در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:بدون طارمی هم بازیهایمان را برده ایم/ خط دفاعی ما ضعیف نیست

پرسپولیس کلاب : سرمربی پرسپولیس گفت:  سایپا تیم باثباتی است و خوب فوتبال بازی می کند. 

 

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: خودتان مستحضر هستید که فردا بازی سختی پیش رو داریم. سایپا تیم باثباتی است و خوب فوتبال بازی می کند.

برانکو:بدون طارمی هم بازیهایمان را برده ایم/ خط دفاعی ما ضعیف نیست
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰ |
کد خبر : ۴۸۰۸ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: سایپا در حال حاضر جزو بالانشینان است و فقط یک امتیاز از ما کمتر دارد. آنها نکونام را از دست داده اند اما آندرانیک تیموریان را جذب کرده است. اکثر بازیکنان آنها چند سال است کنار هم بازی می کنند و ما می دانیم بازی سختی مقابل آنها داریم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: مهدی طارمی بازیکن محروم ماست و رضا خالقی فر به دلیل مصدومیت بازی نخواهد کرد. مابقی بازیکنان برای حضور درترکیب اصلی با هم رقابت می کنند. از تماشاگران تیم تشکر می کنم که تیم ما را حمایت کردند اما در بازی فردا ما مهمان هستیم. با این حال دوست داریم باز هم شاهد حضورشان باشیم.

وی درباره غیبت مهدی طارمی و اخطار غیرحرفه ای او در بازی قبل اذعان داشت: قبول دارم طارمی کار غیرحرفه ای انجام داد و طبیعی است که او جریمه می شود. اما او قطعا این کار را عمدا انجام نداده است. چون این اتفاق در دقیقه 8 رخ داد. طارمی در اختیار تیم است و تصمیم گرفتیم به او مرخصی بدهیم. واقعیت این است ما بدون طارمی هم بازی هایمان را برده ایم. 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که خط دفاع این تیم برخلاف خط حمله عملکرد چندان خوبی نداشته است گفت: از سوال شما تشکر می کنم. ما گل هایی خورده ایم اما آنها دلیل بر ضعف خط دفاعی ما نیست. در بازی مقابل فولاد تیم حریف یک شانس هم روی دروازه ما نداشت. طبیعی است که تیم گل بخورد. در بازی با سپاهان گل دوم تنها حمله شان در نیمه دوم بود.

وی افزود: ما موقعیت های زیادی خراب کردیم و به همین دلیل یک عدم اعتماد در تیم مان به وجود آمد و در نهایت گل خوردیم. مقابل ذوب آهن هم این اتفاق رخ داد. 

برانکو درباره صادر شدن مجوز بازی برای سوشا مکانی و احتمال حضور او در بازی فردا بیان داشت: سوشا هم اکنون در حال رقابت با مابقی دروازه بانان برای حضور در دروازه است. 

وی درباره خط حمله قوی سایپا گفت: سایپا حملات بسیار خطرناکی را انجام می دهد. آنها سه مهاجم خوب به اضافه آندو تیموریان را در اختیار دارند و این می تواند برای ما خطرساز باشد. 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر این تیم فردا ببرد با تفاضل گل بعد از استقلال خوزستان در جدول قرار می گیرد گفت: در حال حاضر رتبه ما بسیار به صدر جدول نزدیک است. در طول فصل بارها اعلام کرده ایم که قهرمانی می خواهیم. بازی با سایپا برای ما بسیار کلیدی است. طبیعی است که در 10 بازی باقیمانده تا پایان فصل نبرد نامعلومی برای قهرمانی وجود دارد. در کنار ما تیم های استقلال خوزستان و تهران، سایپا و ذوب آهن هم برای قهرمانی می جنگند. در ضمن نفت و تراکتورسازی هم نباید فراموش کرد. آنها هم برای حضور در بین سه تیم بالای جدول تلاش می کنند.

وی درباره رایگان شدن بلیت بازی ها توضیح داد: این تصمیم باشگاه ما مبنی بر اینکه هواداران بیشتری در ورزشگاه حضور داشته باشند اتخاذ شد. هواداران ما لایق امکانات بیشتری هستند. باید بستری فراهم کنیم تا بتوانند به صورت زنده و از نزدیک تیم خود را حمایت کنند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: می خواهم از علی اکبر طاهری تشکر کنم که این موقعیت را فراهم کرد تا هواداران حضور بیشتری داشته باشند. همچنین بیشترین تشکر را از بازیکنانم دارم که علیرغم رایگان بودن یا نبودن بهترین بازی خود را به نمایش می گذارند. دلیل اصلی حضور تماشاگران بازی خوب بازیکنان است. بدون بازیکنان هیچ چیزی وجود ندارد. 

وی درباره باخت پرسپولیس در دور رفت به خاطر مشکل داوری و همچنین جوی که این روزها علیه پرسپولیس به راه افتاده مبنی بر اینکه داوری ها به سود این تیم است اذعان داشت: ما تمرکزمان روی بازی خودمان است. خودم شخصا به بازیکنان تذکر داده ام که فقط به بازی خودشان فکر کنند. به داوری اعتماد کامل داریم. پرسپولیس کم از داوری ضرر ندیده است اما انتظار داریم که پایان فصل به همین خوبی پیش برود. میدانیم این مشکلات همگی سهوی بوده است.

برانکو در پایان درباره عوض شدن نتیجه بازی ها با اشتباهات داوران و در پیش بودن دربی گفت: من در دو، سه دربی حضور داشته ام و داوران ایرانی بسیار خوب کار کرده اند. قبول داریم که اشتباهات رخ می دهد. اما همه این ها اشتباهات انسانی است. در آخرین دربی محسن ترکی عالی قضاوت کرد. بازیکنان و تماشاگران هم عالی و جوانمردانه کار خود را انجام دادند. امیدوارم بعد از این هم همین روند ادامه دار باشد. اما تا دربی دو ماه دیگر وقت باقی است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • آقای برانکو،‌مربیه با دانش و‌خوب ما، لطفا این و تو ذهن بازیکنای تیم‌جا بندارید که وقتی یه گل جلو‌میوفتن نباید برن تو‌دفاع، چون ریسک بزرگیه نگه داشتن یه گل

  حدود 2 سال قبل
 • آقای برانکو،‌مربیه با دانش و‌خوب ما، لطفا این و تو ذهن بازیکنای تیم‌جا بندارید که وقتی یه گل جلو‌میوفتن نباید برن تو‌دفاع، چون ریسک بزرگیه نگه داشتن یه گل

  حدود 2 سال قبل
 • فقط برانکو حمایت حمایت من ک فردا میرم ورزشگاه

  حدود 2 سال قبل
 • فقط برانکو حمایت حمایت من ک فردا میرم ورزشگاه

  حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

 • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

 • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter