در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پروین: یک سهمیه مال پرسپولیس است/این بهترین پرسپولیسی است که در ۴ ، ۵ سال اخیر دیده‌ام

پرسپولیس کلاب: پرسپولیس 12 هفته را بدون باخت در لیگ پشت سر گذاشته است. هواداران این تیم برخلاف هفته‌های ابتدایی فصل، بسیار امیدوارند تیم‌شان پایان خوشی هم داشته باشد.

 

در این میان اکثر پیشکسوتان با هواداران هم‌عقیده‌اند. علی پروین هم همینطور فکر می‌کند. او که در همه سال‌ها حامی پرسپولیس بوده حالا که تیم محبوبش خوب هم بازی می‌کند، نگاه امیدوارانه‌ای به این تیم دارد.

 پروین: یک سهمیه مال پرسپولیس است/این بهترین پرسپولیسی است که در 4 ، 5 سال اخیر دیده‌ام
شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۳ |
کد خبر : ۴۵۲۷ |
مصاحبه ها

 
بازی با سپاهان به لحاظ کیفی در سطح بالایی برگزار شد.
 من که لذت بردم. بخصوص از بازی بچه‌ها در نیمه دوم. البته اگر کمی دقت می‌کردند سه امتیاز را گرفته بودند.

مهدی طارمی آن فرصت عالی را نزد.
 طارمی فکر می‌کرد که خیلی راحت می‌تواند آن توپ را گل کند. شاید به همین دلیل دقت کمتری داشت. این بچه زحمت خودش را کشید تا الان هم گل‌های خوب و حساسی برای پرسپولیس زده و از این به بعد باز هم گل می‌زند.

اگر آن توپ گل می‌شد شرایط برای پرسپولیس در جدول خیلی فرق می‌کرد. به رده سوم می‌رسید و ...
 اینها که می‌گویی درست. اما آن بازی تمام شده و پرسپولیس باید حواسش به آینده باشد. شما یک موضوع را هم فراموش نکن.

بفرمایید.
حریف تیم پرمهره سپاهان بود که خوب فوتبال بازی می‌کند. آنها خیلی زود گل زدند و یک بار هم در نیمه دوم جلو افتادند. البته خدا را شکر پرسپولیس فوری جبران کرد وگرنه کار سخت می‌شد. شاید مساوی عادلانه بود.

پرسپولیس نیمه دوم بهتر بازی کرد.
 بله. وقتی تیمی یک گل جلو می‌افتد معمولا عقب می‌کشد و دفاعی کار می‌کند. بخصوص که حریفش پرسپولیس باشد. من واقعا لذت بردم که بچه‌ها با جان و دل بازی کردند به هرحال وقتی پولشان را می‌گیرند، عالی هم بازی می‌کنند نتیجه هم می‌گیرند. ان‌شاء‌ا... که همین روند هم تا پایان فصل ادامه پیدا می‌کند.

پس با این اوصاف شما خیلی خوشبین هستید.
 من از هفته‌ها پیش گفتم که پرسپولیس حتما جزو ۴ تیم خواهد شد الان هم سر حرفم هستم. این تیم می‌تواند سهمیه بگیرد. شک نکنید این اتفاق می‌افتد.

استقبال خوبی هم از بازی با سپاهان شد؟
 صاحب اصلی تیم، هواداران هستند و آنها بودند که همه ما را حمایت کردند. باید قدرشان را بدانیم. تاثیر حضور و تشویق‌هایشان غیرقابل انکار است.

فردا هم با ذوب‌آهن بازی دارند؟
 بازی سختی است. یحیی تیم خوبی ساخته و فینالیست جام حذفی هم شده و برای پرسپولیس این بازی و سه امتیاز خیلی اهمیت دارد. من مطمئنم که باز هم فوتبالی تماشایی و زیبا را می‌بینیم.

علی آقا پرسپولیس قهرمان می‌شود؟
 الان چند تیم بالای جدول در کنار پرسپولیس شانس دارند. به نظرم ۴-۳ بازی آینده خیلی تعیین‌کننده است. ان‌شاء‌ا... که این اتفاق بیفتد و ما هم مثل همه هواداران لذتش را ببریم.

ZOOM
علی آقا ۲ ماه پیش از قهرمانی قطعی پرسپولیس می‌گفت. پس از تساوی سرخ‌ها مقابل سپاهان حالا از سهمیه پرسپولیس حرف می‌زند. این پیش بینی‌ها برخاسته از نتایج سرخ‌ها در لیگ است که پروین را واداشته تا بگوید«: این بهترین پرسپولیسی است که در ۴ ، ۵ سال اخیر دیده‌ام.»

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter