در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ایوانکوویچ: متاسفم که نتوانستیم شادی هواداران را تکمیل کنیم

پرسپولیس کلاب :  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار تیمش برابر سپاهان گفت: از اینکه نتوانستیم شادی هواداران را تکمیل کنیم متاسف هستم.

 

برانکو ایوانکوویچ پس از دیدار عصر امروز سه شنبه تیمش برابر سپاهان ضمن بیان این مطلب افزود: به هر دو تیم بابت بازی جنگنده ای که داشتند تبریک می گویم و برای پیروز شدن تلاش کردند. بیشتر از همه از هواداران تشکر می کنم. آنها تیم ما را 95 دقیقه تشویق کردند.

 ایوانکوویچ: متاسفم که نتوانستیم شادی هواداران را تکمیل کنیم
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۲۱:۲۴ |
کد خبر : ۴۴۳۳ |
مصاحبه ها

وی افزود: خیلی متاسفم از اینکه نتوانستیم شادی آنها را تکمیل کنیم. هر دو تیم از سطح تاکتیکی بالا برخوردار بودند. ما در نیمه اول نتوانستیم خوب بازی کنیم چرا که به اندازه کافی تحرک نداشتیم و سریع نبودیم. دلیل دومش هم این بود که سپاهان بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

برانکو ادامه داد: نیمه دوم ما خیلی بهتر بودیم که توانستیم دو بار بازی را جبران کنیم. در دقایق پایانی هم می توانستیم دو بار دیگر گل بزنیم و سه امتیاز را از آن خود کنیم اما خوب این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در شروع مجدد لیگ اول بازی همیشه سخت ترین بازیهاست. با این حال سپاهان هم نشان داد که از کیفیت بالایی برخوردار است و برای این بازیها بسیار آماده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter