در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

انصاری؛ بازیکن تستی بودم اما برانکو پای من ایستاد

پرسپولیس کلاب :پدیده پرسپولیس در سال 94 گفت: «برانکو نشان داده که بر اساس نام ها ترکیب نمی چیند که اگر این طور بود بازی هیچ وقت به من نمی رسید.»

 

بدون شک پدیده امسال فوتبال ایران محمد انصاری مدافع شماره ۱۵ تیم فوتبال پرسپولیس بود که در کمتر از یک سال از گمنامی به اردوی تیم ملی هم دعوت شد و حالا یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس هم به شمار می رود.

 

 انصاری؛ بازیکن تستی بودم اما برانکو پای من ایستاد
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۲ - ۰۱:۴۰ |
کد خبر : ۵۳۴۸ |
مصاحبه ها

اظهارات انصاری را در ادامه بخوانید:

* سال ۹۴ را چطور سپری کردی؟

- واقعا سال فوق العاده ای برای من بود. در این سال هم به پرسپولیس راه پیدا کردم که حضور در این تیم آرزوی هر بازیکنی است و هم اینکه موفق شدم به تیم ملی برسم. البته با اینکه دور اول خط خوردم اما همین که کی روش نشان داد روی من نظر مثبت دارد برای من از هر چیزی مهم تر است.

* خودت فکر می کردی سال ۹۴ برای تو این طور باشد؟

- خب به هر حال خواست خدا و تلاش خودم من را به اینجا رساند. البته واقعا باید از برانکو تشکر کنم که به من اعتماد کرد. من بازیکن تستی بودم که حتی برای تست دادن با این تیم به اردوی ترکیه رفتم اما برانکو پای من ایستاد و به من اعتماد کرد که این برای من یک دنیا می ارزد. همیشه از او ممنون هستم. شاید اگر کسی دیگر جای برانکو بود به من این قدر میدان نمی داد اما اعتمادی که او به من کرد باعث شد تا اعتماد به نفس خودم هم بیشتر شود و برای پرسپولیس بازی کنم.

* این روند مثبت تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

- سوال خوبی است. این مسائل دیگر به خودم و نوع تمریناتم بر می گردد. من اما همیشه سعی می کنم در تمرینات بهترین عملکرد را اجرا کنم تا در ترکیب اصلی قرار بگیرم. برانکو نشان داده که بر اساس نام ها ترکیب نمی چیند که اگر این طور بود بازی هیچ وقت به من نمی رسید.

* از دعوت به تیم ملی هم صحبت کن.

- سال ۹۴ با دعوت به تیم ملی برای من تمام شد هر چند که در همان دور اول خط خوردم اما همین دعوت شدنم را به فال نیک می گیرم و امیدوارم باز هم این فرصت برای من به وجود بیاید. البته جو تیم ملی در همان چند روز هم برایم غریبه نبود و با خیلی از بازیکنان از قبل آشنا بودم و از این جهت مشکل خاصی وجود نداشت. با این همه تجربه خیلی خوبی برای من بود و امیدوارم باز هم بتوانم به تیم ملی دعوت شوم تا برای تیم ملی کشورم بازی کنم.

* سال ۹۵ را چطور پیش بینی می کنی؟

- پیش بینی کردن که کار سختی است اما درباره خودم می توانم بگویم که با قدرت بیشتری تمریناتم را ادامه خواهم داد تا روند کاری ام متوقف نشود. در بحث تیمی هم همه ما امیدواریم که بتوانیم با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شویم چون واقعا توانایی تیم ما بالاست و این کمترین سهم ما از بازی های لیگ است. البته همه دیدند که در جام حذفی چطور حذف شدیم و گرنه به نظرم در این رقابت ها هم مدعی اصلی قهرمانی بودیم. امیدوارم با این روندی که داریم امسال علاوه بر کسب سهمیه آسیایی بتوانیم قهرمان لیگ برتر هم بشویم.

* به فکر لژیونر شدن هستی؟

- برای این موضوع وقت زیاد است. فعلا باید خودم را در فوتبال ایران تثبیت کنم اما قطعا آرزوی هر بازیکنی است که بتواند در بالاترین سطح فوتبال، بازی کند.

* از عید نوروز چه خاطره ای داری؟

- در این چند سال که واقعا شرمنده خانواده و به خصوص همسرم شدم که درگیر فوتبال بودم اما به هر حال مثل همه بچه ها در عید نوروز در گذشته به دنبال عیدی گرفتن و صله رحم بودیم. البته متاسفانه این روزها این مسائل کمتر شده و شاید به همین دلیل است که عید نوروز حال و هوای گذشته ها را ندارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter