در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

بحث ساندویچ دادن به هواداران اشتباه جا افتاده است/ می‌خواهیم آنها از کارت هواداری استفاده کنند

پرسپولیس کلاب: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: ساندویچ دادن به 80 هزار هوادار عملی نیست و این موضوع اشتباه جا افتاده است.
 
پندار خمارلو در خصوص خدمات ویژه‌ای که باشگاه پرسپولیس به هوادارانش ارائه خواهد داد، گفت: بلیت‌های ورزشگاه آزادی به دو دسته تقسیم می‌شود یکی روبروی جایگاه که از قبل پیش‌فروش شده و ما امکان رایگان کردن آن را نداریم اما به جز بازی‌های دربی معمولاً طبقه دوم و پشت دروازه‌ها خالی می‌ماند اما برای آشتی دوباره هواداران با استادیوم ورود هواداران را به طبقه دوم رایگان اعلام کردیم و خوشبختانه استقبال خوبی هم از سوی هواداران پرسپولیس صورت گرفت به طوری که در هر بازی بالای 80 هزار نفر به استادیوم می‌‌آیند.

 بحث ساندویچ دادن به هواداران اشتباه جا افتاده است/ می‌خواهیم آنها از کارت هواداری استفاده کنند
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۰ |
کد خبر : ۵۰۷۸ |
مصاحبه ها

 
وی ادامه داد: در همین راستا بحث به وجود آمدن باشگاه هواداری به راه افتاده و با یک مؤسسه مالی اعتباری قرارداد بستیم تا کارت‌های هواداری همانند کارت شتاب صادر شود و هواداران می‌توانند از این کارت‌ها در مکان‌های طرف قرارداد با باشگاه پرسپولیس استفاده کنند. برای تهیه این کارت‌ها هم هیچ پولی لازم نیست که هواداران هم بدهند بلکه در این مؤسسه مالی اعتباری حساب باز می‌کنند و هر چقدر که بخواهند می‌توانند در آن پول بگذارند و سود آن را بگیرند. از طرفی هم با برخی رستوران‌های زنجیره‌ای مذاکرات خوبی انجام دادیم تا هواداران با استفاده از این کارت‌ها بتوانند از امکانات آنها استفاده کنند.
 
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شایعه‌ای در فضای مجازی به راه افتاده که باشگاه پرسپولیس می‌خواهد در بازی با تراکتورسازی به هوادارانش ساندویچ بدهد، افزود: این حرف هم از آن حرف‌هاست. دادن ساندویچ به 80 هزار هوادار نه عملیاتی می‌شود و نه شدنی است. ما باشگاه هواداری را به راه انداختیم و هر کسی که پیامک به این باشگاه هوادار بدهد و کد ملی‌اش را ارسال کند می‌تواند به صورت رایگان بازی با تراکتورسازی را تماشا کند. همچنین با استفاده از این کد ملی در یکی از سایت‌های رستوران زنجیره‌ای می‌توانند ثبت‌نام کنند و مبلغ 10 هزار تومان بن خرید ناهار بگیرند. این موضوع البته متأسفانه بد جا افتاده و عده‌ای فکر کردند که قرار است به هواداران ساندویچ بدهیم. ما قصد داریم حتی با استفاده از همین باشگاه هواداری بین دو نیمه بازی با تراکتورسازی 10 موتورسیکلت به هواداران هدیه بدهیم.
 
وی افزود: این مسئله به جز ایران در همه جای دنیا از سوی باشگاه‌های پرهوادار انجام می‌شود اما تا به حال در ایران این اتفاق رخ نداده بود. معمولاً از هواداران پول می‌گرفتند و کارت هواداری صادر می‌کردند و دیگر بعد از آن خبری نبود اما ما ابتدا امکاناتی که به هواداران می‌دهیم را اعلام می‌کنیم و سپس به آنها کارت هواداری می‌دهیم. همچنین با تعدادی از سینماها و مکان‌های ورزشی مذاکراتی کردیم تا هواداران بتوانند از این امکانات کارت هواداری استفاده کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter