر : ۴۳۷۸ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: بازی مهمی پیش رو داریم. سپاهان از قطب‌های فوتبال ایران است و مهره‌های خوبی در اختیار دارد. می‌دانیم که بازی ساده‌ای نخواهد بود و برای ما یک دیدار شش امتیازی است. از سوی دیگر پرسپولیس هم فقط خود را برای پیروزی آماده کرده است. با هماهنگی نظم و انضباط تیمی، همدلی و هم سویی که در بچه‌ها وجود دارد و استفاده از شرایط میزبانی و حمایت هواداران خودمان، امیدواریم که در جریان ارائه یک تفکر منطقی، پیروزی در این بازی و سه امتیاز آن را به دست بیاوریم.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شرایط دروازه‌بان‌های تیم، به ویژه لوبانف چگونه است، خاطرنشان کرد: به طور قطع آنچه در نیم فصل دوم برای ما دغدغه نخواهد بود، بحث دروازه‌بانی است. دو دروازه‌بان باتجربه و ملی‌پوش و دو دروازه‌بان جویای نام داریم. طبعا لوبانف با توجه به تعطیلی مسابقات ازبکستان از شرایط مسابقه دور بود ولی تجربه لازم را دارد و باید دید در نهایت تصمیم سرمربی چه خواهد بود.

قنبرپور همچنین درباره آسیب‌دیدگی محمد انصاری تصریح کرد: او بازیکن ارزشمندی است ولی ما بازیکنان عالی متعددی داریم. انگیزه زیادی هم وجود دارد. مشکلی از این بابت نیست. انصاری فعلا تحت نظر کادر پزشکی کار می‌کند ولی ما بابک حاتمی و حیدریه را داریم. پرسپولیس الان تیم یکدستی است و ما مشکلی از بابت این مسائل نداریم و خودمان را برای گرفتن امتیازات آماده کرده‌ایم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter