در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری حاضر نیست دوچرخه اش را برای پرسپولیس بفروشد، چه برسد به خانه/ تا چه زمان می خواهید بدهی را گردن مدیران قبلی بیندازید؟

پرسپولیس کلاب : اعتصاب کوتاه بازیکنان پرسپولیس در تمرین چند روز پیش سرخپوشان، سبب شد علی اکبر طاهری در گفتگویی مدعی شود بدهی های قبلی باشگاه سبب شده او نتواند طبق برنامه حق و حقوق بازیکنان تیمش را پرداخت کند و همین موضوع سبب ایجاد چنین حاشیه هایی در تیم شده است.
در این رابطه با محمد رویانیان – مدیرعامل اسبق سرخپوشان – تماس گرفتیم تا نظر او را در این خصوص جویا شویم. ماحصل گفتگو با رویانیان را در زیر می خوانید.

 

طاهری حاضر نیست دوچرخه اش را برای پرسپولیس بفروشد، چه برسد به خانه/ تا چه زمان می خواهید بدهی را گردن مدیران قبلی بیندازید؟
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۲ |
کد خبر : ۴۹۴۲ |
مصاحبه ها

طاهری مدعی شده اعتصاب بازیکنان پرسپولیس به خاطر بدهی های مدیرعامل های قبلی باشگاه است.
من نمی دانم چه زمانی قرار است این فرافکنی ها تمام شود و هر کسی پای نتایج کارهای خود  بیاستد. مگر زمانی که ما بودیم تیم بدون بدهی بود؟ ما هم زمانی آمدیم که کلی بدهی از قبل باقی بود.


یعنی شما هم چنین مشکلی داشتید؟
همه مدیران استقلال و پرسپولیس چنین مشکلی دارند. من صدها هزار دلار بدهی خارجی و میلیاردها تومان بدهی داخلی را که مربوط به مدیران قبلی بود پرداخت کردم اما نگفتم بدهی قبلی هاست و به من ربطی ندارد. مطمئنا وقتی طاهری برود هم بدهی زیادی به مدیران بعدی خواهد رسید.


پس قبول دارید که بدهی های قبلی سبب اعتصاب بازیکنان پرسپولیس شده است.
نه که قبول ندارم. مدیران جدید می دانستند که وضعیت تیم چگونه است و قبول کردند در چنین شرایطی کار کنند. آقای طاهری هر بار می گوید به خاطر بدهی سال های قبل. خود شما مگر سال های قبل نبودید؟ الان دو سال است که مدیر هستید و قبلش هم عضو هیات مدیره بودید یا در سمت دیگری مشغول بودید پس از این بدهی ها آگاه بودید و در زمان خود شما چنین بدهی هایی روی هم انباشته شده است. تا چه زمانی قرار است فرافکنی کنید و بگویید بدهی برای دیگران است و شما هیچ بدهی ای باقی نگذاشتید؟ به نظر می رسد آقایان 50 سال دیگر هم بخواهند حرف بزنند باز از بدهی قبلی ها بگویند و قبول نکنند خودشان سال هاست در تیم مشغول فعالیت هستند و باید این بدهی ها را پرداخت کنند.


در زمان شما هم شاهد اعتصاب بازیکنان، آن هم شب قبل از دربی بودیم.
بله، اگر یادتان باشد به خاطر حساسیت موضوع خیلی زود دست به کار شدیم تا پول بازیکنان را پرداخت کنیم. آن زمان نگفتیم بدهی به خاطر مدیران قبلی است و به ما ربطی ندارد. من خانه ام را فروختم تا اعتصاب بازیکنان پایان یابد. یعنی تنها سرپناه خانواده ام را دادم تا پرسپولیس به آرامش برسد، حالا به طاهری بگویید دوچرخه اش را برای پرسپولیس بفروشد ببینید حاضر می شود چنین کاری کند یا خیر.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter