در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

آشتیانی:گل سپاهان سیلی بود که پرسپولیس را بیدار کرد/بدشانس هم بودیم

پرسپولیس کلاب : پیشکسوت پرسپولیس گفت: سپاهان بازی را خوب شروع کرد اما در ادامه این پرسپولیس بود که بازی را در اختیار گرفت.

ابراهیم آشتیانی درباره بازی دیشب پرسپولیس در مصاف سپاهان اظهار داشت: پیش از هرچیز باید به حضور پرشور تماشاگران پرسپولیس در این بازی اشاره کنم که انصافا یک شب خوب فوتبالی را برای همه علاقمندان به این رشته بوجود آوردند. دیشب مشخص شد که با حضور تماشاگر تا چه اندازه فوتبال جذاب تر و گرمتر برگزار می شود. امیدوارم که در بازی های بعدی پرسپولیس هم این اتفاق رخ بدهد و مردم با دیدن فوتبال زیبای این تیم لذت ببرند.

 آشتیانی:گل سپاهان سیلی بود که پرسپولیس را بیدار کرد/بدشانس هم بودیم
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۱ |
کد خبر : ۴۴۵۴ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: ابتدای بازی پرسپولیس کاملا با روزهای آخر لیگ پیش از تعطیلات فاصله داشت. این تیم اگر از ابتدا، بازی که در دیدار با استقلال خوزستان قبل از تعطیلات انجام داد را به نمایش می گذاشت سپاهان اجازه خودنمایی پیدا نمی کرد ولی مشخص بود که این تیم از تعطیلات برگشته و هنوز با حال و هوای جدی رقابت ها همسان نبود اما رفته رفته به خودش آمد.

بازیکن اسبق پرسپولیس اضافه کرد: گلی که سپاهان به پرسپولیس زد مانند سیلی بود که بچه های تیم را از خواب بیدار کرد تا به خودشان بیایند. ما در اواخر نیمه اول و ابتدای نیمه دوم کم کم همان تیمی که تا قبل از تعطیلات شاهد بودیم را در زمین دیدیم و مشخص شد که پرسپولیس با گذر زمان هر دقیقه نسبت به دقیقه قبل ترش بهتر می شود.

آشتیانی تأکید کرد: بازی برابر سپاهان که تیمی منسجم و هماهنگ و البته پرمهره است کاری دشوار است که به اعتقاد من پرسپولیس توانست به خوبی از پس آن بربیاید. یک تیم با بازیکنان باتجربه که در مصاف با پرسپولیسی که بیشتر بازیکنانش جوان هستند دوبار پیش افتاد اما پرسپولیس هر دو بار جبران کرد و بازی را به تساوی کشاند واگر کمی خوش شانس تر بود می توانست بازی را با برد هم به پایان ببرد.

وی درباره شعارهای برخی از تماشاگران به بازیکن سپاهان گفت: هیچ کس این کارها را تأیید نمی کند البته خود بازیکن هم می تواند در تحریک تماشاگرانم نقش داشته باشد. کما اینکه تاکنون هم دیده ایم که کمیته انضباطی بازیکنان یا مربیانی که باعث تحریک تماشاگران حریف می شوند را جریمه کرده است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره صحنه مشکوک خطای منجر به اخراج بازیکن سپاهان هم خاطر نشان کرد: من گکارشناس داوری نیستم و نمی توانم نظر بدهم اما دیدم که بازیکن پرسپولیس در حین حرکت به سمت دروازه به دلیلی زمین خورد و در آن لحظه هیچ کس غیر از بازیکن سپاهان کنارش نبود.

آشتیانی در پایان افزود: این نتیجه گرچه برای پرسپولیس آن هم در خانه چندان مظلوب نبود ولی باید گفت که پس از یک تعطیلات بلند مدت آن هم برابر تیم خوب سپاهان امیدوار کننده بود. اما اگر این بازی در هفته دوم بعد تعطیلات برگزار می شد چه بسا پرسپولیس بازی را میبرد. هرچند که اگر دیشب هم کمی خوش شانس تر بود الان درباره برد تیم حرف می زدیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter