در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تماشاگران از حضورشان پشیمان نمی شوند/حسینی مثل ۱۸ ساله ها تمرین می کند

پرسپولیس کلاب : سرمربی تیم ملی ایران گفت:  امیدوارم تیم ملی بتواند با  کسب پیروزی در این دیدار یک عیدی خوب به هواداران فوتبال بدهد.

 

کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از بازی مقابل هند اظهار داشت: پیش از هر چیز ابتدا فرا رسیدن سال نو را به همه مردم ایران تبریک می گویم و امیدوارم تیم ملی بتواند با کسب پیروزی در این دیدار یک عیدی خوب به هواداران فوتبال بدهد.

 

تماشاگران از حضورشان پشیمان نمی شوند/حسینی مثل 18 ساله ها تمرین می کند
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۶ |
کد خبر : ۵۳۰۲ |
مصاحبه ها

وی درباره بازی فردا خاطرنشان کرد: بازی مقابل هند بازی مهمی برای ایران است. هم به دلیل اینکه نتیجه آن مهم است و هم اینکه جایگاه ما را در مرحله مقدماتی تعیین می کند. امیدواریم هر سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم و نتیجه خوبی کسب کنیم تا جایگاه مان در جدول حفظ شود.

وی ادامه داد: از بازی آخر تیم ملی تقریبا چهار ماه زمان می گذرد. از نوامبر سال 2015 ما هیچ بازی نداشتیم. البته خوشبختانه با در اختیار داشتن بازیکنان فوق العاده با تمرکز و تعهد بالا که انگیزه خودشان را نشان داده اند و با تمام قدرت مقابل هند قرار خواهیم گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه کرد: ما تنها فرصت برگزاری دو جلسه تمرین با تیم کامل را در اختیار داشتیم که هر بیست و دو بازیکن غیر از رضا قوچان نژاد به خاطر مصدومیتش آماده هستند و انگیزه بالایی دارند تا فردا مقابل هند به میدان بروند.

وی در پاسخ به این سوال که دو مهره هجومی را نداریم و آیا ما کسب سه امتیاز را می خواهیم یا گل آوراژ بالا، توضیح داد: تمرکز اول ما این است که با بازی خوب به پیروزی دست پیدا کنیم. وقتی شما بازی فوتبال را انجام می دهید مطمئنا امیدوار هستید که تیم تان هم بازی خوبی انجام دهد و هم گل های زیادی بزند. ولی کمتر هر دو این اتفاقات با هم می افتد. اولویت ما این است که ابتدا بازی خوب انجام دهیم و در صورت فراهم شدن شرایط گل های زیادی هم بزنیم.

کی روش تاکید کرد: مطمئنا رضا قوچان نژاد و اشکان دژاگه بازیکنان ارزشمندی هستند ولی در حاضر خوشبختانه ما بیست و دو بازیکن و سه دروازه بان باانگیزه در اختیار داریم که همه می خواهند عملکرد خوبی داشته باشند.

وی درباره حضور تماشاگران گفت: همان طور که گفته ام تیم جوانی را در خدمت داریم و جلال حسینی که اینجا کنار من است یکی از همان جوان هاست که مثل 18 ساله ها در تمرین تیم ملی کار می کند. ما چند بازیکن جوان ولی با تجربه را در اختیار داریم مثل حسینی، منتظری یا دژاگه. اما با سایر بازیکنان آینده شش تا هشت ساله تیم ملی ایران را خواهیم ساخت. ما در حال حاضر دنبال پیدا کردن هماهنگی بیشتر در خطوط مختلف تیم هستیم و با توجه به بازیکنان حاضر در لیگ می توان انتخاب های خوبی برای خطوط مختلف داشت.

کی روش در پایان افزود: با توجه به اینکه خیلی از شهروندان تهرانی در مسافرت هستند انتظار ندارم که جمعیت زیادی به استادیوم بیایند اما آنهایی که می آیند قطعا از این کارشان پشیمان نمی شوند چون می توانند یک بازی سراسر هجومی را از تیم ملی ایران ببینند. ما دو بازی سخت و مهم در پیش داریم که حضور طرفداران فوتبال در این دو بازی قطعا می تواند به کسب نتیجه تیم ملی کمک کند. امیدوارم هر دو بازی را بتوانیم با برد به پایان برسانیم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br /><br /> سلام gif{}27 <br /><br /> سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی برای همه باشه gif{}33 <br /><br /> و انشالله در این سال جام قهرمانی پرسپولیس را با دستان کوچک <br /><br /> هانی عزیز بالا میبریم GIF{}55 <br /><br /> پاینده باد پرسپولیس کبیر gif{2}

    حدود 2 سال قبل
  • <br /><br /> سلام gif{}27 <br /><br /> سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی برای همه باشه gif{}33 <br /><br /> و انشالله در این سال جام قهرمانی پرسپولیس را با دستان کوچک <br /><br /> هانی عزیز بالا میبریم GIF{}55 <br /><br /> پاینده باد پرسپولیس کبیر gif{2}

    حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter