در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

اصفهانیان: اگر داور به سود تیم پرسپولیس اشتباه کرد چه باید بگوییم؟!

پرسپولیس کلاب: رئیس کمیته داوران فدارسیون فوتبال گفت: اگر خدایی نکرده داور اشتباهی به سود پرسپولیس مرتکب شد چه باید گفت؟ آیا باید این را بگوییم که پرسپولیس نقش در این اشتباه داشته است.

فریدون اصفهانیان در مورد اظهارات گرشاسبی عضو هیات مدیره پرسپولیس مبنی بر اینکه اشتباه داوری در بازی روز یکشنبه پرسپولیس و ذوب آهن عمدی تلقی خواهد شد گفت: هنوز که هیچ بازی انجام نشده ضمن اینکه داوری‌ها از گذشته تا امروز رصد می‌شده و ما ناظر داوری داشته‌ایم و همچنین داوری‌ها را هم آنالیز می‌کرده‌ایم. بنابراین در این مسابقه هم همین اتفاق رخ خواهد داد.

 اصفهانیان: اگر داور به سود تیم پرسپولیس اشتباه کرد چه باید بگوییم؟!
جمعه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۸ |
کد خبر : ۴۵۱۳ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: نباید از هم اکنون فکر کنیم که اشتباهی در بازی پرسپولیس و ذوب آهن رخ می‌دهد. حالا سوال من این است که اگر خدایی نکرده داور اشتباهی به سود پرسپولیس مرتکب شد چه باید گفت؟ آیا باید این را بگوییم که پرسپولیس نقش در این اشتباه داشته است. اصلا اینگونه صحبت کردن درست نیست و چنین حرفهایی شایسته یک مدیر نیست که بر زبان بیاورد. اینکه بگوییم اگر داوری اشتباهی کرد عمدی در کار بوده حرفه‌ای نیست.

وی در مورد اینکه چرا اسامی داوران ۴ روز زودتر اعلام شد گفت: مشکلی در این رابطه وجود ندارد ما فقط اسامی داوران بازی‌های حساس مثل دربی پایتخت را یک روز قبل از مسابقه اعلام می‌کنیم. در سایر موارد شاید خبرها دیرتر رسانه‌ای شوند اما داوران خودشان می‌دانند که در کدام بازی قضاوت می‌کنند.

اصفهانیان در مورد اینکه ارزیابی خودش از اشکان خورشیدی داور بازی پرسپولیس و ذوب اهن چیست گفت: خورشیدی از داوران خوب کشورمان است و روند کاری مثبتی داشته و داور بین‌المللی ما هم بوده است. او تجربه لازم را برای قضاوت در این مسابقه دارد و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی برای قضاوت در این بازی داشته باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter