در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رضایی:طاهری نمی توانست برای ماتعیین تکلیف کند/بازی درآزادی به نفع ماست

پرسپولیس کلاب : مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: طاهری نمی توانست برای ما تعیین تکلیف کند زیرا ما میزبان بودیم.

بیت الله رضایی  درباره برگزاری بازی سایپا مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: از نظر فنی برای ما فرقی ندارد که کجا بازی کنیم. یانکه در آزادی بازی می کینیم خوب است هرچند ترجیح می دادیم در ورزشگاه خودمان بازی کنیم اما اگر دقت کنید در بازی هایی که تماشاگران بیشتری در ورزشگاه حاضر بودند تیم مان نتایج بهتری گرفته است. همین بازی با سپاهان را دیدید مقابل آن همه هوادار سپاهانی سایپا پیروز شد یا بازی رفت مان مقابل پرسپولیس. به هر حال امیدواریم این بازی تماشاگرپسند باشد و بتوانیم خودمان را بیشتر به صدر جدول نزدیک کنیم.

 رضایی:طاهری نمی توانست برای ماتعیین تکلیف کند/بازی درآزادی به نفع ماست
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۵ |
کد خبر : ۴۷۶۸ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: اینکه ما با بازی در ورزشگاه تختی مخالفت کردیم دلیل دارد؛ سایپا یا باید در زمین خودش که دستگردی است بازی کند و اگر نشد در آزادی. بازی کردن در آزادی از جنبه دیگری نیز به نفع ما بود. ما در این بازی میزبان هستیم و حضور هواداران می تواند برای منبع درآمدی برای ما باشد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این پرسش که چگونه با برگزاری بازی سایپا و پرسپولیس در آزادی موافقت شده است در حالی که قانونا باید میان دو بازی که در یک ورزشگاه برگزار می شود 48 ساعت فاصله باشد؟ تاکید کرد: با هماهنگی که با سازمان لیگ و مدیرعامل مجموعه آزادی داشتیم این امر میسر شد.

رضایی درباره اینکه آیا طاهری از او خواسته است تا بازی در آزادی برگزار شود گفت: خیر. مدیرعامل پرسپولیس نمی توانست برای ما تعیین تکلیف کند زیرا ما میزبان بودیم. البته ما با تمام مدیرعامل ها رفاقت داریم. به شخصه دوست دارم درباره مسائلی که به پیشرفت فوتبال ما کمک کند همکاری کنم. توسعه و پیشرفت فوتبال از هر چیزی مهم تر است اما واقعا طاهری از من درخواستی نداشته است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter