در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با سپاهان

پرسپولیس کلاب:رامین رضائیان مدافع راست پرسپولیس نمایش خوبی مقابل سپاهان  داشت.

 

رضائیان می‌گوید: پرسپولیس نیمه اول پرسپولیس نبود اما در نیمه دوم خودمان را پیدا کردیم اما متاسفانه گل نزدیم. البته بازی خوبی بود و تماشاگران راضی از ورزشگاه بیرون رفتند.

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با سپاهان
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۲۱:۳۸ |
کد خبر : ۴۴۳۴ |
مصاحبه ها

 

وی در ادامه حرف هایش گفت: ما باید گل بزنیم و امتیاز بگیریم و به بازی خوب 3 امتیاز نمی دهند.

هافبک پرتلاش پرسپولیس با گلی زیبا زمینه ساز کسب تک امتیاز تیمش شد.

او درباره این بازی گفت: واقعا 3 امتیاز را از دست دادیم. خوب بازی کردیم و حیف شد که این بازی را نبردیم.

وی ادامه داد: به هر حال 12 هفته از لیگ باقی مانده و باید جبران کنیم. ما مدعی اصلی قهرمانی در لیگ هستیم و دست از تلاش برنمی داریم. ما می‌توانستیم بازی را ببریم اما باید بیشتر تلاش کنیم.

کامیابی نیا درباره حضور هواداران هم گفت: دستشان درد نکند من دستشان را می بوسم و امیدوارم آخر فصل یک پاداش خوب به آنها بدهیم.

علی علیپور هافبک پرسپولیس در پایان بازی مقابل سپاهان بدشانسی را عامل تساوی سپاهان در تهران می داند.

این مهاجم پرسپولیس که گل زیبایی هم به ثمر رساند در این‌باره می گوید:  گلی که زدم روی تلاش بچه ها بود و باید کار آنها را تمام می کردم. اما حیف که گل سوم را به ثمر نرساندیم.

وی ادامه داد: این یکی از بهترین بازی های لیگ بود اما متاسفانه نتوانستیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.

گر که به شدت از عدم کسب پیروزی عصبانی بود گفت: ما هنوز هیچی نشده ایم اما طوری به توپ ضربه می زنیم که انگار قهرمان جام جهانی هستیم. آقایان ما هنوز سهمیه هم نگرفته ایم و باید از این فرصت ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بازی را باید می بردیم اما روی دو صحنه اشتباه کردیم و دو گل بد خوردیم. بخصوص گل اول که از روی نقطه کرنر زده شد.

او در پایان گفت: ما با صدرجدول خیلی اختلاف داریم و باید بازی هایمان را ببریم نه اینکه اینطور فرصت های گلزنی و برد را از دست بدهیم.

وی درباره داوری گفت: سطح فنی بازی آنقدر بالا بود و هر دو تیم برای پیروزی می‌جنگیدند که داوری تأثیری در روند مسابقه نداشت.

مدافع پرسپولیس در واکنش به تعویض پیراهنش در پایان مسابقه با خلعتبری گفت: چه ایرادی دارد؟

بنگر در پاسخ به این سؤال که هواداران، امروز فحاشی زیادی علیه خلعتبری کردند و شاید این موضوع حساسیت‌زا شده بود،‌ گفت: خیلی‌ها شعار دادند، ما هم به اصفهان می‌رویم علیه ما فحاشی می‌کنند.

مهاجم پرسپولیسی‌ها عقیده دارد تیمش لایق برد مقابل سپاهان بوده است.

امید عالیشاه در پایان بازی مقابل سپاهان گفت: شرایط نتایج به گونه ای بود که اگر می بردیم خیلی برای ما خوب می شد اما اینطور نشد. باید برای کسب عنوان قهرمانی از ساده ترین فرصت ها استفاده کنیم.نیمه اول زیاد خوب بازی نکردیم  اما در نیمه دوم به خودمان آمدیم و در 45 دقیقه نخست هیچکدام خوب نبودیم اما در ادامه بهتر شدیم و لایق پیروزی بودیم. اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم الان پیروز میدان بودیم.

سوال بعدی از عالیشاه درباره حضور هواداران بود که او در این‌باره گفت: استقبال مردم بسیار خوب بود. حضور آنها شور و  حال خاصی به ورزشگاه داده بود.

رضا نورمحمدی کاپیتان پرسپولیس از هواداران پرسپولیس خواست مراقب رفتارشان با بازیکنان قبلی این تیم باشند.

نورمحمدی در مورد توقف پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: بازیکنان جوان تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفتند که مطمئنا در بازی‌های بعد این مشکلات برطرف خواهد شد. در نیمه اول بازی ما تعریف چندانی نداشت اما در نیمه دوم بهتر شدیم و از موقعیت‌ها دو گل ساختیم و چند گل هم نتوانستیم بزنیم. همیشه دیدار با سپاهان برای ما حساس است.

مدافع پرسپولیس اظهار داشت: روی گل اول یارگیری درستی انجام نشد و شماره 18 آن‌ها یارگیری نشد و توانست دروازه‌مان را باز کند.

کاپیتان پرسپولیس در مورد بازی هفته آینده مقابل ذوب آهن گفت: بازی با ذوب آهن سخت است و در اصفهان بازی کردن همیشه دشوار است. مطمئن باشید برای کسب سه امتیاز تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

وی در پایان در مورد رفتار هواداران با خلعتبری گفت: بازیکنان باید احترام هواداران را حفظ کنند و هواداران هم باید از بازیکنانی که از تیم جدا می‌شوند حمایت کنند نه اینکه با آنها بدرفتاری کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter